Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

no dobrze wygląda,podoba mi się, :kox: a co z tą rozpórką,wykminiłeś coś

rozpórki narazie nie zakupiłem, skupiłem się na lampeczkach, wiem po moim poprzednim B5 że duuużo dodają do wyglądu

ladniejsza juz nie bedzie:p

zakladaj jak najszybciej

może coś się jeszcze zmodzi, np dekory, mam pomysł :kox:
Opublikowano

pokleiłes mocowania w lampach???

Opublikowano
  • Autor

pokleiłes mocowania w lampach???

:good:
Opublikowano

jakiego masz tego pomysła na dekory?? :naughty:

Opublikowano

Ja wiem różowy mat będzie :polew: Poka jak wyszedł gryl bo ciekaw jestem!

Opublikowano
  • Autor

Ja wiem różowy mat będzie :polew: Poka jak wyszedł gryl bo ciekaw jestem!

:polew:

ramki nie mam czasu założyć :decayed:[br]Dopisany: 02 Październik 2011, 22:31_________________________________________________

jakiego masz tego pomysła na dekory?? :naughty:

:naughty: tajemnica poliszynela :decayed:
Opublikowano

chyba tez walne znaczek na bialo,teraz mam w jaskrawy zielen, :mysli:

Opublikowano
  • Autor

chyba tez walne znaczek na bialo,teraz mam w jaskrawy zielen, :mysli:

jeszcze ramki nie założyłem, ale dzisiaj wpadły polifty :naughty:

73467807.jpg

15750991.jpg

47753649.jpg

23317359.jpg

Opublikowano

zdejm to seduszko ze zderzaka :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

zdejm to seduszko ze zderzaka :tongue4:

oj tam oj tam :decayed: tak myślę własnie żeby zdjąć
Opublikowano

zdejm zdejm tak bedzie lepiej dla całego otaczającego Nas świata :decayed:

Opublikowano
  • Autor

chyba tez walne znaczek na bialo,teraz mam w jaskrawy zielen, :mysli:

do twojego niebieskiego to może być biały :good:
Opublikowano

chyba tez walne znaczek na bialo,teraz mam w jaskrawy zielen, :mysli:

do twojego niebieskiego to może być biały :good:

no taki calkiem niebieski to on nie jest :decayed: ale chyba walbe bialy znaczek i plastiki pod maska :evil: :evil:[br]Dopisany: 04 Październik 2011, 21:11_________________________________________________luknij do mnie na audiczke,juz nie jest taka koza :decayed:

Opublikowano
  • Autor

chyba tez walne znaczek na bialo,teraz mam w jaskrawy zielen, :mysli:

do twojego niebieskiego to może być biały :good:

no taki calkiem niebieski to on nie jest :decayed: ale chyba walbe bialy znaczek i plastiki pod maska :evil: :evil:[br]Dopisany: 04 Październik 2011, 21:11_________________________________________________luknij do mnie na audiczke,juz nie jest taka koza :decayed:

widziałem widziałem, chwali się :good:
Opublikowano

chyba tez walne znaczek na bialo,teraz mam w jaskrawy zielen, :mysli:

do twojego niebieskiego to może być biały :good:

no taki calkiem niebieski to on nie jest :decayed: ale chyba walbe bialy znaczek i plastiki pod maska :evil: :evil:[br]Dopisany: 04 Październik 2011, 21:11_________________________________________________luknij do mnie na audiczke,juz nie jest taka koza :decayed:

widziałem widziałem, chwali się :good:

a dzieki,dzieki, :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

39499630.jpg

61686013.jpg

Opublikowano

odmłodniało :good:

Opublikowano
  • Autor

odmłodniało :good:

nom :decayed:
Opublikowano

chyba przydal by sie z tylu dystans :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.