[B7 BRE] Czarna niunia w sukience S-line i broszką S4 :-)

Barnaba1910

Super autko. Wiele frykasów, jak czarna podsufitka czy nawigacja RNS. Felga też extra, tylko jak z komfortem na tych 19kach :slina:

No i po przebiegu widać, że auto jeszcze na dotarciu :kox:

ps. ja też nie wiem jakie mam zawieszenie, widze tylko czerwone amorki i sprężyny u siebie :disgust:

Moim zdaniem to te 19'' nie na nasze dziury :confused4: chyba ze na autostrady :good:

nie no jasne.. jazda na 19 i oponie 40 lub mniej po naszych drogach to jak chodzenie przez punków w papie i glanach przy 30 stopniach upału lub w szpilkach na Giewont. no ale czego sie nie robi dla lansu i szpanu:)))) :polew:

:good:

może Ty byś założył 19 cali dla lansu i szpanu... wszyscy w klubie to robią żeby się lansować? niektórzy zakładają 19 bo chcą by auto się ładnie prezentowało albo po prostu kupili auto z takimi felgami... jak Ty nie chcesz to jeździj sobie nawet na 13-tkach - nikt nie każe zakładać większych felg. Ale to, że 19 nie na nasze dziury mówią zazwyczaj osoby, które nie miały takich felg na aucie. w A6 mamy 19 cali na lato i opony 255/35/19, auto mamy 3 rok i ani razu felgi się nie pokrzywiły więc można? można

:good:

a kto tu mowi o krzywieniu felg. jak chcesz to mozesz i na samych felgach jezdzic ale nie powiesz mi ze komfort jazdy po naszych drogach zaznaczam a nie po autostradach na 19 jest lepszy niz na 17 np. fakt na 19 nie mialem okazji smigac.. moze dlatego ze nikt w TBG nie zaklada takich ze wzgledu na dziury, ale na 18 i gumce 245/35 mialem watpliwa przyjemnosc. owszem z zewnatrz autko fajnie wyglada.. ale wszystko jest ok do momentu wyjazdu z parkingu.. potem odżywaja mi wspomnienia z dzieciństwa i wóz drabiniasty dziadka na drewnianych kołach :) nie ujmujac nikomu.. uwazam ze kompromis pomiedzy komfortem i wygladem to wlasnie 17. zeby byłosmieszniej to na zime mam 15 ... tez na poczatku wydawało mi sie to mało i smiesznie ale po tej zimie wiem ze tak jest ok. wygodnie, bezpiecznie, nie musze uwazac na dołki, krawęzniki bo baloniki wszystko amortyzują:)

Nie kłucić sie bo to nie wasz wątek :bicz3:

no to jest klubowe auto :)

tez miałem je kupić ale nie kupiłem z pewnych wzgledów

ładne jest gratki zakupu :) ciekawe czy nowy własciciel kupił to BMW co miał na oku

takich rzeczy raczej by Ci tutaj nie pisał :>

no właśnie nic nie pisze :) ważne ze kupujący zodowolony :)

ale może warto było wcześniej pogadać z poprzednim właścielem :)

ogólnie auto OK ale jest pare ALE.... możesz poszukąc poprzedniego włascicela na forum i sie go zapytać :)

takich rzeczy raczej by Ci tutaj nie pisał :>

no właśnie nic nie pisze :) ważne ze kupujący zodowolony :)

ale może warto było wcześniej pogadać z poprzednim właścielem :)

rozmawiali przed zakupem - boberek nie schizuj go