Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wybór CB radia :)


wesoly1601

Rekomendowane odpowiedzi

masakra, a niektórzy twierdzą, że wiele można się dowiedzieć z forum...

co za brednie!

Kolega stawiasz na nowy sprzęt a jest inaczej. Widzisz szeroki wyświetlacz podświetlany na pomarańczowo i parę przycisków zdalnych i już lepszy sprzęt. A tu gówno prawda. Bo tak samo jonny III i harry III to szumołapy są. O niebo lepsze Harry II czy Jonny II na ASC. Nie miałeś do czynienia z tym sprzętem więc nie wypowiadaj się. Od razu kupiłeś z allegro za 300 zł super Harry III i zadowolony. Tandeta i szajs jednym słowem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem jedno - jak Ciebie na świecie nie było i nawet w planach nie byłeś ja zaczynałem przygodę z CB, więc powtarzam - zastanów się zanim napiszesz i nie wypowiadaj się w tematach, o których nie masz pojęcia, bo się błaźnisz!:facepalm:

Oczywiście starsze sprzęty były bardzo dobrze wykonane - ale tylko ten fakt gdzieś podłapałeś - bo porównanie z Harrym II - okazało kompletny brak wiedzy!:thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety z CB też mam duży staż i wiem jaki sprzęt jest dobry i co mogę polecić. Miałem parę swoich sprzętów i do teraz używam Harry II ASC i antena Sirio TURBO 2000. Jestem z tego zestawu zadowolony, z czasem może wpadnie walker. Ktoś pytając się ciebie o doradzenie ty mówisz Jonny III ASC, super szumołap za 200 zł. Chcę tylko sprostować to że nowe radia, są do bani. Nie dorównują starym radiom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety z CB też mam duży staż i wiem jaki sprzęt jest dobry i co mogę polecić. Miałem parę swoich sprzętów i do teraz używam Harry II ASC i antena Sirio TURBO 2000. Jestem z tego zestawu zadowolony, z czasem może wpadnie walker. Ktoś pytając się ciebie o doradzenie ty mówisz Jonny III ASC, super szumołap za 200 zł. Chcę tylko sprostować to że nowe radia, są do bani. Nie dorównują starym radiom.

Daj namiar na Jonny III za 200 pln za tyle zaraz kupię ten szumofon.

Co do presidenta Jonny II to mam go już pięć lat i jestem zadowolony ale ASC w nowszej generacji działa lepiej i wiem to z własnego doświadczenia bo uratowanie takiego radia

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety z CB też mam duży staż i wiem jaki sprzęt jest dobry i co mogę polecić. Miałem parę swoich sprzętów i do teraz używam Harry II ASC i antena Sirio TURBO 2000. Jestem z tego zestawu zadowolony, z czasem może wpadnie walker. Ktoś pytając się ciebie o doradzenie ty mówisz Jonny III ASC, super szumołap za 200 zł. Chcę tylko sprostować to że nowe radia, są do bani. Nie dorównują starym radiom.

Daj namiar na Jonny III za 200 pln za tyle zaraz kupię ten szumofon.

Co do presidenta Jonny II to mam go już pięć lat i jestem zadowolony ale ASC w nowszej generacji działa lepiej i wiem to z własnego doświadczenia bo uratowanie takiego radia

Sent from my iPhone using Tapatalk

Dlatego kolego wyślij radyjko do tego pana. Kolega robi poprawę ASC i działa bajecznie. Sklep CB Radio u ARTURSSS, cb-radia, anteny cb, akcesoria, radiotelefony, bagazniki dachowe, Thule,cbradio24h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modernizację ASC robiłem już dwa lata temu. A temat dotyczy nowego radia jak toś kupi nowe to nie będzie tracił gwarancji po to żeby poprawić ASC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co fakt to fakt. Ostatnio w dobrej cenie i całkiem sympatyczne są na rynku radia Yosan. Taki dobry zestaw da się szybko wyrezać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to z Midlanda bym nie wybierał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doradź mi coś kolego żeby było takie coś jak krótkofalówka

---------- Post dopisany at 16:58 ---------- Poprzedni post napisany at 16:33 ----------

nie chce już do samochodu dużego montażowego radia... mam teraz president II i sprzedaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli koniecznie tych rozmiarów:

COBRA 75 WXST

LAFAYETTE VENUS

ale po co "tych rozmiarów" to nie wiem.

Pisaliśmy, które są świetne i idealnie mieszczą się w schowek po lewej stronie kiery

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat nie mam takiego schowka po lewej stronie :)

---------- Post dopisany at 23:07 ---------- Poprzedni post napisany at 23:01 ----------

Teraz mi powiedz ,ktore to radyjko lepsze to co podales pierwsze czy drugie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kwestia gustu - Venus ma więcej możliwości, ale częściej się wiesza i jest dużo trudniejszy w obsłudze.

podjedź do dobrego sklepu, gdzie mają oba te radia i je wypróbuj - tak się powinno robić - każdemu co innego pasuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednak chyba zostanę przy president : ) wyczytałem na internecie ,że bardzo szumią takie małe radyjka mimo nawet dobrej anteny ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli zalezy Ci na dobrym radiu to tylko president, to radio jest po prostu lepsze , kwestia tez do czego Ci potrzebne jak do pracy to tymbardziej, szkoda czasu na zabawy z innymi , sam uzywam harry III i jestem bardzo zadowolony, mialem wczesniej tti i bylo duzo gorzej, jezeli natomiast szukasz radia taniego i w miare ok to uniden

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... i w miare ok to uniden

Ciężko o lepsze radio! szczególnie w granicach 300zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do harrego to mu daleko :) ale fakt za radio w kwocie 250zl, zamiast 500 to jest ok, pamietaj jednak , ze homologacji to ono nie ma ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...