Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6/B7] Pomoc w zakupie, montażu i konfigurtacji RNS-E.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie, jako ,że zawsze chciałem mieć oryg. NAvi w samochodzie przyszła chyba pora to zrealizować.

Czy będzie ktoś (jestem w Warszawie) w stanie doradzić przy zakupie i potem ogarnąć montaż i konfiguracje RNS-E w mojej A4 b6 Avant. Niestety mam radio 1 DIN (concert) więc koszyk, panel climatronic, navi itp musze pokupować. Czy do RNS-E ,aby oglądać filmy dvd/divx musze kupować jakiś konwerter czy tylko odtwarzacz obsługujący te formaty?

Ile szacunkowo trzeba na to wydać..

Opublikowano

Co do info na temat RNSE to masz tutaj. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=12081.0;highlight=rnse+od+a+do+z

W skrócie musisz kupić interfejsik do DVD...

O pomoc w instalacji spytaj w Spocikach/Mazowieckie ale na pewno się ktoś znajdzie kto pomoże.

Zerknij w dział Sprzedaż - tam kolega ma do sprzedania RNSE za 1250plnów... http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=179803.0 :good:

Opublikowano
  • Autor

Dzięki pomocy domin79 już mam RNS-E w moim avancie :>

Szybko i fachowo. :good:

Opublikowano

Klimatronika nie musisz zmieniać, można tak obciąć że nic niewidać. Jeśli chcesz oglądac Filmy to tylko odtwarzacz i ok. :hi:

  • 1 rok później...
Opublikowano

Troszkę odświeżę temat

Też mi sie marzy RNS-E w A4 B6

Teraz mam Concert II

Czy ktoś ma forum może mi powiedzieć jaki koszt przeróbki z wyminą stelaża navi rns-e. Sam tego nie zrobię chętnie bym prosił o montaż tego.

Jak by ktoś był zainteresowany najlepiej z Pomorza lub okolicę 3miasta to proszę info na priva jaki koszt był by tego wszystkiego

Opublikowano

ok. 2 tysi , no może 2200:wink:

Opublikowano

Porozsyłałem zapytania

Jak narazie dostałem odp od jednej firmy z okolicy 3city 2200zł.

Planowałem wydać na tą zabawe max 2000zł

Szukam dalej :decayed:

Opublikowano

oki tak na szybko

rns-e +przejściówki,anteny i inne - 1500

kosz 2din - 200

klimatronik - 200 (tu do urwania można przyciąć:naughty:)

no i cuś za robote czyli 200-300

czyli 2200 to niezła cena Panie ewentualnie zależy jak to ogarną:wink:

Opublikowano

hmm klimatronik trzeba nowy kupować??

Myślałem że ten co mam (wersja z podgrzewanymi fotelami) będzie pasować

Opublikowano

masz 1dinowy , potem klimatronik idzie niżej i ten Twój nie pasuje (no chyba że rezanko:naughty:)

Opublikowano

hmm

Mam taki klimatronic

2012-07-30 07.24.05.jpg - Rozmiar oryginalny - Fotosik.pl

Ten mój wygląda na 2din

Jak jest nie taki to jak powinien wyglądać prawidłowy 2din klimatronic?

Opublikowano

... Ten mój wygląda na 2din

Jak jest nie taki to jak powinien wyglądać prawidłowy 2din klimatronic?

Ten twój to 1 DIN.

2 DIN wygląda tak:

b12620.jpg

Jest trochę bardziej ścięty po bokach, bo jest niżej montowany.

--

Pozdrawiam.

Sławek

Opublikowano

faktycznie jest mała różnica

a jak szukać tego klimatronica na allegro? ma on jakiś inny numer części bo róznica jest minimalna jak się dwa koło siebie postawi to widać

Opublikowano
... a jak szukać tego klimatronica na allegro? ma on jakiś inny numer części ...

Np. 8E0820043AH.

--

Pozdrawiam.

Sławek

Opublikowano

Jako, że tyle co ogarnąłem temat mogę wtrącić co nieco ;)

z concert 2 przechodząc kupiłem kosz, klimatronik popielniczkę oryginalną antenkę na dach przelotki i navi

przełożenie kosza to robota na max 3h, klimatronik może być z wytartymi klawiszami i z B7 można przełożyć bebechy, odpada kodowanie, jeśli planujesz zmienić popielniczkę 2din to najlepiej wziąć to pod uwagę od razu, w sumie nikt o tym nie pisze a są inne - trzeba dociąć tunel żeby weszła, do antenki potrzebny przedłużacz, ja kupiłem gniazdko kątowe do rns'a i 4 metry przewodu przy antenie zalutowałem a przy radiu zacisnąłem, kosztowało 20 zamiast 40zł, teraz jeszcze czeka mnie montaż kamery i ewentualnie tunera tv, z następnej wypłaty kupię tuner to może wrzucę coś później na forum jak wyszło, a propos kosztów rns-e kupiłem z 2010r jest to jeszcze wersja starsza, ale za to dostałem z mapą i plmenu (które aktualnie wyleciało przy próbach z sds'em ;) ) za 1475 z wysyłką łącznie wydałem około 1900zł plus wysyłki

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.