Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:decayed: yhy :decayed:
Opublikowano

wojciu, nie rób konkurencji... :decayed:

Jakiej konkurencji?

dla kolegi raggeman :wink4:

eee on jest drogi :decayed: ciocia tańsza :decayed:

mam już maszynę do szycia, tylko muszę ją wysmarować i mogę szyć :kox:

teraz wszystko dookoła będę sobie obszywał :kox: :kox: :kox:

Tylko sie nie rozpędź i rury wydechowej sobie nie obszywaj :polew:

Opublikowano
  • Autor

:evil: paput wariat :kox: jak ciocia bedzie miała wolne to znowu do niej zagadam :naughty:

Powiedz że masz tu takiego desprata to ciocia sie zlituje i będzie papuc szcześliwy :hi::polew:

:buhaha:
Opublikowano

dobra juz dobra zagadam z nia :decayed:

Opublikowano
  • Autor

założone, może nie wyglądają rewelacyjnie te cycki ale są lepsze niż pomarańczowe :decayed:

sa0101.jpg

Opublikowano

a co to jest ? :chytry:

Zakładaj takie jak moje, gdzies na forum było zdjęcie ;)

Opublikowano
  • Autor

a co to jest ? :chytry:

Zakładaj takie jak moje, gdzies na forum było zdjęcie ;)

:no:
Opublikowano

a co to jest ? :chytry:

Zakładaj takie jak moje, gdzies na forum było zdjęcie ;)

:no:

Nie podobają Ci sie :bicz3: :foch:

Opublikowano
  • Autor

a co to jest ? :chytry:

Zakładaj takie jak moje, gdzies na forum było zdjęcie ;)

:no:

Nie podobają Ci sie :bicz3: :foch:

masz od skody?

Opublikowano

a co to jest ? :chytry:

Zakładaj takie jak moje, gdzies na forum było zdjęcie ;)

:no:

Nie podobają Ci sie :bicz3: :foch:

masz od skody?

Od skody? :embarrassed:

Nie wiem od czego te kierunki ale mi sie podobają takie łezki. Z takimi z francji przyjechał :rolleyes:

Opublikowano
  • Autor

a co to jest ? :chytry:

Zakładaj takie jak moje, gdzies na forum było zdjęcie ;)

:no:

Nie podobają Ci sie :bicz3: :foch:

masz od skody?

Od skody? :embarrassed:

Nie wiem od czego te kierunki ale mi sie podobają takie łezki. Z takimi z francji przyjechał :rolleyes:

podłużne :shocked:??? toć tego do przedlifta nie założysz :no:

Opublikowano

a co to jest ? :chytry:

Zakładaj takie jak moje, gdzies na forum było zdjęcie ;)

:no:

Nie podobają Ci sie :bicz3: :foch:

masz od skody?

Od skody? :embarrassed:

Nie wiem od czego te kierunki ale mi sie podobają takie łezki. Z takimi z francji przyjechał :rolleyes:

podłużne :shocked:??? toć tego do przedlifta nie założysz :no:

Nie rozumiem o co ci chodzi.

Opublikowano

a co to jest ? :chytry:

Zakładaj takie jak moje, gdzies na forum było zdjęcie ;)

:no:

Nie podobają Ci sie :bicz3: :foch:

masz od skody?

Od skody? :embarrassed:

Nie wiem od czego te kierunki ale mi sie podobają takie łezki. Z takimi z francji przyjechał :rolleyes:

podłużne :shocked:??? toć tego do przedlifta nie założysz :no:

Nie rozumiem o co ci chodzi.

A jakie masz u siebie kierunki?

Opublikowano

A takie :wink4:

zdj281cie016.jpg

Opublikowano
  • Autor

A takie :wink4:

zdj281cie016.jpg

:shocked:
Opublikowano

A takie :wink4:

zdj281cie016.jpg

:shocked:

:shocked: co to w ogole jest?

Opublikowano

założone, może nie wyglądają rewelacyjnie te cycki ale są lepsze niż pomarańczowe :decayed:

sa0101.jpg

a nie dalo sie kupic w skodzie po 7pln/szt normalnych a nie jakies kaleki :decayed:

Opublikowano
  • Autor

założone, może nie wyglądają rewelacyjnie te cycki ale są lepsze niż pomarańczowe :decayed:

sa0101.jpg

a nie dalo sie kupic w skodzie po 7pln/szt normalnych a nie jakies kaleki :decayed:

dobrze je :decayed:
Opublikowano

ja bym kupil ładne ori a nie takie cuda :decayed:[br]Dopisany: 31 Marzec 2011, 16:54_________________________________________________pastaldo tobie te kierunku prosto z kosmosu przysłali? :evil:

Opublikowano
  • Autor

ja bym kupil ładne ori a nie takie cuda :decayed:[br]Dopisany: 31 Marzec 2011, 16:54_________________________________________________pastaldo tobie te kierunku prosto z kosmosu przysłali? :evil:

lepsze niż pomarańcz :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.