Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

ładna jaki przebieg można wiedzieć ile dałeś oczywiście jeśli to nie tajemnica badam rynek bo może też bym się przesiadł na coś mocniejszego niech dobrze słuzy i nie skończy tak jak srebna :):hi:

w 2005 skończyła się ksiązka serwisowa i wtedy miała 80 tys przejechane a teraz na blacie jest 139 000 i stan moim zdaniem to potwierdza, polecam ten motor, łatwiej trafić na zadbane 2.4 niż 1.8T

Opublikowano

gratuluje paput hehe dobrze ze zostales przy audi :) fajny silnik dobrze ze jest q kolor dobry zoabczymy co tam zmodzisz :D[br]Dopisany: 01 Luty 2011, 17:20_________________________________________________bedzie polift z przodu chodzi mi o lampy ;>

Opublikowano

A jaki koszt wymiany rozrzadu w takim V6, na pewno drożej niż 1.8T ( mam nadzieje że nie jest podobny do tego 2,5TDI V6)??

Opublikowano

No widzę że jednak zdecydowałeś się na V6 :good:

szukał szukał i znalazł :good:

jak przesiadka z TDI na V6 PB?

bez porównania, nie wróciłbym do diesla :decayed: chyba że jakiegoś cichego :gwizdanie:[br]Dopisany: 01 Luty 2011, 11:48_________________________________________________nawet osłona silnika jest :naughty::decayed:

Hehe, coś o tym wiem :naughty:

ale że osłona czy diesel? :mysli:[br]Dopisany: 01 Luty 2011, 15:41_________________________________________________

No że do diesla już nie wrócisz :)

Opublikowano

no papciu, papciu :naughty: niech sluzy i nie przeraza na tankszteli :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

A jaki koszt wymiany rozrzadu w takim V6, na pewno drożej niż 1.8T ( mam nadzieje że nie jest podobny do tego 2,5TDI V6)??

ze 600 - 700 zł części kosztują do wymiany kompletnego rozrządu

Opublikowano

no no :kox: Paput :kox:

:quattro::good:

wypas niezły ale musi iść niżej i dostać chrom relingi i bedzie bajer :kox:

Opublikowano

ładne, silniczek OK

kiedy ją rozbijasz, kubełki bym wziął... :decayed:

Opublikowano

mam już kilka części od ciebie więc i te kubełki by się przydały ;-) gratulacje

Opublikowano

kurfa, paput znou będzie lampy zmieniał :facepalm:

gratulacje nowego nabytku z niebagatelnym wypasem :good:

Opublikowano

kurfa, paput znou będzie lampy zmieniał :facepalm:

A to się wiąże z jego strony z jakąś traumą? Bo juz pare osób tak zareagowało :gwizdanie: czyżby wybrzydzał z lampami do szaraka jak ostatnio z kupnem samochodu? :przebiegly:

Opublikowano

kurfa, paput znou będzie lampy zmieniał :facepalm:

A to się wiąże z jego strony z jakąś traumą? Bo juz pare osób tak zareagowało :gwizdanie: czyżby wybrzydzał z lampami do szaraka jak ostatnio z kupnem samochodu? :przebiegly:

lepiej nie pytaj :facepalm:

Opublikowano

kurfa, paput znou będzie lampy zmieniał :facepalm:

A to się wiąże z jego strony z jakąś traumą? Bo juz pare osób tak zareagowało :gwizdanie: czyżby wybrzydzał z lampami do szaraka jak ostatnio z kupnem samochodu? :przebiegly:

lepiej nie pytaj :facepalm:

Twoja reakcja mówi sama za siebie :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

kurfa, paput znou będzie lampy zmieniał :facepalm:

A to się wiąże z jego strony z jakąś traumą? Bo juz pare osób tak zareagowało :gwizdanie: czyżby wybrzydzał z lampami do szaraka jak ostatnio z kupnem samochodu? :przebiegly:

lepiej nie pytaj :facepalm:

ale szydercy :confused4:

pastaldo ile Ty już jesteś na forum że nic nie wiesz? :mysli:

