Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pracujemy za grosze, na nic nas nie stać!!!


Skyliner89

Rekomendowane odpowiedzi

Wandej ale nie powiesz mi ze ze np 3,5k na miesiac to malo dla 21 letniego chlopaka;> a wiem ze sie da:) handlujac damskimi rzeczami na straganku :decayed: :decayed:

3,5k to już dobre pieniądze jak na jedną osobę :good: Tylko ilu z tych 20latków tyle zarabia?? Co 10?? Gdyby wszyscy mieli takie zarobki jestem pewien że nikt by nie narzekał :cool1: S4 B6 może by nie utrzymał ale na wszystko by starczało :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie siedzę i nic nie robię. Dla Twojej wiadomości Zmija pracuje i studiuje. Zakładając ten wątek chciałem pokazać jak to naprawdę w Polsce jest, a wcale nie narzekam, tylko stwierdzam fakty i nikt mi nie powie, że w Polsce jest normalnie. Ktoś powie. Wyjedź za granicę, zmień prace. Łatwo powiedzieć. Co jakiś czas patrze na oferty pracy i nie jest zbyt ciekawie. Nawet za pracę biurową dają 1500 zł gdzieś w Krakowie, to już wolę zostać w tej firmie w której obecnie pracuje, bo jest blisko od mojego miejsca zamieszkania i chcę zrobić kurs na spawacza i wyjechać z tego kraju, poza tym jeszcze studiuje, a gdybym chciał pracować na dwie prace to bym prędzej czy później się wykończył. Człowiek nie może żyć tylko pracą, bo by zwariował.

Ostatnio w radiu nawet mówili, że średnia krajowa to 1380 zł, a najniżej opłacane zawody to kasjerka, sprzątaczka i ochroniarz.

Żeby móc pozwolić sobie na samochód zarabiając 1500 zł, który kosztuje 12 tyś zł trzeba przepracować ponad rok, a pracując za granicą wystarczą 2-3 miesiące i jeszcze zostaje kasy na inne wydatki.

Ciągle można słyszeć o jakiś podwyższkach, ale niestety pensje stoją i nic nie wskazuje żeby coś się zmieniło.

Gdyby Polacy zarabiali min. 2500-3000 zł to by w Polsce lepiej się żyło, jak by ktoś miał utrzymać rodzinę za 1500 zł... Nie ma takiej możliwości :confused4::disgust:.

W Polsce duże pieniądze głównie można zarobić na przekrętach, łapówki itp. itd. Pozatym spodziewałem się, że ten wątek wywoła kontrowersje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniales dodac ze zwyklego niemca ktory sprzedaje gazety w kiosku stac na nowe auto i na godne zycie,u nas za taka prace zarobisz na sól do śledzi i ledwo zwiążesz koniec z końcem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie siedziałem w pudle ale miałem zawieszenie

jest coś takiego,jak zatarcie skazania- http://forumprawne.org/prawo-karne/4283-zatarcie-skazania-krk.html

do wojska,ani żadnej służby mundurowej nie wezmą cię,jeśli zawieszenie było za przestępstwo p.życiu/zdrowiu,zbrodnię-napad ,gwałt et cetera,jesli tylko jakis występek w postaci kradziezy,czy oszustwa-nie powinno byc problemów

co do wyjazdu za Granicę-powiem tak,w życiu różnie bywało-raz zarabiałem dobre pieniądze,a za jakiś czas nie miałem na papierosy-to tak w skrócie,ale wiem jedno-zawsze wolałem żałować,że coś nie wyszło i zaczynać od początku,niż żałować,że czegoś nie zrobiłem-Audaces fortuna iuvat [br]Dopisany: 24 Styczeń 2011, 01:20_________________________________________________proponuje zaznajomić się z tymi tematami-

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=99831.0

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=181067.0;highlight=w+co+zainwestować

i nie zakładać kolejnego :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...