Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] BRD FMIC


nandoz

Rekomendowane odpowiedzi

a4gostyn.jpg

Witam.

Mody jak w temacie . BRD , FMIC + PROGRAM by ECUPROJECT .Efekt 196 PS i 400 NM. Początkowo wyszło ponoć nawet 201 PS ,ale z tył auta ciemność. Finalnie auto puszcza bąki jak seryjny awx - miałem okazje jechać 20 km za swoim autem, także można powiedzieć ,że bezdymnie. Osiągi naprawdę rewelacja. Kto zrobił program ze 131 na okolice 165 ,to poczuł różnice , mniej więcej taka sama różnica jest ze 165 na 196. Wstępnie pomierzyłem mniej więcej co i jak; 0-100km/h 7.2 - 7.3s , 60-100 km/h 3 bieg 3.2s . Jak będę miał chwilkę ,wrzucę jakiś filmik jak to jedzie. Co do 0-100 może dałoby się wykręcić poniżej 7 ,ale 1 bieg i większość 2 , trakcji brak. Liczyłem na okolice 190 PS , a tu proszę . Podziękowania dla chłopaków z Ecuproject Wrocław. Hej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No teraz to już jakoś lata :kox:

Co z EGR-em :mysli:

Bezawaryjności życzę i powodzonka :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest całkowicie wywalony :gwizdanie: ............ znalazłem fotki

SNC_101121_152101.jpg

SNC_101121_172835.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EGR siedzi ,ale mam zamiar usunąć , jakieś propozycje?? Rzeczywiście da się teraz tym jakoś wyprzedzać :wink4:

Ja EGR mam usunięty, pozostawiłem tylko klape gaszącą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ładnie po takich modach prawie 200 kuczyków, nice :) pewnie daje rade :evil: powodzonka :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:kox: i to bez zmiany pompek :good: coraz czesciej wykresy gdzie bez zmiany pompek sa takie wyniki :good: mowisz ze sa duze odczucia w porownaniu do samego programu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te pompki BA nie są takie złe, jednak. Myślałem ,ze wydolą max 180-185ps ,ponoć to nie kres ich mozliwości.Gdzieś wyczytałem ,ze okolice 220 Ps to ich wydajność.Znaleść dobre Al-ki w sensownej cenie to spory kłopot.

Co do różnicy program ,a BRD + Fmic ,to 400 nm robi swoje. Auto na 2-ce ma znikomą przyczepność, do prędkości maksymalnej dochodzi naprawdę szybko (skrzynia jest tu ograniczeniem , okolice 4600 rpm i koniec). Myślę, że osiągi są tylko nieco gorsze w stosunku do 3.0 tdi seria. Pozdrawiam. . Hej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4600 obrótów i 230 Km/h?:):decayed:

czyli jednak na BA da sie cos osiagnac... szkoda ze moje nie leja jak potrzeba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z innej beczki zapytam :tongue4: Wiecie jakie czasy 0-100 może mieć 1.9 awx po chipie na okolo 165ps ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

165 ps w B6 , tak jak napisali koledzy to okolice 8 sekund.Czy avant jest cięższy od sedana??[br]Dopisany: 30 Styczeń 2011, 12:59_________________________________________________

4600 obrótów i 230 Km/h?:):decayed:

czyli jednak na BA da sie cos osiagnac... szkoda ze moje nie leja jak potrzeba

Akurat kasowałem Bmw 330D ,wiec tylko zerknąłem szybko na obroty , ale myślę ,ze 4600 na 5 to właśnie okolice 230.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...