Opublikowano

Ja jestem jakoś od stycznia zeszlego roku więc mam pewnego rodzaju rocznicę :polew: :polew:

Wiesz na regionalne wchodze dopiero ze 3 miechy i wczesniej nie znalem ekipy :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Ja jestem jakoś od stycznia zeszlego roku więc mam pewnego rodzaju rocznicę :polew: :polew:

Wiesz na regionalne wchodze dopiero ze 3 miechy i wczesniej nie znalem ekipy :wink4:

nie mogłęś się rozstać z chłopakami z klubu astry :polew:

Opublikowano

Ja jestem jakoś od stycznia zeszlego roku więc mam pewnego rodzaju rocznicę :polew: :polew:

Wiesz na regionalne wchodze dopiero ze 3 miechy i wczesniej nie znalem ekipy :wink4:

nie mogłęś się rozstać z chłopakami z klubu astry :polew:

Hehe nie no byłem tam ze 2 razy ale juz jakiś czas temu (2 lata). A napisalem tylko to dlatego że nie mając Astry pojechalem a Ty nie miałem Audi i mimo że chcieli cie zabrac to sie łamałes do końca :cool1:

Własnie z klubem astry byłem na gokartach które proponowałem na spota :kox:

Opublikowano
  • Autor

Ja jestem jakoś od stycznia zeszlego roku więc mam pewnego rodzaju rocznicę :polew: :polew:

Wiesz na regionalne wchodze dopiero ze 3 miechy i wczesniej nie znalem ekipy :wink4:

nie mogłęś się rozstać z chłopakami z klubu astry :polew:

Hehe nie no byłem tam ze 2 razy ale juz jakiś czas temu (2 lata). A napisalem tylko to dlatego że nie mając Astry pojechalem a Ty nie miałem Audi i mimo że chcieli cie zabrac to sie łamałes do końca :cool1:

Własnie z klubem astry byłem na gokartach które proponowałem na spota :kox:

ale mi wypominasz, byłoby jednego mniej tylko i to bez auta :)

Opublikowano

Ja jestem jakoś od stycznia zeszlego roku więc mam pewnego rodzaju rocznicę :polew: :polew:

Wiesz na regionalne wchodze dopiero ze 3 miechy i wczesniej nie znalem ekipy :wink4:

nie mogłęś się rozstać z chłopakami z klubu astry :polew:

Hehe nie no byłem tam ze 2 razy ale juz jakiś czas temu (2 lata). A napisalem tylko to dlatego że nie mając Astry pojechalem a Ty nie miałem Audi i mimo że chcieli cie zabrac to sie łamałes do końca :cool1:

Własnie z klubem astry byłem na gokartach które proponowałem na spota :kox:

ale mi wypominasz, byłoby jednego mniej tylko i to bez auta :)

Tak to mi przywiozłes pamięć :polew: :polew:

Żart, nie bulwersuj sie tak :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Ja jestem jakoś od stycznia zeszlego roku więc mam pewnego rodzaju rocznicę :polew: :polew:

Wiesz na regionalne wchodze dopiero ze 3 miechy i wczesniej nie znalem ekipy :wink4:

nie mogłęś się rozstać z chłopakami z klubu astry :polew:

Hehe nie no byłem tam ze 2 razy ale juz jakiś czas temu (2 lata). A napisalem tylko to dlatego że nie mając Astry pojechalem a Ty nie miałem Audi i mimo że chcieli cie zabrac to sie łamałes do końca :cool1:

Własnie z klubem astry byłem na gokartach które proponowałem na spota :kox:

ale mi wypominasz, byłoby jednego mniej tylko i to bez auta :)

Tak to mi przywiozłes pamięć :polew: :polew:

Żart, nie bulwersuj sie tak :gwizdanie:

:radocha::nabijasie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.