Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

spokojnie to nie battalion :decayed:

wiem że nie ale i tak ujowo wygląda

pertolisz tam :tongue4:[br]Dopisany: 07 Marzec 2011, 10:21_________________________________________________dobra zmieniłem fele bo mi opony huczały :polew: :polew: :polew:

dsc03688dx.jpg[br]Dopisany: 12 Marzec 2011, 23:11_________________________________________________82172786.jpg

huczały..... bo mi to się wydaje że na pierwszym zdjęciu jodła jest pod prąd?!

:polew:[br]Dopisany: 13 Marzec 2011, 11:18_________________________________________________

jakies swiatla po lifcie na przod moze by wpadly ? ;p i masz jeszcze felgi z tamtej audiny te 17 stki czarne ?

mam :decayed:[br]Dopisany: 13 Marzec 2011, 11:21_________________________________________________nie ma to jak allroad na 17 calach :decayed:

allroad.jpg

allroad2.jpg

Opublikowano

Nooo na maxa :thumbdown:

:polew: :polew: :polew:

kupuj spręzynki Betatec -35 :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Nooo na maxa :thumbdown:

:polew: :polew: :polew:

kupuj spręzynki Betatec -35 :cool1:

:decayed: nie stać mnie, najpierw rozrząd :decayed:
Opublikowano

weź no umyj i wypucuj ten samochód...

zawias wrzucisz i będzie kox :kox:

Opublikowano
  • Autor

weź no umyj i wypucuj ten samochód...

zawias wrzucisz i będzie kox :kox:

czarny szybko się brudzi :decayed:

co do zawiasu to cały czas myśle :decayed: bo póki co wjeżdzam na wszystkie krawęzniki :przebiegly:

Opublikowano

weź no umyj i wypucuj ten samochód...

zawias wrzucisz i będzie kox :kox:

czarny szybko się brudzi :decayed:

co do zawiasu to cały czas myśle :decayed: bo póki co wjeżdzam na wszystkie krawęzniki :przebiegly:

a musisz wjeżdzać :mysli:

Opublikowano

kowi - oni tam po krawężnikach jeżdżą - tak jak kiedyś po płytach betonowych za niemców :naughty:

Opublikowano

ee cycu :decayed: mi springi zostały jak chcesz z mojego wozidła :decayed:

Opublikowano
  • Autor

ee cycu :decayed: mi springi zostały jak chcesz z mojego wozidła :decayed:

do Q?
Opublikowano

lo kur no tak zapomniałem :) do ośki mam

Opublikowano
  • Autor

lo kur no tak zapomniałem :) do ośki mam

a opłaca mi się wymieniać zawiechę 1BA na same sprężyny do Q :mysli:[br]Dopisany: 23 Marzec 2011, 18:38_________________________________________________

kowi - oni tam po krawężnikach jeżdżą - tak jak kiedyś po płytach betonowych za niemców :naughty:

:bicz3:
Opublikowano

zawiecha 1BA za same springi :mysli: mnie sie nie pytaj bo nie jestem w temacie ale wydaje mi sie ze chyba sie srednio to opłaca

Opublikowano

A ja twierdze że sie opyla za ile takie 1BA pogonisz za 200-250zł i to też będzie ciezko desperata znaleźć co innego jak by to było 1BE :gwizdanie: tylko nie ładuj od 4 cylindrowca spręzyn do V6!!!

Opublikowano
  • Autor

no taką dzisiaj wytragałem z AFNa

1babm.jpg[br]Dopisany: 23 Marzec 2011, 18:51_________________________________________________fakt ze na tym zestawie stał niżej niż moje obecne audi

Opublikowano

nie ma to jak allroad na 17 calach :decayed:

allroad.jpg

allroad2.jpg

troszku glebki i bandzior na tych czarnulach :good:

jakby co mam ori valeo komplet z silniczkami na przod gotowy do montazu, z jednego auta zdjety wiec nie bedziesz musial sie motac po B5B miesiacami z zakupem poliftow :good:

Opublikowano
  • Autor

nie ma to jak allroad na 17 calach :decayed:

allroad.jpg

allroad2.jpg

troszku glebki i bandzior na tych czarnulach :good:

jakby co mam ori valeo komplet z silniczkami na przod gotowy do montazu, z jednego auta zdjety wiec nie bedziesz musial sie motac po B5B miesiacami z zakupem poliftow :good:

wiela?
Opublikowano

nie ma to jak allroad na 17 calach :decayed:

allroad.jpg

allroad2.jpg

troszku glebki i bandzior na tych czarnulach :good:

jakby co mam ori valeo komplet z silniczkami na przod gotowy do montazu, z jednego auta zdjety wiec nie bedziesz musial sie motac po B5B miesiacami z zakupem poliftow :good:

wiela?

400
Opublikowano

nie ma to jak allroad na 17 calach :decayed:

allroad.jpg

allroad2.jpg

troszku glebki i bandzior na tych czarnulach :good:

jakby co mam ori valeo komplet z silniczkami na przod gotowy do montazu, z jednego auta zdjety wiec nie bedziesz musial sie motac po B5B miesiacami z zakupem poliftow :good:

wiela?

400

biere :tongue4::wink4:

[br]Dopisany: 24 Marzec 2011, 07:50_________________________________________________z bixem oczywiście :>

Opublikowano

nie ma to jak allroad na 17 calach :decayed:

allroad.jpg

allroad2.jpg

troszku glebki i bandzior na tych czarnulach :good:

jakby co mam ori valeo komplet z silniczkami na przod gotowy do montazu, z jednego auta zdjety wiec nie bedziesz musial sie motac po B5B miesiacami z zakupem poliftow :good:

wiela?

400

biere :tongue4::wink4:

[br]Dopisany: 24 Marzec 2011, 07:50_________________________________________________z bixem oczywiście :>

z bixem dorzuc do tego jeszcze 300
Opublikowano
  • Autor

nie ma to jak allroad na 17 calach :decayed:

allroad.jpg

allroad2.jpg

troszku glebki i bandzior na tych czarnulach :good:

jakby co mam ori valeo komplet z silniczkami na przod gotowy do montazu, z jednego auta zdjety wiec nie bedziesz musial sie motac po B5B miesiacami z zakupem poliftow :good:

wiela?

400

jaki stan? :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.