Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AGB] 2.7 BiT k04 RS6 by MR motors :)


s4 b5

Rekomendowane odpowiedzi

Co do pompy to sam chyba kupiłeś używkę która jak wiesz wystarczy żeby ogarnąć K04 RS4 w S4 :wink4:

jeszcze nie kupilem, ale zarezerwowalem :naughty:

musze podpytac Rogala w sprawie wtryskow... nie chce sryliona koni i nie chce zeby mi palilo 20 w miescie na wiekszych wtryskach :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że będą większe wtryski nie znaczy że auto będzie więcej palić jeśli będzie zrobiona odpowiednia kalibracja pod te wtryski w sofcie. Dodatkowo szeroko pasmówka leci na bieżąco i adaptuje mieszankę, więc opowieści że komuś więcej pali na większych wtryskach biorą się z tego, że ten kto robił program nie dość dokładnie go skalibrował. Potem lambda ma pełne ręce roboty, a czasem nawet kończy się jej zakres 25% na regulację.

Mniejszy wtrysk- komp daje dłuższy czas wtrysku, większy wtrysk- kompa daje krótszy czas wtrysku i przy odpowiedniej kalibracji dawka paliwa wychodzi na taką samą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że będą większe wtryski nie znaczy że auto będzie więcej palić jeśli będzie zrobiona odpowiednia kalibracja pod te wtryski w sofcie.

Dokładnie. Fly :thumbdown::naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do pompy to sam chyba kupiłeś używkę która jak wiesz wystarczy żeby ogarnąć K04 RS4 w S4 :wink4:

jeszcze nie kupilem, ale zarezerwowalem :naughty:

musze podpytac Rogala w sprawie wtryskow... nie chce sryliona koni i nie chce zeby mi palilo 20 w miescie na wiekszych wtryskach :mysli:

jak nie bierzesz to ja ją przytule :tongue4:

kobieta mnie zabije ale już rozeznanie robię z K04 :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kobieta mnie zabije ale już rozeznanie robię z K04 :gwizdanie:

pantoflarz :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buba, po co Ci k04 jak Ty nie przekraczasz 2000 obr ? :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buba, po co Ci k04 jak Ty nie przekraczasz 2000 obr ? :kox:

czasami przekaraczam jak z górki jadę albo jakiś łysy w BMW z blondyną chce przykozaczyć :gwizdanie:

koniec OT panowie bo chyba juz za duzo syfu w temacie narobiliśmy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale dajecie :>

zapomnijcie o mocach +450ps na K04 z RS6 przy seryjnym silniku - jeden taki przypadek był u kolegi i nie sądze aby się powtórzył szybko

oczywiscie że mozna taniej,

- wtryski uzywki 440-630cc mozna trafic za 600-800 zł

- pompa do 500ps uzywka z 250-400 zl

- wydech ori tylko wybebeszony lub tylko DP zmienione

- IC chinol za 490 zł + orurowanie (300-600zl)

- sprzeglo RS4 uzywka lub nowe 1100 zł

- strojenie

- turbo wiadomo bo pisaliscie wyzej

- hamulce wieksze - a po co jak sie ma obwodnice 6-cio pasmowa dookoła miasta :) i zero ruchu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej, wszystko można. S4 B5 też można kupić za 22 tys, a można i za 35 tys. Każdy lokuje kasę jak uważa najlepiej. Są łowcy okazji samochodów, to i znajdą się w tuningu. Czekam na pierwsze bezawaryjne 450-470KM za 10 tys. :decayed::tongue4:

Koniec OT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomnieliście o zegarach dodatkowych :decayed: Będę miał za niedługo na sprzedaż Defi :> Ale nie będzie żadnej promocji, koksiarskie budziki za kokasiarką kasę :kox: Godne aby spoczęły na pokładzie takiego wyrafinowanego wozu jakim jest S4 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- hamulce wieksze - a po co jak sie ma obwodnice 6-cio pasmowa dookoła miasta :) i zero ruchu

wystarczy 2-pasmowka w miescie, dzis przy 140kmh zostawilem 2 slady na asfalcie jak mi koles nagle zaczal pas zmieniac. :wink4:

EOT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest ta twoja?

25 sekunda :polew:

:blink: :blink: :blink: :blink:

Komentarz "reportera" bezcenny :polew: :polew: :polew: :polew:

[br]Dopisany: 14 Luty 2011, 21:37_________________________________________________

Ale odejście ma kurde... :slina: :slina: :slina: :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmik zaraz obok z listy: S4 SID

MOV00720e.MPG

EGT baaaaaardzo wysokie 1000st. + i o ile mnie słuch nie myli nieźle zapłony walą w kolektor :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doładowanie ponad 2 bar-y..... :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doładowanie ponad 2 bar-y..... :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Nie masz się co podniecać, Peak i lepiej żeby go nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oba filmy dot innych aut, pierwszy chyba ze szczecinskiej kolejne z SIDowego.

W S4/RS4 B5 nigdy nie było sondy szerokopasmowej.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doładowanie ponad 2 bar-y..... :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Nie masz się co podniecać, Peak i lepiej żeby go nie było.

nie podniecam sie, własnie chodziło mi o to samo o czym piszesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej, wszystko można. S4 B5 też można kupić za 22 tys, a można i za 35 tys. Każdy lokuje kasę jak uważa najlepiej. Są łowcy okazji samochodów, to i znajdą się w tuningu. Czekam na pierwsze bezawaryjne 450-470KM za 10 tys. :decayed::tongue4:

Koniec OT.

Wiesz co ? Trochę przesadzasz. Wyjebałeś kasę na swoje marne konie te co masz w podpisie, brakuje Ci, a teraz wyżywasz się na chłopaków, którzy za tą samą kasę a nawet mniejszą zrobią sobie więcej KM i Nm niż Ty. Musisz się pogodzić z faktami i przestać do c**ja bić pianę, że się nie da. A ja Ci mówię, że się da, a odpowiednie osoby udowodnią Ci to.... Ja tylko liczę, że zrozumiesz tak jak ja, że aby rezać moc w Audi A4 to nic innego jak 2,7 BiT :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co ? Trochę przesadzasz. Wyjebałeś kasę na swoje marne konie te co masz w podpisie, brakuje Ci, a teraz wyżywasz się na chłopaków, którzy za tą samą kasę a nawet mniejszą zrobią sobie więcej KM i Nm niż Ty. Musisz się pogodzić z faktami i przestać do c**ja bić pianę, że się nie da. A ja Ci mówię, że się da, a odpowiednie osoby udowodnią Ci to.... Ja tylko liczę, że zrozumiesz tak jak ja, że aby rezać moc w Audi A4 to nic innego jak 2,7 BiT :gwizdanie:

A czy ja napisałem, że się nie da?? Czytaj uważniej. Wszystko się da. Co do mnie, to jeszcze nie skończyłem swojego projektu i tyle na ile celuję mi wystarczy. Gdybym chciał więcej to dołożyłbym i zmieniłbym auto, ale na pewno nie na S4 B5. :tongue4:

1.8T jest dobre do rezania, a z tego co piszesz wynika, że żałujesz pracy włożonej w swoje A4. Zapominasz chyba ile się dzięki temu nauczyłeś. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...