Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Audi andy21

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam ponownie dziś mam troszkę czasu więc zmieniam moje zdjęcia i dodaje opis auta,gdyż zostałem posądzony o podszywanie się za kogoś kto niema audi :wink4: ale mieliście racje wszystko musi być jak należy :>

A więc tak:Jest to audi b5 z 1995r

silnik:1.8 125km

przebieg 253tys

została sprowadzona w maju zeszłego roku do polski z de.

wyposażenie:klimatronik,2xair bag wspomaganie kierownicy,el.lusterka,centralny zamek

audiczka jest na sportowym zawieszeniu ale planuje zmienić je na ori ponieważ bardziej cenie sobie komfort jazdy.

felunek jest 17cali oponki 225

PLANOWANE MODY JAK TYLKO SIĘ ZROBI CIEPŁO:

-wymiana lamp na po lifty

-zmiana zawieszenia

-ramki chrom

-zmiana audio na audi bosse i radio na ori

-wymiana listew ozdobnych w środku na srebrne

-zmiana kiery na s4

-malowanie klamek i lusterek w kolor nadwozia

-zmiana bocznych kierunków na białe albo elear

-montaż autoalarmu z kluczykiem scyzoryk

-montaż podłokietnika z przodu.

a221ec1cdd183edem.jpg

af2c571f4799ee24m.jpg

8a7b18174d5b2d04m.jpg

7bca82911392ab4bm.jpg

13c5e00deea5c1bcm.jpg

8a7b18174d5b2d04m.jpg

2e7b615e75e8cf6dm.jpg

1e7ab02175c8536fm.jpg

4bef33fdb979b898m.jpg

to by było na tyle myślę ze następne fotki będą już po jakiś modach :> :> :>

Opublikowano

poza ramkami, na zegarach szału nie ma.

a pozatym to napisz tak ja mam być, i fotki wklej

Opublikowano

ladna sztuka dalbym lampy zespolone depo/valeo i na tyl polifty i autko by odmlodnialo ;] :good:

Opublikowano
  • Autor

Lampy są w planach kierunki na błotniki i listwy chromowane na ramki szyb.powoli ja doprowadzę do porządku. :)

Opublikowano

Wstaw zdjęcia a nie linki, bo aż odechciewa się wchodzić ;) Wstaw jakiś opis ;)

Opublikowano

:hi:

widzę kolega z okolic :gwizdanie:

podaj jakiś opis... auto ładne ale lampki do zmiany no i proponuje klamki i lusterka w kolor bo chyba masz czarne??? felunek niczego sobie :> pozdro z CZK :evil:

Opublikowano

poza ramkami, na zegarach szału nie ma.

Są jeszcze nogi... :rolleyes:

Opublikowano
:polew: nooo :naughty:
Opublikowano

wstawiasz na fotosika to masz kody do fot a ty wklejasz jeszcze tu bezposrednie linki masz problemy z czytaniem czy jak ....

albo......adres obrazka.... taki problem ;)

jakis opis tez by sie przydal no chyba ze to auto z otomoto czy skads :P na astrabertoneclub.pl byl taki kolo co sie podszywal jako posiadacz za***istych furek rodem z niemiec xD hehe i na kilku forach to robil i sie okazalo ze nawet prawka nie mial :) ;p

Opublikowano

Taaaa :] kolorek spoko, a na felunku można rancik wypolerować i będzie można "pod spódniczkę zaglądać" :naughty: a z przodu chyba dokładka uciekła :> to przy okazji w kolor ją i tylną jak i lusterka i klamki :] powodzenia!

Opublikowano

poza ramkami, na zegarach szału nie ma.

Są jeszcze nogi... :rolleyes:

:) no właśnie to samo chciałem napisać he czekałem tylko, aż ktoś to skomentuje :P 2-4 post nic ... aż w końcu !

Auto jak auto + za kolor i "nie plakowany" środek

Opublikowano

jak interesuje cie ori zawias to springi mam do oddania za jakieś tam grosze albo pomianka zależy jakie masz tam u siebie :) a jak bedziesz chciał siknąć klamki i nakładki to zapraszam! nie masz daleko.... :naughty:

Opublikowano

Najfajniejsza jest naklejka na przedniej szybie - dobrze, że nie na środku :)

Ładna sztuka, plany w dobrym kierunku :)

Dołożył bym jeszcze ścieme szybek :)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

podniosłeś ją do góry wrzuć nowe foto i pamiętaj o mnie z tą glebą :evil:

Opublikowano

Z tego co podajesz to twoja mało pali w porównaniu do mojej :wink4:

Ogólnie ładna Audiczka...

Pozdrawiam!

Opublikowano

Z tego co podajesz to twoja mało pali w porównaniu do mojej :wink4:

niemożliwe 9l to min. musi spalic

odemnie :good: za kolor i felgi, reszta planów w dobrym kierunku,pomyśl o listwach chrom wokół szybek :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.