Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] FMIC w 1.9tdi AWX on board

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Virus PiotrekIgo98 ma tego samego.

mówisz ze w B6 bez ciecia nie wejdzie... hmm trudno bede musiał ciac.

myslałem ze jak w B5 wszedl to w b6 tez da rade

To tylko trochę trzeba podciąć belki tym nie osłabisz, jak będziesz montował to zobaczysz o co chodzi :wink4:

Opublikowano

Virus PiotrekIgo98 ma tego samego.

mówisz ze w B6 bez ciecia nie wejdzie... hmm trudno bede musiał ciac.

myslałem ze jak w B5 wszedl to w b6 tez da rade

znowu panikujesz :> , lekko podetniesz i bedzie git :good:

Opublikowano
  • Autor

jakie orurowanie z kwasowki czy z czego?i 2" czy 2,5" i jakiej grubosci sciany?

Opublikowano

2" czyli 51 mm x 2mm ścianka. Myślę że spokojnie styknie ale jakby się uparł to i 2.5" wejdzie bez problemu.

Opublikowano
  • Autor

2" czyli 51 mm x 2mm ścianka. Myślę że spokojnie styknie ale jakby się uparł to i 2.5" wejdzie bez problemu.

2.5" jak to pozniej polacze ze starym orurowaniem?tymi reduktorami? a i ile metrow biezacych potrzebuje tej rury to ma byc nierdzewka czy jaka?

Opublikowano

stal kwasoodporna na allegro można kupić łączniki sylikonowe a ile metrów to ci nie powiem bo nie pamiętam

wywalasz EGR i wstawiasz flansza

201009211266.jpg

Opublikowano

Rób na średnice 51 ze stali kwasoodpornej i nie baw sie w złaczki tylko spawaj, później będziesz szukał nieszczelnosci w tych złączkach, jak bedziesz belke podcinał i nie zostawiaj ostrych krawędzi, bo wrazie jakiegoś delikatnego pocałunku(np na parkingu) w miejscu podciecia belka moze sie wygiąć poprzez pozostawienie takich wycinek, ja w tamtym roku tak miałem :wallbash: teraz ładnie belka docięta

Opublikowano

nie baw sie w złaczki tylko spawaj, później będziesz szukał nieszczelnosci w tych złączkach,

Na dobrych silikonach nie ma opcji z nieszczelnościami ;) Wytrzymałość np. tych silikonów jakie sprzedaję to 18bar ciśnienie rozrywu... czyli z zapasem o ok 16bar ;) A jak całość się zaciśnie obejmami gbs to nie ma opcji żeby gdzieś ciśnienie uciekało :)

Opublikowano
  • Autor

stal kwasoodporna na allegro można kupić łączniki sylikonowe a ile metrów to ci nie powiem bo nie pamiętam

wywalasz EGR i wstawiasz flansza

201009211266.jpg

musze najpierw sie dowiedziec co to da :wink4: bo nie wiem,slyszalem o tym nie raz ale nigdy nie wnikalem :embarrassed:

to zdjecie nie dziala :gwizdanie:

Opublikowano

u mnie działa fotka . Daje to że nie ma przewężenia w dolocie i z turbinki idzie pełne doładowanie :wink4:

Opublikowano
  • Autor

u mnie działa fotka . Daje to że nie ma przewężenia w dolocie i z turbinki idzie pełne doładowanie :wink4:

jak mam to zaslepic?i czym?

a ktos sie orietuje ile potrzebuje metrow tej rury?

Opublikowano

EGRru nie zaślepiasz tylko wywalasz i wstawiasz flansza :wink4:

Opublikowano
  • Autor

EGRru nie zaślepiasz tylko wywalasz i wstawiasz flansza :wink4:

a tak dla jasnosci co to ta Flansz? musze sie tego wszystkiego nauczyc :embarrassed:

Opublikowano

EGRru nie zaślepiasz tylko wywalasz i wstawiasz flansza :wink4:

a tak dla jasnosci co to ta Flansz? musze sie tego wszystkiego nauczyc :embarrassed:

coś takiego.

53536aa7bc9cc8e7m.jpg

ps. zdjęcie zapożyczone z tematu kolegi std1984

Opublikowano
  • Autor

oki dzieki Daniel :good:

dalej nie wiem ile metrow kwasowki potrzebuje ;(

Opublikowano

oki dzieki Daniel :good:

dalej nie wiem ile metrow kwasowki potrzebuje ;(

z półmetra styknie, no chyba że od kolektora ssącego robisz orurowanie, kup sobie na wszelki wypadek 1m zawsze to lepiej jak zostanie, bo orurowanie to głównie z kolanek sie robi :wink4:

Opublikowano
  • Autor

oki dzieki Daniel :good:

dalej nie wiem ile metrow kwasowki potrzebuje ;(

z półmetra styknie, no chyba że od kolektora ssącego robisz orurowanie, kup sobie na wszelki wypadek 1m zawsze to lepiej jak zostanie, bo orurowanie to głównie z kolanek sie robi :wink4:

ja myslalem zeby kupic 2x1metr :> zeby wlasnie nie braklo te rury slyszalem ze nie sa drobie cos 65/70PLN za mb.

czy to prawda?

Opublikowano

ja kupiłem za flaszke 1,5m :wink4:

Opublikowano
  • Autor

ja kupiłem za flaszke 1,5m :wink4:

ale 140PLN za 2metry to tez dobra cena i ponoc mozna kupic w OBI luc Castoramie :naughty:

Opublikowano

ja kupiłem za flaszke 1,5m :wink4:

ale 140PLN za 2metry to tez dobra cena i ponoc mozna kupic w OBI luc Castoramie :naughty:

tego niewiem ja nabyłem to w investa w warszawie wraz z kolankami :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.