Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BFB] A4 1,8T Avant 163ps seria

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

masz niesprawny osprzet i robili ci soft?

Opublikowano

Tak sie nie robi. Buba dobrze prawi. Zreszta zdrowy rozsadek powinien Ci to podpowiedziec.

Opublikowano

znowu siejecie zamet jakis...

jest malo aut uzywanych w 100% sprawnych.

czemu tuner nie mialby mu zrobic softu? wymieni N75, albo psiknie czyms w gruche :naughty: i bedzie smigal.

Opublikowano

Wynik jest realny bo robilismy takie samochody na 200Ps. Martwiłbym sie raczej overboostem na dole co widac na wykresie. To z pewnością dla sprężarki nie jest zdrowe. A co do hamowni to jest to Łódzka Maha lps3000. Pozdrawiam

Opublikowano

Niesprawne auto z 200PS :polew: :polew:

Opublikowano

Ten peak o którym pisał Patrox daje do myślenia, co do mocy to 10 lat temu V-tech oferował ze 150 na okolice 190 KM więc rewelki nie ma

Opublikowano

przeciez to ten sam silnik co 10lat temu po zmianiach kosmetycznych,wiec gdzie ma byc rewelka...

Opublikowano
  • Autor

Niesprawne auto z 200PS :polew: :polew:

no bardzo śmieszne... dzięki za "pomoc"

Opublikowano

masa aut jezdzi na takich softach i jezdza, wiec nie mowcie, ze zaraz mu silnik wyskoczy spod maski :tongue4:

fakt faktem program jest taki sobie, krzywa momentu dziwna, moment powinien plasko rosnac, ew lekko spadac z koncem obrotow, tu jest odwrotnie.

ciekawe jakie jest doladowanie, skoro wyplulo 200PS - i co to za hamownia?

rownie dobrze program wcale nie musi byc koksiarski, wystaczy, ze hamowani zawyzyla.

ponad 190PS to dla BFB nic strasznego.

Silnik nie wyskoczy, za to sprzęgło i półosie regularnie w d*pę dostają przy każdej zmianie biegów w zakresie 2.5k rpm ... Szczerze to soft jest tragiczny i nie mówię tego żeby kogoś wkurzyć.

Opublikowano

masa aut jezdzi na takich softach i jezdza, wiec nie mowcie, ze zaraz mu silnik wyskoczy spod maski :tongue4:

fakt faktem program jest taki sobie, krzywa momentu dziwna, moment powinien plasko rosnac, ew lekko spadac z koncem obrotow, tu jest odwrotnie.

ciekawe jakie jest doladowanie, skoro wyplulo 200PS - i co to za hamownia?

rownie dobrze program wcale nie musi byc koksiarski, wystaczy, ze hamowani zawyzyla.

ponad 190PS to dla BFB nic strasznego.

Silnik nie wyskoczy, za to sprzęgło i półosie regularnie w d*pę dostają przy każdej zmianie biegów w zakresie 2.5k rpm ... Szczerze to soft jest tragiczny i nie mówię tego żeby kogoś wkurzyć.

no mowie przeciez... :)

Opublikowano

Nie ma się co śmiać z kolegi. Podjedź do kogoś ogarniętego żeby zrobił ci konkretną diagnostykę bo na dłuższą metę coś się wysra a szkoda samochodu. Do goodhope masz niedaleko

Zrób logi przepływki oraz doładowanie

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Tak, na Srebrzyńskiej w Łodzi.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Niskie cisnienie atm nie wplywa na troche wieksza moc przy pomiarze?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.