Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] temp płynu chłodniczego ??


BROMKALUKASZ

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam pytanko co oznacza symbol" coś w kształcie termometru z boku trzy kreski a podspodem jakby woda płyneła" Komunikat ten pojawił mi sie po odlapleniu auta pokazywał sie ok 1 min i zgasł.

PS WCZORAJ MIAŁEMWYMIENIANY ROZRZĄD.

POZDRAWIAM

* nazywaj wątki zgodnie z regulaminem forum (ten poprawiłem) - [lukaszr]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem , czy to cos powaznego skoro szybko sie wygasilo i przy drugim odpaleniu fury juz sie nie pojawiło?

Czy to moze miec zwiazek z wymiana rozrzadu ze cos mi skopali??

A była wymieniana pompa wody ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

była

To może być z tym związane - może nie został odpowietrzony układ po wymianie płynu chłodniczego (mam nadzieję, że został wymieniony), może czujnik uszkodzony.

Poobserwuj czy będzie się to dalej zapalać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdź najpierw poziom płynu chłodzącego

Pre, no bez żartów - ja założyłem, że on to sprawdził, bo to chyba podstawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale jak by to było cos z płynem to chyba kontrolka cały czas by sie paliła a nia gasła[br]Dopisany: 13 Listopad 2007, 14:24 _________________________________________________ona wyświetliła sie na cały ekran a nie u góry[br]Dopisany: 13 Listopad 2007, 14:35 _________________________________________________mam nadzieje ze to nic poważnego. kURCZE WCZORAJ RANO ZOSTAWIŁEM SAMOCHOD , MECHANIOR DO MNIE DZOWNI I MOWI ŻE SAME CZĘSCI KOSZTUJA 1100ZŁ I DO TEGO WYMIENIAŁEM JESZCZE FILTR PALIWA. i CO MNIE SPOTKAŁO ZA CAŁĄ NAPRAWE ZPŁACIŁEM 1150ZŁ TYLKO.cIEKAWE CZEMU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kURCZE WCZORAJ RANO ZOSTAWIŁEM SAMOCHOD , MECHANIOR DO MNIE DZOWNI I MOWI ŻE SAME CZĘSCI KOSZTUJA 1100ZŁ I DO TEGO WYMIENIAŁEM JESZCZE FILTR PALIWA. i CO MNIE SPOTKAŁO ZA CAŁĄ NAPRAWE ZPŁACIŁEM 1150ZŁ TYLKO.cIEKAWE CZEMU

Lepiej niech napisze Tobie co dokładnie wymienił i ile poszczególne rzeczy kosztowały.

Coś mi się wydaje, że to jakaś ściema. Same części do AWX tyle nie kosztują, ale to musiałbym wiedzieć co dokładnie wymienił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...