Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] BRD FMIC


nandoz

Rekomendowane odpowiedzi

ale myślę ,ze 4600 na 5 to właśnie okolice 230.

czyli tyle co moj... tez 230 wypociłem i to byl jego max... w 4 osoby :decayed:

obroty sie koncza a mysle ze jakby byla skrzynia 6 to poleciałby wiecej[br]Dopisany: 30 Styczeń 2011, 14:04_________________________________________________Znalazłem ze Avant wazy 1450 KG

a Sedan 1395

w dowodzie mam 1500 KG w sedanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem ze Avant wazy 1450 KG

a Sedan 1395

w dowodzie mam 1500 KG w sedanie

tyle to B5 waży :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez tak mysle... jutro zwaze bo jade po wegiel :gwizdanie:

mój wazy 1450 z tego co pamietam (jak złom handlowałem na program :kox: ) to takie B6 nabank 1500 z hakiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to takie B6 nabank 1500 z hakiem

hak zdemontowałem :kox: haha

A tak serio to mysle ze 1500 + z 40 KG audio u mnie wazy... nie mam zapasu chociaz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do maksa ,to naprawde dluga skrzynia i max bylby o wiele wyzszy.Hej.

Ja wkładam długą skrzynie 6 biegów o oznaczeniu HCK. Myśle że wtedy 250km/h pojedzie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do maksa ,to naprawde dluga skrzynia i max bylby o wiele wyzszy.Hej.

Ja wkładam długą skrzynie 6 biegów o oznaczeniu HCK. Myśle że wtedy 250km/h pojedzie :wink4:

Od jakiego modelu to jest skrzynia ?? Jakie ma rpm np. przy 180 km/h ?? Co ze sprzęgłem ?? Masz AWX ,a to oznacza tarcze 228 mm . Jakie mniej wiecej koszta ?? Co do maksa moze zamknie szafe. Hej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na allegro sa 2 takie skrzynie i ona jest z 2.0 tdi Jarol napisz cos wiecej co ze sprzeglem i dwumasem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skrzynia jest z 2,0 BRD. Prędkość przy 3 tys obr to 175km/h na 6 biegu. więc przy 4 tyś obr będzie ponad 230km/h :)

Co do sprzęgła to wkładam też kompletne sprzęgło z dwumasem z BRD. Jest dużo mocniejsze.

Co do kosztów to nie są małe bo trzeba kupić: skrzynie, sprzęgło, dwuma, rozrusznik, wybierak, podpore z łapą i poduszką i jeszcze kilka drobnych rzeczy.

Ja już wszystko mam skompletowane i myśle że do miesiąca uda mi zamontować skrzynie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisz orientacyjne koszta pewnie same czesci ponad 3 tys zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisz orientacyjne koszta pewnie same czesci ponad 3 tys zl

Zależy jak kupisz, ja na części wydałem około 2,5 tyś zł. Większość kupiłem w dość dobrej cenie i po bardzo małym przebiegu od Alvaro.

Za wymiane myśle że się zmieszcze w 500-600zł więc w sumie ponad 3tyś wyjdzie.

W moim aucie i tak musiał bym zmieniać w niedługim czasie sprzęgło z dwumasem, więc warto było troszke dołożyć i mieć o wiele dłuższą skrzynie 6 biegową i mocne sprzęgło.

Niestety dwumas z AWX na dłuższą mete nie wytrzymuje takiego momentu obrotowego :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakie sa bezpieczne granice dla sprzegla i dwumasa z awx? w sumie racja jak cos padnie to wtedy dokupic skrzynie a dwumasa i sprzeglo kupic od 2.0 brd :good: zawsze mozna sprzedac stara skrzynie i czesc kasy odzyskac. ja u siebie boje sie modzic wiecej bo nie chce wymieniac dwumasa co rok bo jest za duzno Nm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skrzynia jest z 2,0 BRD. Prędkość przy 3 tys obr to 175km/h na 6 biegu. więc przy 4 tyś obr będzie ponad 230km/h :)

ciekawe... czyli ostatni bieg ma dluzszy niz 2.5TDI ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skrzynia jest z 2,0 BRD. Prędkość przy 3 tys obr to 175km/h na 6 biegu. więc przy 4 tyś obr będzie ponad 230km/h :)

ciekawe... czyli ostatni bieg ma dluzszy niz 2.5TDI ?

Tu masz przełożenia skrzyni biegów wystarczy policzyć prędkość na poszczególnych biegach.

b3ee79a85deb0f68m.jpg[br]Dopisany: 14 Luty 2011, 09:30_________________________________________________Na skrzyni HCK na 6 biegu przy 4 tyś obrotów i oponie 235/40R18 - prędkość po przeliczeniu będzie 225.6 km/h

Na skrzyni ENU czyli z 2,5 TDI - będzie 223.7 km/h

Wiadomo że licznik podaje troszke więcej więc licznikowe będzie to pewnie koło 230-235km/h

Jak co to tu jest strona do przeliczenia prędkości:

http://www.unixnerd.demon.co.uk/revs.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Witam ,kto w mazowieckim robi takie ładne rurki (jak u kolegi na fotkach) i fmic i za ile jeśli wiecie?

Poszło P.W.

Sory za OT :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...