Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Nie mogę otworzyć auta.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pomocy.

Nie mogę dostać się do samochodu. Audi A4 B6 AVF 1.9TDI 2004r.

Mam dwa oryginalne piloty. Zamek nie reaguje na wciśnięcie przycisku na pilotach. Po włożeniu kluczyka do zamka i przekręceniu w prawo też brak reakcji.

Co dziwne nie mruga dioda w drzwiach informująca o zamknięciu auta.

POMOCY!!!

Opublikowano

A czemu przekręcasz kluczyk w prawo? W ten sposób zamyka się przecież (przed chwilą sprawdzałem u siebie)... :co:

--

Pozdrawiam.

Sławek

Opublikowano
  • Autor

A czemu przekręcasz kluczyk w prawo? W ten sposób zamyka się przecież (przed chwilą sprawdzałem u siebie)... :co:

--

Pozdrawiam.

Sławek

Możliwe.

W każdym bądź razie przekręcam i w prawo i w lewo - kompletny brak reakcji zamków. Z pilota to samo.

Opublikowano

Czyżby aku padł?...

--

Pozdrawiam.

Sławek

Opublikowano

jak aku padnie to zamek nawet w drzwiach kierowcy nie otwiera się? :mysli:

jakaś inna przyczyna musi być

Opublikowano
  • Autor

Czyżby aku padł?...

--

Pozdrawiam.

Sławek

Też tak myślę.

Czyżby była jakaś blokada?

Pada aku i blokują się wszystkie zamki. Tylko jak to to teraz wyłączyć? Bo nie można dostać się do auta żeby podnieść maskę.

Opublikowano

... Tylko jak to to teraz wyłączyć? Bo nie można dostać się do auta żeby podnieść maskę.

Można awaryjnie od spodu. Trochę się trzeba nagimnastykować, ale da radę:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=22551.msg264640#msg264640

--

Pozdrawiam.

Sławek

Opublikowano
  • Autor

... Tylko jak to to teraz wyłączyć? Bo nie można dostać się do auta żeby podnieść maskę.

Można awaryjnie od spodu. Trochę się trzeba nagimnastykować, ale da radę:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=22551.msg264640#msg264640

--

Pozdrawiam.

Sławek

Dziwi mnie to, ze gdy padnie aku to nie można by w żaden "normalny" sposób otworzyć drzwi. :wallbash:[br]Dopisany: 11 Styczeń 2011, 19:29_________________________________________________W BMW jest takie zabezpieczenie antywłamaniowe, gdy padnie aku.

(cytat z forum BMW)

"wsadz klucz do drzwi kierowcy(bo jak rozumiem jest centralny)przekrec raz w strone otwierania potem pociagnij klamke i przytrzymaj i i dokrec do oporu klucz powinno sie otworzyc to jest system antywlamaniowy BMW"

Ciekawe jak to jest w Audi, może ktoś wie.

Opublikowano

Ciekawe jak to jest w Audi, może ktoś wie.

musisz wejść pod auto i podpiąć kable-plus do czerwonego na rozruszniku i masa,gdziekolwiek
Opublikowano

Z bagażnikiem jest tak samo?? Teoretycznie jak się otwiera auto kluczykiem przez zamek to wszystko działa mechanicznie więc powinno iść otworzyć drzwi, bardzo dziwna sprawa.

Spróbuj jeszcze z bagażnikiem

Opublikowano

Nieprawda.

Ja w tym roku w Zakopanym rozładowałem aku do 0

nawet jedna kontrolka mi nie ćmiła,a po włożeniu kluczyka bez problemu otworzyłem drzwi.

Opublikowano

nawet jedna kontrolka mi nie ćmiła,a po włożeniu kluczyka bez problemu otworzyłem drzwi.

no właśnie-przecież jak otworzysz auto z kluczyka-to mechanicznie otworzy się najpierw zamek kierowcy i po włożeniu do stacyjki-reszta drzwi juz elektrycznie :mysli:
Opublikowano

Pomocy.

Nie mogę dostać się do samochodu. Audi A4 B6 AVF 1.9TDI 2004r.

Mam dwa oryginalne piloty. Zamek nie reaguje na wciśnięcie przycisku na pilotach. Po włożeniu kluczyka do zamka i przekręceniu w prawo też brak reakcji.

Co dziwne nie mruga dioda w drzwiach informująca o zamknięciu auta.

POMOCY!!!

A czy na pewno próbujesz otworzyć swój samochód?

Opublikowano

nawet jedna kontrolka mi nie ćmiła,a po włożeniu kluczyka bez problemu otworzyłem drzwi.

no właśnie-przecież jak otworzysz auto z kluczyka-to mechanicznie otworzy się najpierw zamek kierowcy i po włożeniu do stacyjki-reszta drzwi juz elektrycznie :mysli:

dokładnie tylko zamek kierowcy się otworzy.

Po 5 min. ładowania wszystko już działało.

Opublikowano

no Panowie nie przesadzajcie przeciez oni tez o tym pomysleli ze jak padnie aku to trzeba jakos wejsc do auta i naladowac go spowrotem, wiec nie ma bata mechanicznie kluczykiem musi sie otworzyc zamek w drzwiach kierowcy chyba ze byl udszkodzony albo bylo w nim grzebane

Opublikowano

no Panowie nie przesadzajcie przeciez oni tez o tym pomysleli ze jak padnie aku to trzeba jakos wejsc do auta i naladowac go spowrotem, wiec nie ma bata mechanicznie kluczykiem musi sie otworzyc zamek w drzwiach kierowcy chyba ze byl udszkodzony albo bylo w nim grzebane

Potwierdzam przekręcenie kluczyka otwiera zamek mechanicznie a nie elektrycznie, nie ma związku z rozładowanym akumulatorem.

Opublikowano

To może kolega w lewo przekręci?

Opublikowano

jak masz problem z zamkiem to szukaj włamywacza jest kilka ogłoszeń, albo między szybę a uszczelkę włóż zagięty drut i ciągnij za linkę

Opublikowano

jak masz problem z zamkiem to szukaj włamywacza jest kilka ogłoszeń, albo między szybę a uszczelkę włóż zagięty drut i ciągnij za linkę

brawo... :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.