Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B8] Moje pierwsze Audi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam wszystkich chciałem zaprezentować moje Audi .

Samochód został sprowadzony , silnik 2,0 TDI 143km, skrzynia biegów manualna 6 stopniowa alufelgi 17

w wyposażeniu znajduje sie :

pakiet chrom

pakiet oświetlenia

xseony +ledy (przód)

system MMi (polskie menu)+Navi (najnowsza mapa)

system nagłośnienia Audi Sund System

kierownica wielofunkcyjna

czujnik parkowania (tył)

klimatyzacja (dwu strefowa)

zmieniarka cd/mp3 6 CD

komputer z pokładowy z kolorowym Fis-em

przygotowany do GSM z zestawem głośnomówiącym i Bluetooh

Coming home/Leming home

czujniki zmierzchu /deszczu

podgrzewane fotele

itp

p1150758.jpg

p1150762j.jpg

p1150767x.jpg

p1150789.jpg

p1150814.jpg

Opublikowano

Ladna sztuka jak kazda B8 :decayed:

racja :cool1:

Opublikowano

fajna :decayed::kox: masz jeszcze auto holda - HOLD ASIST:wink4:

Opublikowano

ladna :good:

Silnik :shocked: wydaje sie troche za słaby na b8

Felga 17 tez na zimówke sie nadaje

a tak serio to wypas :decayed:

Opublikowano

ładne - jak się nazywa ten kolor ?

Opublikowano
  • Autor

Witam ponownie :hi: ciesze się że podoba się mój samochód

ladna :good:

Silnik :shocked: wydaje sie troche za słaby na b8

Felga 17 tez na zimówke sie nadaje

a tak serio to wypas :decayed:

co do alufelgów to na nich są niestety letnie opony ;( tak że troszkę do bani chwilowo mam inne wydatki ale myślę nad zimówkami ,co do mocy ;( przydało by sie troszkę więcej mimo to ladnie sie zbiera

ładne - jak się nazywa ten kolor ?

jeżeli chodzi o kolor to nie jestem pewien sprzedawca mówił szara perła metalik w dokumentach mam napisany szary

Opublikowano

No jak na pierwsze Audi to nawet spoko. :decayed:

Opublikowano

No jak na pierwsze to z górnej pułki gratulacje :good:

Opublikowano

Fajna sztuka pogratulowac zakupu :good: :good: :good:(pierwsze ale nie ostatnie... :tongue4:)

Opublikowano

Audi jak auto z tego modelu bardzo ładne, natomiast nie zwróciłeś chyba istotnej uwagi na podatek vat.

jeżeli auto nabyłeś u sprzedawcy " violka " to będziesz miał problem prędzej czy póżniej ( kupiłeś auto w cenie netto ) tyle się wałkuje o tych sprzedawcach na różnych forach, nie tylko forum Audi, o oni nadal znajdują nieświadomych.

Hmm, ciekawe jaki urzad skarbowy udowodni temu kupujacemu ze auto zostalo nabyte w kwocie netto przez jego osobe :cool1:.

Tak sie sklada ze aby nabyc auto w kwocie netto trzeba miec zarejestrowana firme w niemczech i to ona nabywa a pozniej odsprzedaje w/g swojego uznania, ma do tego prawo.

Oczywiscie wezwanie do urzedu moze dostac - moj znajomy dostal ale on handlowal i dalej handluje tymi autami na szersza skale - i co z tego, trzeba wiedziec tylko co zeznac i po temacie.

Podejrzewam ze o tym bedzie glosno ktoregos dnia w TV - jak juz nie bylo, moze przeoczylem - ale sprawca oszustwa jest firma kupujaca w kwocie netto i to ona oszukuje niemiecki urzad skarbowy, a nie polak ktory kupil od nich auto czyli VIOLKA a juz napewno nie nabywca ostateczny zyggi.

Czy wiesz ile tysiecy aut w latach 2007-2010 zostalo sprowadzone na tej zasadzie, dzieki temu wielu z nas jezdzi bezwypadkowymi autkami za rozsadne pieniazki - i co teraz wszyscy beda placic vat, a co jak ktos juz sprzedal auto dalej itd zabawy od cholerki, duzo rzeczy widzialem w naszym kraju ale takiego spektaklu sie nie spodziewam.

