Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Jak się nazywa ta część ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak to sie nazywa ... mozna jakis nr tego gumowego elementu na ktorym sa obejmy zalozone ?

Jestem laik chce to zamówić bo mi sparcialo i dziurki sie porobily ;]

Banal ale pojde do sklepu zamowic ze zdjeciem? no nie bardzo xD hehe wiec nabijac posty ;)

2a4815a5fca451b6med.jpg

2a4815a5fca451b6m.jpg

Opublikowano

w serwisie ten element gumowy kosztuje chore pieniądze, mozesz kupić złaczke sylikonową na alegro zamiast tego, albo poszukac węży olejoodpornych w sklepach z częsciami do traktorów :wink4:

Opublikowano

1H0 145 834 J przewód gumowy

koszt w aso 104zł :confused4:

Opublikowano
  • Autor

1H0 145 834 J przewód gumowy

koszt w aso 104zł :confused4:

ojaaa :o

rozwalaja mnnie te czesci :) kiedys zadzownilem po elemnt gumowo metalowy zeby przykrecic pokrywe silnika ta plastikowa i 25 zl szt xD za srubke i gumy kawalek ;]

trza bedzie kombinowac jak mowi kowi yhh

Opublikowano

w sklepie z częściami do traktorów kupisz taki wąż za 5 zł średnica 5 cm. Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

ktos sie orientuje jaka to musi byc srednica ?

musi byc identyko ?

czy tyle aby weszlo ?

Opublikowano

55? juz nie pamietam pod sklepem wykrecisz stara gume i ci dopasują. Idealna nie musi byc bo zawsze troszke sie rozciągnie. byle by nie byla za duza

Opublikowano

idziesz do sklepu z wężami ćiśnienowymi i kupujesz pół metra za 40 zł a w aso ponad 100 zł za ten element

Opublikowano

idziesz do sklepu z wężami ćiśnienowymi i kupujesz pół metra za 40 zł a w aso ponad 100 zł za ten element

Tak jak kolega mówi :) Wystarczy przejść się do sklepu z hydraulika siłową. Kupić ładny gruby wąż gumowy, zbrojony za około 50 zł (50cm). Gumy od traktora też już testowałem :tongue4: Jednak po kilku miesiącach na jednej z takich gum zrobiła się dziura. Wąż ciśnieniowy, zbrojony o średnicy 2 cale jest nie do zdarcia :naughty:

Opublikowano

ja juz od roku jezdze z guma od traktora ,za cale 3zl i jest ok!

Opublikowano
  • Autor

ja juz od roku jezdze z guma od traktora ,za cale 3zl i jest ok!

dokladnie 3 zl kosztowalo :) nawet jak ma go wymieniac co roku to lepiej tak niz to co w ASO :)

jak mi padnie napisze kiedys tam mam nadzieje ze nie

i dzieki za rady ALL

pozdro

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.