Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Bardzo ladne audiczka :kox:

silniczek taki jak moj :good:

no i jest wreszcie Q :kox:

Opublikowano

Gratulacje, silnik osobiście wybrał bym 2.8 ale nie ma co wymyślać, ważne że jest Q :good: (pamiętaj że mieć Q to nie wszystko, też trzeba uważać)

zmieniaj te lampy, mam nadzieje że już nie będzie 100 pytań na ten temat :decayed:

Powodzenia w modach

aaa i szkoda że avant

Opublikowano

ładna sztuka gratuluje :wink4:

Opublikowano

Gratuluje nowej furki

V6 i quattro godne pozazdroszczenia :good:

Opublikowano
  • Autor

Gratuluje nowej furki

V6 i quattro godne pozazdroszczenia :good:

nom bez porównania z rzędówkami, piękny dźwięk cichy a zarazem potężny :decayed:

żałuje tylko że pewnego moda nie założę: mianowicie wskaźnika toorbo boost[br]Dopisany: 02 Luty 2011, 17:10_________________________________________________

Gratulacje, silnik osobiście wybrał bym 2.8 ale nie ma co wymyślać, ważne że jest Q :good: (pamiętaj że mieć Q to nie wszystko, też trzeba uważać)

zmieniaj te lampy, mam nadzieje że już nie będzie 100 pytań na ten temat :decayed:

Powodzenia w modach

aaa i szkoda że avant

nie mam kasiorki póki co na lampy, no i nie ma sensownych lamp do b5 w rozsądnej cenie

Opublikowano

no i nie ma sensownych lamp do b5 w rozsądnej cenie

jaaaasne

Opublikowano
  • Autor

no i nie ma sensownych lamp do b5 w rozsądnej cenie

jaaaasne

:polew: zaczyna się :>
Opublikowano

ładny wózek :good: zadbany, czarny... szkoda, że avant. :evil:

wywal tą folię z szyb, bo jest wiocha jak nie wiem... :embarrassed:

Opublikowano
  • Autor

ładny wózek :good: zadbany, czarny... szkoda, że avant. :evil:

wywal tą folię z szyb, bo jest wiocha jak nie wiem... :embarrassed:

folia z przodu już poleciała :decayed:

Opublikowano

tył też niech leci :wink4:

Opublikowano

Czarny Avant jedyny rozsądny zestaw B5 :tongue4: Żarcik :gwizdanie: Gratki Q i wi szóstki pod blachą :D Co sie da przerzucaj ze srebnego dawcy i niech służy PS ceny PB idą do góry ^^

Opublikowano
  • Autor

Czarny Avant jedyny rozsądny zestaw B5 :tongue4: Żarcik :gwizdanie: Gratki Q i wi szóstki pod blachą :D Co sie da przerzucaj ze srebnego dawcy i niech służy PS ceny PB idą do góry ^^

nie ma co przeżucać :polew: to była uboga wersja

Opublikowano

a co masz w planach ? oprócz lamp oczywiście :naughty:

Opublikowano
  • Autor

a co masz w planach ? oprócz lamp oczywiście :naughty:

a bo ja wiem, myslę o glebie ale teraz na wysokiej glebie przejeżadżam przez krawężniki :decayed:

na pewnoo wpadną lampki polift :kox: no i jakaś ładna końcówka wydechu

Opublikowano

nie mam lamp.... :tongue4:. a furka ładna :good:

Opublikowano

nie mam lamp.... :tongue4:. a furka ładna :good:

zadzialamy cos wuja dzisiaj?

Opublikowano
  • Autor

nie mam lamp.... :tongue4:. a furka ładna :good:

zadzialamy cos wuja dzisiaj?

:mysli: łot dy fak? :decayed:

Opublikowano

paup to kiedy zobacze na azotach jak twoje czarne qattro bokami zamiata parking??fajny wozek :) z grania badziesz na bank zadowolony.ja byłem bardziej zadowolony z bose w B5 niz z concert II w B6

Opublikowano

BOSE robi robote :good::evil:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.