Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!


WhyMe?

Rekomendowane odpowiedzi

Nie nie mam nic, moze kiedyś bedzie:)

No to najwyższy czas, ale mam nadzieję, że się pojawisz na spocie po świętach :whistling:

---------- Post added at 22:40 ---------- Previous post was at 21:29 ----------

No Tomasz a co z Twoim bratem on też jeździ na ramkach klubowych dawaj go tu :decayed:

---------- Post added at 22:42 ---------- Previous post was at 22:40 ----------

Twój tata też ma B5 słyszałem, że fajnie wypasioną w 2,5TDI więc już jest parę ludzi :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ramki mu dałem, on się tym interesuje jak ja fokami :decayed:, ojciec już z 8 lat śmiga tą B5:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś chyba zegar na forum się zgubił bo u mnie jest 10:18 a post został dodany o 8:14 :whistling:

---------- Post added at 08:18 ---------- Previous post was at 08:16 ----------

:hi: F1

Też patrzę i śmiać mi się chce z emeryta Schumachera odpuściłby sobie już ogólnie ciężko chłopaki mają w taką pogodę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie adrenalina w F1 jest tak mocna że wrócił, jaja pewnie mają mokre:decayed:, sysek co to za grupa jeździ na quadach? (wczoraj widziałem ich chyba z 8 sztuk)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem kto to mógł być tym bardziej, że jestem 1000km od domu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem kto to mógł być tym bardziej, że jestem 1000km od domu...

a braci K u Ciebie co mają B8, jaki tam motor siedzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2.0TDI, golas na maxa nie ma navi , nawet małej,nie ma ledów, nie ma ksenonu, nie ma nic oprócz niskiego przebiegu :whistling: a wiesz jak to oni są zabiegani oni na nic czasu nie mają a co dopiero na forum się pojawić :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2.0TDI, golas na maxa nie ma navi , nawet małej,nie ma ledów, nie ma ksenonu, nie ma nic oprócz niskiego przebiegu :whistling: a wiesz jak to oni są zabiegani oni na nic czasu nie mają a co dopiero na forum się pojawić :wink:

wiem wiem, B8 bez ledów to katastrofa:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2.0TDI, golas na maxa nie ma navi , nawet małej,nie ma ledów, nie ma ksenonu, nie ma nic oprócz niskiego przebiegu:whistling: a wiesz jak to oni są zabiegani oni na nic czasu nie mają a co dopiero na forum się pojawić :wink:

Przebieg niby coś koło 50tyś , jak kupowali, ale czy autentyk to nie wiadomo bo auto w Polsce kupowane od jakiegoś magika :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To lepiej wypasione B7 niż golas B8

no niby tak, ale tak masz b8 i sąsiady dostają większych kurwików w oczach:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To lepiej wypasione B7 niż golas B8

no niby tak, ale tak masz b8 i sąsiady dostają większych kurwików w oczach:polew:

No niby tak, gdybym miał zmieniać na B8 bez ledów to chyba bym się musiał ciężko zastanowić czy warto, dla mnie środek w takiej dopasionej B8 robi mega robotę :kox:

A jeśli chodzi o sąsiadów to się w ogóle nie wypowiadam a jak myślisz czemu kupiłem drugą B7 tylko z lepszym wypasem...właśnie żeby sobie oszczędzić gadki sąsiadów a tak co niektórzy nawet nie zauważyli zmiany...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak ale ty masz B7 z dużym wypasem, i kupując gołe B8 strzeliłbyś się w kolano, a rezanie w B8 to już nie takie chop siup ze względu na sterowniki kilometry kabli i programowanie tego:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak ale ty masz B7 z dużym wypasem, i kupując gołe B8 strzeliłbyś się w kolano, a rezanie w B8 to już nie takie chop siup ze względu na sterowniki kilometry kabli i programowanie tego:kwasny:

Dlatego jak szukam B8 to musi mieć takie minimum co mam teraz bo wiem, że tam już są inne ceny jeśli chodzi o środek bo tak jak już wcześniej pisałem w B8 S-line zewnętrznego można taniej zrobić niż w B7...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze a takie B8 z jako takim wypasem trzeba jeszcze sporo dać. Chociaż na autoscout albo mobile zauwazyłem ze dość mocno poszły w dół z silnikami 2.0 Tdi, szkoda ze za tfsi 211 trzeba jeszcze wywalić kupe kasy:kwasny:

Widze ze spamowanie zaczynamy od 6 rano:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie adam co ty tutaj robisz tak późno. Pamiętasz że dzisiaj na pizze jedziemy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...