Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] skradziona atrapa w zderzaku


maciejusz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Ukradli mi atrapę ze zderzaka :bicz3: Niestety nie była to standardowa atrapa, z tego co teraz widzę (wcześniej się nie przyglądałem) była ona trochę większa niż otór w krótym się znajdowała. Pytanie: co to było i z jakiej wersji/rocznika, bo fabryczne ramki do A4 nie pasują a w ASO twierdzą, że ten zderzak nie jest firmowy (taki już kupiłem z samochodem) i nie wiedzą jaka kratka będzie tam pasować. Znalazłem posta, że to może być kratka od S4 01-05r, potwierdzi ktoś? Pozdrawiam

atrapa.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to jakaś "magiczna" atrapa :D i takich zderzaków jest niewiele, ktoś miał podobny zgubił swoją atrapę, albo jemu też ukradli wypatrzył u Ciebie i sobie "pożyczył" :wink4: Nie no współczuję... teraz masz problem. Gdyby to była kratka od S4 to w ASO powinni się poznać...[br]Dopisany: 12 Listopad 2007, 23:33 _________________________________________________Faktycznie przypomina tą od wersji S-line... Zobacz autko Flyer'a http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,14125.0.html[br]Dopisany: 12 Listopad 2007, 23:37 _________________________________________________alvaro też ma podobną w swoim zderzaku, a oni chyba mają zderzaczki od S-ek http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,4254.0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

s-line 100%

W aso ok 400zl :kox:, używana ciężko dostac, kurcze wystraszyłeś mnie, musze pomyslec jak swoja dobrze przymocowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie Ja mam zwykła i tez mi Ja zarąbali skury.... :rant: trzeba dobrze Ja przymocowac bo jak widać na powyższym przykładzie no i moim wszytsko sie każdemu przyda....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok poprawie się, dokładkę masz od s -line ale ta kratka była od S4,(właśnie się przyjrzałem,że dziwnie odstaje).

Kratka od s-line ma poziome belki na wierzchu, kratka od S4 pionowe belki na wierzchu.

Można do tej dokładki założyc kratkę od S4 ale trzeba porezać.

Malik przerabiał ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja racja kaj82 (nie przyszło mi do głowy że ktoś może tak kombinować...) ale jak tak teraz patrzę na tą pierwszą fotkę to to coś za bardzo nie świruje i wydaje mi się że lepiej wsadzić ori kratkę(czyt. S-line)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maciejusz jak chcesz taką kratkę jak miałeś (czyli tą od S4) to zagadaj do Lukas'a bo on miał nówkę za 200 zł do sprzedania (tylko że chyba grafitową) czekaj z resztą poszukam... aaa jest :decayed: :

http://www.allegro.pl/item268875177_s4_nowy_grill_orginal_b6_01_05r_atrapa_dolna.html

Lukas to chyba Twoja no nie ??[br]Dopisany: 13 Listopad 2007, 13:35 _________________________________________________maciejusz teraz jeszcze raz patrzę na to 1. foto i tak myślę może Ty tą kratkę zgubiłeś a nie Ci ukradli bo ona wygląda jakby nie byłą do końca wciśnięta ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alv bo tej kratki od S4 nie wcisnie do Sline gora pasuje dołem nie co widac na foto ja swoja wsadzilem malik tez ale wyrezalismy to dremelem :hi: tylko ze ta chromowana ramka musi byc od Sline a srodek (kratki) tylko docinalismy

Jak cos to mam taka sama kratke jak na twoim pierwszym foto jest nawet teraz na allegro nowka sztuka :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukas to chyba Twoja no nie ??[br]Dopisany: 13 Listopad 2007, 13:35 _________________________________________________maciejusz teraz jeszcze raz patrzę na to 1. foto i tak myślę może Ty tą kratkę zgubiłeś a nie Ci ukradli bo ona wygląda jakby nie byłą do końca wciśnięta ...

Jeśli moje auto jeździ samo w nocy po parkingu to faktycznie mogła gdzieś odpaść ;)

A ta na allegro ma 9/10 pionowych żeber a moja miała 11.. ale to już mniejsza z tym... tylko te 200PLN :confused4:

Ukradli mi ją w hiszpanii, wiec w polsce może jest bezpieczniej, skoro przez 1.5 roku nikt się do niej nie dobierał..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukas

zapraszam do ASO 400zł hi

potwierdzam (kupowałem cały komplet kratek i halogenów i zaślepek spryskiwaczy i atrapę w maskę od S4 w serwisie) i parę dobrych złotych to kosztowało... :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Wczoraj w nocy i mi zajeb.... taką samą kratkę :evil:, tylko z tą różnicą, że została mi ta niklowana ramka wokoło.

Orientujecie się czy można dostać samą kratkę, jaki jest jej nr i przybliżoną cenę. Oczywiście jak ktoś ma na zbyciu to jestem chętny. Na allegro nie znalazłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...