Opublikowano

No jak na pierwsze to z górnej pułki gratulacje :good:

:OMG:

pułki panie kolego to są w wojsku ...

po naszemu piszemy, po naszemu !!! :bicz:

Opublikowano

No jak na pierwsze to z górnej pułki gratulacje :good:

:OMG:

pułki panie kolego to są w wojsku ...

po naszemu piszemy, po naszemu !!! :bicz:

Ne być taki do przodu bo cię w tyle braknie :polew:

Opublikowano

gdzie ty żyjesz :polew:

vat z odsetkami zapłaci ten kto jest w posiadaniu pojazdu w danej chwili czyli zyggi.

na miejscu tego zyggiego zrobiłbym wszystko aby oddać auto oszustowi, w tym wypadku " violce "

skad wiesz ze kupil auto od violki? moze tylko podobne, a jesli tak to moze byc przykra sprawa z tym vatem w szczegolnosci w niemczech bo u nas troche potrwa zeby odnalezli sie w naszym burdelu....

zygi ty powinnienes wiedziec najlepiej od kogo kupiles auto jesli faktycznie od vilki albo innego cwaniaka to lepiej idz do urzedu udaj debila ze mozesz kupic takie auto i zapytaj sie jakie sa konsekwencje zakupu, zgodnie z prawem masz 2 tygodnie na odkrecenie sprawy z sprzedajacym ;(

Opublikowano

witam wszystkich chciałem zaprezentować moje Audi .

Samochód został sprowadzony , silnik 2,0 TDI 143km, skrzynia biegów manualna 6 stopniowa alufelgi 17

w wyposażeniu znajduje sie :

pakiet chrom

pakiet oświetlenia

xseony +ledy (przód)

system MMi (polskie menu)+Navi (najnowsza mapa)

system nagłośnienia Audi Sund System

kierownica wielofunkcyjna

czujnik parkowania (tył)

klimatyzacja (dwu strefowa)

zmieniarka cd/mp3 6 CD

komputer z pokładowy z kolorowym Fis-em

przygotowany do GSM z zestawem głośnomówiącym i Bluetooh

Coming home/Leming home

czujniki zmierzchu /deszczu

podgrzewane fotele

itp

p1150758.jpg

p1150762j.jpg

p1150767x.jpg

p1150789.jpg

p1150814.jpg

Audi jak auto z tego modelu bardzo ładne, natomiast nie zwróciłeś chyba istotnej uwagi na podatek vat.

jeżeli auto nabyłeś u sprzedawcy " violka " to będziesz miał problem prędzej czy póżniej ( kupiłeś auto w cenie netto ) tyle się wałkuje o tych sprzedawcach na różnych forach, nie tylko forum Audi, o oni nadal znajdują nieświadomych.

Aby kupic auto w kwocie netto np. w niemczech, kupujesz go na firme, musisz okazac dokumenty zarejestrowania firmy tzn. nip, regon, wpis do ewidencji. W tym przypadku w polsce odprowadzasz VAT to urzędu skarbowego. Jeśli nie masz firmy kupujesz jako osoba fizyczna w kwocie brutto.

Opublikowano

Aby kupic auto w kwocie netto np. w niemczech, kupujesz go na firme, musisz okazac dokumenty zarejestrowania firmy tzn. nip, regon, wpis do ewidencji. W tym przypadku w polsce odprowadzasz VAT to urzędu skarbowego. Jeśli nie masz firmy kupujesz jako osoba fizyczna w kwocie brutto.

http://moto.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=2798000, masz linka violki i zastanow sie dlaczego te auta sa takie tanie... a twoje info jest jaknajbardziej realne pod warunkiem ze kupujesz od uczciwego sprzedawcy a nie od oszusta :shocked:

a tu jeszcze link z posta ktory obecnie tez jest tluczony o autach kupionych w cenie netto

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=183713.0 :naughty:

Sory za OT

Opublikowano

z tego co tu czytam to niezłą żeś sobie furę sprawił :mysli:

Opublikowano

No jak na pierwsze to z górnej pułki gratulacje :good:

:OMG:

pułki panie kolego to są w wojsku ...

po naszemu piszemy, po naszemu !!! :bicz:

Ne być taki do przodu bo cię w tyle braknie :polew:

nie braknie, nie bój żaby

włącz czasami ortograficzny i nie będzie w oczy kuło :cool1:

i tyle w temacie :)

Opublikowano

no ladnie, jak takie auto z 2008 roku moze kosztowac 72 tys :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.