Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Srebrny by HaVoK


HaVoK

Rekomendowane odpowiedzi

Konsekwencje mogą być- mandat + zatrzymanie dowodu rejestracyjnego. Osobiście liczę na to że panowie uwierzą mi że nie zdawałem sobie sprawy z tego że to jest nie legalne i pozwolą mi założyć sobie zwykłe H7 które wożę w schowku ;)

Prawidłowo, jak masz w schowku H7 to nic nie mogą Ci zrobić albo jak mawia moja dziewczyna, mogą Cię pocałować w pompkę :polew:[br]Dopisany: 14 Marzec 2011, 22:29_________________________________________________Wrzuć sobie białe diodowe postojówki, będzie jeszcze lepszy efekt.

Byłem w Twoich okolicach w niedzielę :gwizdanie:

Miejsce pewnie kojarzysz :)

P1360615.jpg

No to Panie jak zapuszczasz się tak w moje okolice to podjedź te kilka km dalej i daj znać wcześniej na PW to się ustawimy. Zgarniemy jeszcze Sebka i będzie mini spot ;)[br]Dopisany: 16 Marzec 2011, 23:06_________________________________________________Uff. Dzisiaj wymieniłem odmę... W zimie zauważyłem że ubyło mi trochę (tak trochę dużo) oleju i po szybkiej lekturze doszedłem do wniosku, że to może być ta pierdzielona rurka. Po rozebraniu DOSŁOWNIE rozsypała się w rękach... Na 4 części :naughty: . Zajęło mi to trochę czasu, bo przy okazji wyczyściłem przepustnicę. A powiem wam szczerze że brudna była cholera jedna. Auto po tej małej kosmetyce stało się troszkę bardziej "żywe". To jak na tą chwilę technicznie wszystko jest dopięte na ostatni guzik :decayed: Teraz zbieramy na gwint. A potem powoli kolejne mody.

Pozdrawiam! :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że gwint tak późno dojdzie i nie zdążymy na spot wojewódzki na gwincie pojechać ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Update! Strona pierwsza :yeah:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł, dlaczego nie przyciemniłeś szyb w przednich drzwiach :confused4: ?

Co do felg to spytaj Kowiaczka co zrobił, ze swoimi felgami zimowymi (identyczne jak Twoje), że wyglądały jak nowe i zupełnie inne :good:[br]Dopisany: 09 Lipiec 2011, 18:59_________________________________________________Kurde, cały czas się zastanawiam czy to na pewno są alufelgi czy aludekle :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł, dlaczego nie przyciemniłeś szyb w przednich drzwiach :confused4: ?

Co do felg to spytaj Kowiaczka co zrobił, ze swoimi felgami zimowymi (identyczne jak Twoje), że wyglądały jak nowe i zupełnie inne :good:[br]Dopisany: 09 Lipiec 2011, 18:59_________________________________________________Kurde, cały czas się zastanawiam czy to na pewno są alufelgi czy aludekle :mysli:

Adamie to są Aludekle :D

A przednie może dojdą w przyszłości, na razie inne plany wzięły górę. :)

Co do czyszczenia starych plam sonaxem, warto sprawdzić. Moje plamy miały ze 2 miechy :D a najstarsze 3. Większość to była deszczówka albo brudna woda (śmingus dyngus) i poszło jak ta lala, ale na dywaniku miałem plame z sałatki (mieszanka oleju, smietany i sokow z pomidorow) i nie dawalo sie sprac innymi srodkami (w tym PRESTONE ze zdjęcia- a wiele osób mi chwaliło) a SONAX dał radę przy pierwszym podejściu. Nawet nie szorowałem ostro, tylko przejechałem parę razy tą chropowatą częścią zwykłej gąbki do naczyń i po plamie nie ma śladu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł, dlaczego nie przyciemniłeś szyb w przednich drzwiach :confused4: ?

to samo mu mówiłem żeby przód zrobił delikatnie jak ja ale nie chce :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam od razu nie chce :P

Nie chce to mi się zrywać folii w przypadku kontroli :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce to mi się zrywać folii w przypadku kontroli :D

u mnie zeszło całym kawałkiem :D nie bój się dobrze będzie :)

jak jutro się spotkamy to Cię postaram namówić :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam od razu nie chce :P

Nie chce to mi się zrywać folii w przypadku kontroli :D

co planujesz teraz rezać przy aucie? bedzie gleba i fela?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Namawiaj go Sebek bo teraz wygląda jak samochód przedstawiciela handlowego, czyli trochę słabo :wink4:

W czasie kontroli szyby w dół i po problemie :good:

Tak mi po głowie chodziło, że to aludekle bo tarczy hamulcowej nie było widać :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam od razu nie chce :P

Nie chce to mi się zrywać folii w przypadku kontroli :D

co planujesz teraz rezać przy aucie? bedzie gleba i fela?

Czekam na paczkę z kratkami nawiewów z polifta i będę szukał ramek na halogeny z polifta. A potem przerwa na wakacje :P

A dalej co będzie to będzie :)[br]Dopisany: 10 Lipiec 2011, 00:23_________________________________________________[quote name=Sebek (-_-) ]

może go na jakimś większym spocie spocie przekonacie jak ja nie dam rady :shocked:

No właśnie, ten spot 17.07 jest czy nie jest? Jest gdzieś jakieś info większe?[br]Dopisany: 10 Lipiec 2011, 00:24_________________________________________________A tak wg to ja ide spać. Bo po dzisiejszej walce z brudem oczy mi się lepią... :)

Dobranoc :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jest, być może Kowiaczek (Kowi87) zaszczyci go swoją obecnością :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam jedziesz na ten zlot? Może byś mi pokazał co to jest ten gwint + 18'' :P I przy okazji dałbym Ci kierunki :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to się widzimy :thumbup: A gdzie się odbędzie? Bo nawet nie wiem... :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to się widzimy :thumbup: A gdzie się odbędzie? Bo nawet nie wiem... :mysli:

Chyba stara ekipa z poprzedniego spotu i być może kilka nowych osób.

Solara nie będzie (znów) :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to się widzimy :thumbup: A gdzie się odbędzie? Bo nawet nie wiem... :mysli:

Chyba stara ekipa z poprzedniego spotu i być może kilka nowych osób.

Solara nie będzie (znów) :(

ADAM! ALE GDZIE? :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...