Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BPW] Dziwny dźwięk silnika

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wiem, ze dla tych nowszych napedow zebatkowych w BPW byla przewidziana akcja serwisowa 13D7 polegajaca na wymianie kol. Pytanie czy miales ja w swoim aucie bo jesli nie to pewnie byla szansa darmowej wymiany tych kol w ASO?

Kolego jesli ja mam moja z produkcja wrzesien 2006 i w ksiazce nie ma wpisu o takiej akcji to jak to sprawdzic czy moj silnik tez sie na to zalapie wystarczy w ASO podpytac czy jak sie do tego zabrac zebym nie zostal z kwitkiem odprawiony :mysli:

Opublikowano

Moj jest z lipca 2006 - i mial te akcje. Trzeba zapytac w ASO i tyle. A wiem, ze akcja ta dotyczyla BPW z napedem zebatkowym.

Opublikowano

Wiem, ze dla tych nowszych napedow zebatkowych w BPW byla przewidziana akcja serwisowa 13D7 polegajaca na wymianie kol. Pytanie czy miales ja w swoim aucie bo jesli nie to pewnie byla szansa darmowej wymiany tych kol w ASO?

nowszych czyli od jakiego rocznika ?

wlasnie z napedem kolami zebatymi. :cool1:

Opublikowano

tak troszkę OT, ale czy można taką akcję przeprowadzić za free w aucie kupionym w DE i nie serwisowanym w PL w autoryzowanych serwisach? Auto kupione 10.2009, rok prod 2006, wg VIN kwalifikuje się do wymiany. W książce jest tylko info o innej akcji, dot. zmiany softu.

czytałem już ten wątek: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=96956.15

ale nie znalazłem odpowiedzi na ww pytanie.

------------------------

odpowiedź telefoniczna z dwóch aso oraz mailowa od kulczyka - mój vin nie jest objęty żadną akcją (mimo, że łapie się w wykazie n-rów vin wskazanych w wątku o tej akcji serwisowej)

EOT

Opublikowano

tak troszkę OT, ale czy można taką akcję przeprowadzić za free w aucie kupionym w DE i nie serwisowanym w PL w autoryzowanych serwisach? Auto kupione 10.2009, rok prod 2006, wg VIN kwalifikuje się do wymiany. W książce jest tylko info o innej akcji, dot. zmiany softu.

czytałem już ten wątek: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=96956.15

ale nie znalazłem odpowiedzi na ww pytanie.

Podpinam sie pod pytanie kolegi moj jest z wrzesnia 2006 tak jak juz wczesniej pisalem mam go od 12.2009 i niestety nie serwisuje w ASO czy to jakas przeszkoda zeby zalapac sie na w/w akcje...??

Opublikowano

Mysle, ze to nie jest przeszkoda ale z naszymi ASO roznie bywa. Najlepiej zadzwonic i spytac. Jak nie beda chcieli to zawsze mozna podjechac do najblizszego ASO w DE.

Opublikowano

akcje serwisowe dotycza zawsze konkretnego pojazdu wg VIN.

bez wzgledu na miejsce zakupu i aktualnego posiadacza.

Opublikowano
  • Autor

Panowie dzwonilem do ASO w Szczecinie jeszcze przed postawieniem samochodu na warsztat... (szukałem optymalnej naprawy pod względem kosztów).. w ASO poinformowano mnie że dla mojego VIN nie ma obecnie żadnych akcji serwisowych.. (autko jest z 23.lipca.2006).. musze sprawdzić czy aby mnie w wała nie zrobili. Trzeba na forum odpalić wątek [Akcje serwisowe].. będzie prościej poszukiwać łaty dla swojego auta.

Pozdr.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.