Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A co sie składa na bose ? Bo rozumiem ze sub w boku bagażnika na pewno. I co jeszcze? Głośniki w dzwiach sa inne?

Opublikowano
  • Autor

c**jowo ze zerwales folie z szyb..

ale z przodu tylko bo sami sobie nakleili i nie można na takiej jeździć

Opublikowano

c**jowo ze zerwales folie z szyb..

ale z przodu tylko bo sami sobie nakleili i nie można na takiej jeździć

Właśnie się zorientowałem, że tyle razy oglądałem to auto a zapomniałem skomentować :embarrassed:

Przyciemniony tylko tył zalatuje przedstawicielem handlowym.

Szkoda, że zerwałeś z przodu. Trochę za ciemna ta folia ale wyglądało ok, bo ściema była równa.

Q w zimę trochę zazdroszczę :kox:

Wypas w środku niezły :naughty: :naughty:

Tak patrzę i patrzę ale to chyba nie jest ani mój kolor ani Robercika (janjazda). :mysli:

Opublikowano

c**jowo ze zerwales folie z szyb..

ale z przodu tylko bo sami sobie nakleili i nie można na takiej jeździć

było nie zrywać, przy nakazie byś sobie dopiero zerwał :gwizdanie:

Armi mi to wyglada na kolor jak u hansona niby czarny ale taki grafit czarny jakby metalik :mysli:

Opublikowano

Dobra fura, fajny wypas.

Najważniejsze że V6 w benzynie i quattro :good:

Opublikowano

c**jowo ze zerwales folie z szyb..

ale z przodu tylko bo sami sobie nakleili i nie można na takiej jeździć

było nie zrywać, przy nakazie byś sobie dopiero zerwał :gwizdanie:

Armi mi to wyglada na kolor jak u hansona niby czarny ale taki grafit czarny jakby metalik :mysli:

Hanson to ma granatowy, taki jak SmS (mingblau) edit. albo i nie. Sam nie wiem :mysli:

Robercik ma czarny czarny (brilliantschwarz)(metalik) a ja mam wpadający w grafit (vulkanschwarz)(perłowy)

Paput, jaki to kolor?

Spójrz na kod we wnęce koła zapasowego :)

Opublikowano
  • Autor

c**jowo ze zerwales folie z szyb..

ale z przodu tylko bo sami sobie nakleili i nie można na takiej jeździć

było nie zrywać, przy nakazie byś sobie dopiero zerwał :gwizdanie:

Armi mi to wyglada na kolor jak u hansona niby czarny ale taki grafit czarny jakby metalik :mysli:

Hanson to ma granatowy, taki jak SmS (mingblau) edit. albo i nie. Sam nie wiem :mysli:

Robercik ma czarny czarny (brilliantschwarz)(metalik) a ja mam wpadający w grafit (vulkanschwarz)(perłowy)

Paput, jaki to kolor?

Spójrz na kod we wnęce koła zapasowego :)

spojrze spojrze, nie oceniajcie po zdjęciach bo jest cały brudny[br]Dopisany: 04 Luty 2011, 22:29_________________________________________________

paup to kiedy zobacze na azotach jak twoje czarne qattro bokami zamiata parking??fajny wozek :) z grania badziesz na bank zadowolony.ja byłem bardziej zadowolony z bose w B5 niz z concert II w B6

wkrótce :decayed:

Opublikowano

Paput, jaki to kolor?

Spójrz na kod we wnęce koła zapasowego :)

spojrze spojrze, nie oceniajcie po zdjęciach bo jest cały brudny

Wydaje mi się, że LZ9U :)

Opublikowano

Paput, jaki to kolor?

Spójrz na kod we wnęce koła zapasowego :)

spojrze spojrze, nie oceniajcie po zdjęciach bo jest cały brudny

Wydaje mi się, że LZ9U :)

Mam nadzieję, że nie :polew::decayed::wink4:

Mój jak jest brudny wpada w szary, a ten brudny dalej jest czarny. Ale i tak to może być LZ9U.

Opublikowano
  • Autor

jest LZ9U :polew:

Opublikowano

jest LZ9U :polew:

Dobrze, że avant :polew::wink4:

Opublikowano

Graty :> fura :kox:

Opublikowano
  • Autor

jest LZ9U :polew:

Dobrze, że avant :polew::wink4:

czemu? :mysli::wink4:

Opublikowano

jest LZ9U :polew:

Dobrze, że avant :polew::wink4:

czemu? :mysli::wink4:

Ten sam kolor, ja tez mam LZ9U.

Opublikowano

ja tez mam LZ9U i avant

Opublikowano

paput :kox: miodzio co tu duzo pisac :kox:

Opublikowano
  • Autor

paput :kox: miodzio co tu duzo pisac :kox:

dzięki :> ale co jest miodzio :mysli::polew:

Opublikowano

benzyna i w Q :decayed:

Opublikowano

Widzę że kolega w okolicach Biłgoraja zakupu dokonał :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Widzę że kolega w okolicach Biłgoraja zakupu dokonał :cool1:

:good: a co :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.