Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] Moje pierwsze Audi


zyggi

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich chciałem zaprezentować moje Audi .

Samochód został sprowadzony , silnik 2,0 TDI 143km, skrzynia biegów manualna 6 stopniowa alufelgi 17

w wyposażeniu znajduje sie :

pakiet chrom

pakiet oświetlenia

xseony +ledy (przód)

system MMi (polskie menu)+Navi (najnowsza mapa)

system nagłośnienia Audi Sund System

kierownica wielofunkcyjna

czujnik parkowania (tył)

klimatyzacja (dwu strefowa)

zmieniarka cd/mp3 6 CD

komputer z pokładowy z kolorowym Fis-em

przygotowany do GSM z zestawem głośnomówiącym i Bluetooh

Coming home/Leming home

czujniki zmierzchu /deszczu

podgrzewane fotele

itp

p1150758.jpg

p1150762j.jpg

p1150767x.jpg

p1150789.jpg

p1150814.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ladna :good:

Silnik :shocked: wydaje sie troche za słaby na b8

Felga 17 tez na zimówke sie nadaje

a tak serio to wypas :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie :hi: ciesze się że podoba się mój samochód

ladna :good:

Silnik :shocked: wydaje sie troche za słaby na b8

Felga 17 tez na zimówke sie nadaje

a tak serio to wypas :decayed:

co do alufelgów to na nich są niestety letnie opony ;( tak że troszkę do bani chwilowo mam inne wydatki ale myślę nad zimówkami ,co do mocy ;( przydało by sie troszkę więcej mimo to ladnie sie zbiera

ładne - jak się nazywa ten kolor ?

jeżeli chodzi o kolor to nie jestem pewien sprzedawca mówił szara perła metalik w dokumentach mam napisany szary

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audi jak auto z tego modelu bardzo ładne, natomiast nie zwróciłeś chyba istotnej uwagi na podatek vat.

jeżeli auto nabyłeś u sprzedawcy " violka " to będziesz miał problem prędzej czy póżniej ( kupiłeś auto w cenie netto ) tyle się wałkuje o tych sprzedawcach na różnych forach, nie tylko forum Audi, o oni nadal znajdują nieświadomych.

Hmm, ciekawe jaki urzad skarbowy udowodni temu kupujacemu ze auto zostalo nabyte w kwocie netto przez jego osobe :cool1:.

Tak sie sklada ze aby nabyc auto w kwocie netto trzeba miec zarejestrowana firme w niemczech i to ona nabywa a pozniej odsprzedaje w/g swojego uznania, ma do tego prawo.

Oczywiscie wezwanie do urzedu moze dostac - moj znajomy dostal ale on handlowal i dalej handluje tymi autami na szersza skale - i co z tego, trzeba wiedziec tylko co zeznac i po temacie.

Podejrzewam ze o tym bedzie glosno ktoregos dnia w TV - jak juz nie bylo, moze przeoczylem - ale sprawca oszustwa jest firma kupujaca w kwocie netto i to ona oszukuje niemiecki urzad skarbowy, a nie polak ktory kupil od nich auto czyli VIOLKA a juz napewno nie nabywca ostateczny zyggi.

Czy wiesz ile tysiecy aut w latach 2007-2010 zostalo sprowadzone na tej zasadzie, dzieki temu wielu z nas jezdzi bezwypadkowymi autkami za rozsadne pieniazki - i co teraz wszyscy beda placic vat, a co jak ktos juz sprzedal auto dalej itd zabawy od cholerki, duzo rzeczy widzialem w naszym kraju ale takiego spektaklu sie nie spodziewam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak na pierwsze to z górnej pułki gratulacje :good:

:OMG:

pułki panie kolego to są w wojsku ...

po naszemu piszemy, po naszemu !!! :bicz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak na pierwsze to z górnej pułki gratulacje :good:

:OMG:

pułki panie kolego to są w wojsku ...

po naszemu piszemy, po naszemu !!! :bicz:

Ne być taki do przodu bo cię w tyle braknie :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie ty żyjesz :polew:

vat z odsetkami zapłaci ten kto jest w posiadaniu pojazdu w danej chwili czyli zyggi.

na miejscu tego zyggiego zrobiłbym wszystko aby oddać auto oszustowi, w tym wypadku " violce "

skad wiesz ze kupil auto od violki? moze tylko podobne, a jesli tak to moze byc przykra sprawa z tym vatem w szczegolnosci w niemczech bo u nas troche potrwa zeby odnalezli sie w naszym burdelu....

zygi ty powinnienes wiedziec najlepiej od kogo kupiles auto jesli faktycznie od vilki albo innego cwaniaka to lepiej idz do urzedu udaj debila ze mozesz kupic takie auto i zapytaj sie jakie sa konsekwencje zakupu, zgodnie z prawem masz 2 tygodnie na odkrecenie sprawy z sprzedajacym ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich chciałem zaprezentować moje Audi .

Samochód został sprowadzony , silnik 2,0 TDI 143km, skrzynia biegów manualna 6 stopniowa alufelgi 17

w wyposażeniu znajduje sie :

pakiet chrom

pakiet oświetlenia

xseony +ledy (przód)

system MMi (polskie menu)+Navi (najnowsza mapa)

system nagłośnienia Audi Sund System

kierownica wielofunkcyjna

czujnik parkowania (tył)

klimatyzacja (dwu strefowa)

zmieniarka cd/mp3 6 CD

komputer z pokładowy z kolorowym Fis-em

przygotowany do GSM z zestawem głośnomówiącym i Bluetooh

Coming home/Leming home

czujniki zmierzchu /deszczu

podgrzewane fotele

itp

p1150758.jpg

p1150762j.jpg

p1150767x.jpg

p1150789.jpg

p1150814.jpg

Audi jak auto z tego modelu bardzo ładne, natomiast nie zwróciłeś chyba istotnej uwagi na podatek vat.

jeżeli auto nabyłeś u sprzedawcy " violka " to będziesz miał problem prędzej czy póżniej ( kupiłeś auto w cenie netto ) tyle się wałkuje o tych sprzedawcach na różnych forach, nie tylko forum Audi, o oni nadal znajdują nieświadomych.

Aby kupic auto w kwocie netto np. w niemczech, kupujesz go na firme, musisz okazac dokumenty zarejestrowania firmy tzn. nip, regon, wpis do ewidencji. W tym przypadku w polsce odprowadzasz VAT to urzędu skarbowego. Jeśli nie masz firmy kupujesz jako osoba fizyczna w kwocie brutto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby kupic auto w kwocie netto np. w niemczech, kupujesz go na firme, musisz okazac dokumenty zarejestrowania firmy tzn. nip, regon, wpis do ewidencji. W tym przypadku w polsce odprowadzasz VAT to urzędu skarbowego. Jeśli nie masz firmy kupujesz jako osoba fizyczna w kwocie brutto.

http://moto.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=2798000, masz linka violki i zastanow sie dlaczego te auta sa takie tanie... a twoje info jest jaknajbardziej realne pod warunkiem ze kupujesz od uczciwego sprzedawcy a nie od oszusta :shocked:

a tu jeszcze link z posta ktory obecnie tez jest tluczony o autach kupionych w cenie netto

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=183713.0 :naughty:

Sory za OT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak na pierwsze to z górnej pułki gratulacje :good:

:OMG:

pułki panie kolego to są w wojsku ...

po naszemu piszemy, po naszemu !!! :bicz:

Ne być taki do przodu bo cię w tyle braknie :polew:

nie braknie, nie bój żaby

włącz czasami ortograficzny i nie będzie w oczy kuło :cool1:

i tyle w temacie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...