Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHU] Obniżenie sprężyn - prośba o ocenę ??


mcm

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Mam zamiar obniżyć zawieszenie ale nie wkem czyładnie wygląda normalnie czy niżej

Prośba o ocenę:

Normalny:

14112007pc1.jpg

czy Niższy:

niszygg1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym proponował obniżyć ale o 3-4 cm to będzie coś po środku jak masz na zdjęciach. :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak coś takiego :th: Wygląda łądnie . To co przedstawiłes w propozycji 1.to juz chyba szuranie o nadkola :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dokladnie ja tez sie zastanawiam nad nizszymi sprezynami, nie wiem tylko czy nie kupie calego zawieszenia(amory+sprezyny) no i wlansnie o 4cm, lepiej sie jezdzi no i lepiej wyglada, szczegolnie przy wiekszych felgach, takze polecam rozwiazanie z 3 zdjecia :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ori sportowy zawias i też jest ładnie :tongue4: Osobiście nie polecam obniżać autka zbyt mocno, to jest kiepskie rozwiązanie na nasze drogi... :confused4: Wg mnie 3-4 cm to max, ja i tak się z moim ori sportem czasami męczę (a wcale aż tak nisko nie stoi) Tylko zimą w koleinach ocieram osłoną silnika, w sumie przez cały rok co miesiąc albo częściej muszę osłonę na nowo przykręcać, bo wiecznie gdzieś o coś zaczepiam i mi się obluzowuje, a potem pyrga pod samochodem wydając brzydkie dźwięki :no::wallbash: Ale autko wygląda dobrze i nigdy nie założę ori "kociego" zawiasu :D Ori sport czyli 1BE = sports suspension/shock absorption mi w zupełności wystarcza :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko. czy do obnizenia sa potrzebne nowe sprezyny czy zawieszenie jest gwinotwane i wystaczy skrecic?

Jeśli masz już założone gwintowane zawieszenie to wtedy masz możliwość jego regulacji (góra/dół), a jeśli nie ma takiego zawieszenie to albo obniżasz samymi sprężynami albo całym kompletem czyli sprężyny i amortyzatory.

Z tego co się orientuje to obniżenie auta na samych sprężynach jest dopuszczalne chyba do 4cm, jeśli chcesz jeszcze niżej musisz wtedy zakładać krótsze amortyzatory.

Pozdrawiam

R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...