Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Turbo jakie???


paczek081

Rekomendowane odpowiedzi

Zauważyłem że turbina zaczyna kapać oliwą :shocked: więc trzeba będzie je wymienić i tu właśnie moje pytanie. Jak już wymieniać to na jakieś większe tylko nie wiem jaki model i z czego. Może wiecie co pasuję do AVF na zasadzie plug&play? Z góry wielkie dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie zauwazyles to kapanie? To na pewno z turbo? Masz jakies inne niedobre objawy np notlauf?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mi powiedzieli na stacji przeglądów, ja się na tym nie znam więc nie dyskutowałem z gościem. Jedyne co zauważyłem to rana jak jest ujemna temperatura to przy odpalaniu zakopci jak by na siwo czy coś w tym kolorze. Kapie ponoć po stronie pasażera w okolicy zderzaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W grę wchodzi regeneracja tej co masz,2 lata gwarancji na robotę,koszt 900-1000zł plus koszt oleju,filtra i demontażu.

Drugie wyjście to turbo od BRD,ale do tego wypadałoby wymienić intercooler bo seryjny nie wydoli i zrobić program,koszta w granicach 5000zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

regeneracja turbo okolo tysiaka to myślę ze lepiej kupić BRD co prawda trochę dołożysz z 500zł ale jak będziesz chciał " pójść " w moc to jak znalazł :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turbo 1500zł

Fmic 430zł ( http://www.re5pect.pl/index.php?products=product&prod_id=344 )

Program 1000- 1500zł

Znalezienie dobrego BRD za 1500zł to nie będzie prosta sprawa.

Ten fmic to chińszczyzna,nie założył bym tego,poza tym i tak trzeba dobre orurowanie zrobić i to też koszty.

Nie ma nic gorszego jak obtanianie na tuningu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BRD masz od ręki za 1250zł za uzywke w dobrym stanie :gwizdanie: co z tego że chińszczyzna ten FMIC :mysli: mam nie narzekam jak chyba większosc to zakładających :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paczek081 :hi: jeśli naprawdę seryjna się wysrała to zakładaj BRD , DP- też się przyda a i nie należy zapomnieć o FMIC-u :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawaj BRD i FMIC i 190 KM mozesz atakować :kox: :kox:

Prawdę mówi :good: a jak dobra kondycja motorowni i pompek to i więcej można :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BRD masz od ręki za 1250zł za uzywke w dobrym stanie :gwizdanie: co z tego że chińszczyzna ten FMIC :mysli: mam nie narzekam jak chyba większosc to zakładających :wink4:

Po części się zgadzam ,jednak gdy zawiozłem do gościa celem dołączenia orurowania dowiedziałem się ,że jest nieszczelny ( nówka od respekta),na szczęście :dziura: była niewielka ,została zaspawana, czy jak to się to zwie, i wszystko jest :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymien na dobre uzywane takie jak masz 500pln i załozenie 200pln , zadnego oleju itp nie musisz wymieniac przy takiej wymianie , nie idz w regeneracje bo to zło -garett nie dostarcza org czesci do regeneracji i turbo po regeneracji nie wytrzyma wiecej niz 50 tys - sprawdzone i niepodwazalne , pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymien na dobre uzywane takie jak masz 500pln i załozenie 200pln , zadnego oleju itp nie musisz wymieniac przy takiej wymianie , nie idz w regeneracje bo to zło -garett nie dostarcza org czesci do regeneracji i turbo po regeneracji nie wytrzyma wiecej niz 50 tys - sprawdzone i niepodwazalne , pozdro

Kolego a kto powiedział ze tuning jest tani ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego a kto powiedział ze tuning jest tani ?

a gdzie to wyczytales ze tuning jest tani u mnie , bo ja nic takiego nie pisalem, a kolega napisał ze wysrała mu sie turbina tp pisze co i jak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...