Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] 174.4 KM 375.3 Nm by ECU Project

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Efekt wczorajszego grupowego chipowania w ECU Project. :notworthy: Przed softem wycięty katalizator (tfu świństwo!).

przebieg: 240000km

2v2dq9e.jpg

Wszystkim niezdecydowanym polecam ECU Project, bo chłopaki czynią wiele dobra tymi swoimi laptopami :decayed::good:

Opublikowano

wszytsko pieknie tylko czemu ten wykres taki falisty :disgust:

Opublikowano
  • Autor

Ta fala powodziowa pomiędzy 3000, a 3600 to ślizgający się rozrząd, napinacz do wymiany.

Opublikowano

to nie lepiej bylo najpierw auto doprowadzic do pelnej sprawnosci a potem hamowac i modzic ?

Opublikowano
  • Autor

Do wymiany, ale za 30000km :P poza tym mam do Wrocławia 270 km, więc trochę ciężko było jeszcze raz jechać, a tragedii przecież nie ma..

Opublikowano

Powodem spadku momentu i mocy w zakresie 3000-3600 jest źle napięty rozrząd. Co nie znaczy że należy go odrazu wymienić. A poprawa napięcia paska wiąże się z wymianą rozrządu a co za tym idzie z wydatkiem ponad 1000zł Na drodze tego nigdy nie czuć. Na ten przebieg auta i tak zaskakująco sporo wyszło Ps.

Opublikowano
  • Autor

tak jak mówisz :good: ogień i mrugająca kontrolka ESP na 3 biegu na zimowych papciach :evil:

Opublikowano

Do wymiany, ale za 30000km :P poza tym mam do Wrocławia 270 km, więc trochę ciężko było jeszcze raz jechać, a tragedii przecież nie ma..

Powodem spadku momentu i mocy w zakresie 3000-3600 jest źle napięty rozrząd. Co nie znaczy że należy go odrazu wymienić. A poprawa napięcia paska wiąże się z wymianą rozrządu a co za tym idzie z wydatkiem ponad 1000zł Na drodze tego nigdy nie czuć. Na ten przebieg auta i tak zaskakująco sporo wyszło Ps.

to ja bym chciał zobaczyć log dynamiczny gr.4 :gwizdanie:

Tomson wynik z serii b. dobry :good: miałem prawie taki sam ale nie podkrecilem swojego do 174 :embarrassed:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Na jakiej dawce i doladowaniu jest program jezeli mozna wiedziec?

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

jeszcze nie robiłem logów, ale jak zrobię, to dam info :hi:[br]Dopisany: 21 Luty 2011, 23:14_________________________________________________grupa 008 i 011:

Log (1 - 011,008,011,008)

Opublikowano

nie wiem jakim cudem wyszlo tyle,turbo sie troche przycina i przeplywka za swiezo to nie wygalada,albo filtr powietrza zapchany .

Opublikowano

To już wiadomo skąd takie fale na wykresie. Turbo nie równo ładuje.

Przepływka faktycznie tnie dawke, wyczyść ja lub wymień to jescze parę KM odzyskasz :kox:

Opublikowano
  • Autor

zapieczone czy jak? do czyszczenia czy poupalać? notlaufow żadnych nie mam, fura idzie jak kuna

Opublikowano

zapieczone czy jak? do czyszczenia czy poupalać?

Jak roiłeś program to Ci nic nie powiedzieli że jest problem z równym doładowaniem???

Spróbuj najpier troche auto przegonić jak nie pomoże to zostaje tylko czyszczenie.

Opublikowano
  • Autor

No przeładowywało wtedy delikatnie. Dopóki nie zacznę łapać notlaufów to będę go gonił, chyba nie ma się co wyrywać z tym czyszczeniem?!

Opublikowano

Pewnie ale kontroluj, jak będziesz robił rozrząd to weź turbinkę na stół..

Opublikowano
  • Autor

Teraz skleiłem dopiero, że ja filtr powietrza wymieniałem 2 lata (35 tys km) temu, więc to może być filtr, a nie brudna przepływka :mysli:

Opublikowano

Wynik ladny ale co do tego filtra powietrza to Ci powiem ze rzeznik jestes...

Opublikowano

Teraz skleiłem dopiero, że ja filtr powietrza wymieniałem 2 lata (35 tys km) temu, więc to może być filtr, a nie brudna przepływka :mysli:

Ostro...

Opublikowano
  • Autor

małe nieporozumienie z mechanikiem, który robi mi czasami wymiany oleju, filtrów itp :wallbash: jutro z rana chwytam za filtry i robię od nowa logi :disgust: mam nadzieję, że przepływka nie dostała w dupe :wallbash:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.