Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Zdjecia Mojej A4


--A4MT--

Rekomendowane odpowiedzi

Przede wszystkim: za dużo chromu... :thumbdown:

Możesz zostawić listewki wokół szyb - reszta do kosza. Brewki też bym wyrzucił i przy okazji zmienił lampy na Valeo soczewkowe ;) To samo tył - lampy po I albo II lifcie. Do tego jakieś ładne alusy i będzie pięknie. Dobra baza do modyfikacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim: za dużo chromu... :thumbdown:

Możesz zostawić listewki wokół szyb - reszta do kosza. Brewki też bym wyrzucił i przy okazji zmienił lampy na Valeo soczewkowe ;) To samo tył - lampy po I albo II lifcie. Do tego jakieś ładne alusy i będzie pięknie. Dobra baza do modyfikacji.

Dokladnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:mysli: zadko sie wypowiadam w tym dziale ale:

Chromu duzo - to fakt - nie byloby moze tragedii gdzyby nie ten syf pod tylnymi swiatlami i kosmicznie kontrastujace kolpaki - lepiej juz je zdejmij i jezdzij na czarnych stalowkach

klamiki tez strasznie psuja linie boczna. Te listwy ewentualnie mozna zostawic.

Popatrz na auto chociazby Rob'a - tam znajdziesz modyfikacje z klasa, bo narazie to mi WT zajezdza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie koledzy wyżej juz wymienili "grzechy" Twojej :audi: a ja to bym jeszcze ten spoiler z tyłu zlikwidował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość krzychuzzz

Hehe po raz kolejny potwierdza się fakt że większość z forumowiczów udzielających się w dziale Moja A4 ma podobny gust :oklaski:

Tak jak pisali koledzy przedemną

Wszystkie chromy na śmietnik oprócz tych wokół szyb

Brewki do wywalenia

Spoiler z tylnej klapy- out!

Ja bym jeszcze wywalił te okropne kołpaki i póki co jeździł na stalówkach a na wiosne jakiś ładny felunek, minimum 17" :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak mowia koledzy powyzej wystarczylo zrobic tylko rameczki do okola szyb lustereczka i tyle przyciemnic szybki i bylo by git a u ciebie przod w chromie bok w chromie i jeszcze tyl w chromie ,a oprocz tego jakies 17 by sie przydaly . :afro:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przesadzone z chromem, pozdejmuj to załóż ładne felgi, opuść go troche i bedzie wiele lepiej :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam ja tak skrzywdziles tym chromem ? :bicz:

zdejmij chrom oraz brewki i daj felge na poczatek ;)

narazie jak dla mnie niestety WT

czekam na mody

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze koledzy mnie wyprzedzili... fakt co za duzo to nie zdrowo wokol szyb i lusterka zostaw a reszte badziewia zdejmii i kolpaki wyrzuc moze lekko szyby sciemnic gleba lampy przod i tyl i na zime wystarczy a w lato felgi i jest piekna Twoja :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za duzo taśmy M3 :polew: Zostaw na ramkac wokoł szyb a reszte wyałtuj . Jak lubisz brewki to moge Ci moje Sonary odsprzedać za "low price" .. miały brewki i po odlejeniu powychodziły zyłki :rolleyes:

Ogolnie postaw to na ładnej feli , sciemnij szybki ,zmien swiatełka -kieruneczki , i bingo bracie :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seryjne :audi:kosmetycznie !!! zmodyfikowane to jest to :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Na weekend zaczne likwidowac z chrom z klamek i lamp, zastanawiam sie nad taka propozycja z allegro http://moto.allegro.pl/item265927592_lampy_tylne_nowe_audi_a4_clear_red_white_.html co o tym sadzicie? Niewiem czy ta lampa posiada swiatła przeciwmgłowe, bo podobno nie posiadanie takich swiateł jest karalne wiecie cos o tym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A4MT : w razie gdybyś założył te lampki wyslij mi fotke, bo też sie nad nimi zastanawiam a nigdzie nie widziałem ich na samochodzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te lampki mi sie podobają :thumbup: do twojego koloru bedzie wyglądać super ..zreszta wrzuciłem zdjęcia czarej S4 z tymi lampkami , tu ->http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,14315.0.html . :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...