Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak sE nie załatwie na miejscu to zamówie z Alle. albo się bede komunikował :good:

:good:[br]Dopisany: 18 Listopad 2011, 10:31_________________________________________________śpiesz się spiesz, bo zima zaraz przyjdzie i zawiśniesz na pierwszym lepszym garbie :decayed:

i w takiej sytuacji się śmieje że nie musze grzebać przy zawieszeniu jak nadchodzi zima :tongue4:

A ja tam w takiej sytuacji zawsze sie ciesze że sE cos pogrzebe przy zawieszeniu :decayed: Przy okazji sprawdze wahacze klocki :)

nawet mi nie mówcie jak było +15C to sie czaiłem z wymianą zawiasu, a teraz trzeba w okolicach 0C przerzucać :decayed:

wczoraj było u mnie -1 i kręciłęm na dworze :wallbash:

no ja muszę całe kolumny przerzucić :decayed:, i też na polku :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Jak sE nie załatwie na miejscu to zamówie z Alle. albo się bede komunikował :good:

:good:[br]Dopisany: 18 Listopad 2011, 10:31_________________________________________________śpiesz się spiesz, bo zima zaraz przyjdzie i zawiśniesz na pierwszym lepszym garbie :decayed:

i w takiej sytuacji się śmieje że nie musze grzebać przy zawieszeniu jak nadchodzi zima :tongue4:

A ja tam w takiej sytuacji zawsze sie ciesze że sE cos pogrzebe przy zawieszeniu :decayed: Przy okazji sprawdze wahacze klocki :)

nawet mi nie mówcie jak było +15C to sie czaiłem z wymianą zawiasu, a teraz trzeba w okolicach 0C przerzucać :decayed:

wczoraj było u mnie -1 i kręciłęm na dworze :wallbash:

no ja muszę całe kolumny przerzucić :decayed:, i też na polku :decayed:

kurna ;( jestem z Tobą

wypiję :beer1: abyś nie zmarzł :>

Opublikowano

Jak sE nie załatwie na miejscu to zamówie z Alle. albo się bede komunikował :good:

:good:[br]Dopisany: 18 Listopad 2011, 10:31_________________________________________________śpiesz się spiesz, bo zima zaraz przyjdzie i zawiśniesz na pierwszym lepszym garbie :decayed:

i w takiej sytuacji się śmieje że nie musze grzebać przy zawieszeniu jak nadchodzi zima :tongue4:

A ja tam w takiej sytuacji zawsze sie ciesze że sE cos pogrzebe przy zawieszeniu :decayed: Przy okazji sprawdze wahacze klocki :)

nawet mi nie mówcie jak było +15C to sie czaiłem z wymianą zawiasu, a teraz trzeba w okolicach 0C przerzucać :decayed:

wczoraj było u mnie -1 i kręciłęm na dworze :wallbash:

no ja muszę całe kolumny przerzucić :decayed:, i też na polku :decayed:

kurna ;( jestem z Tobą

wypiję :beer1: abyś nie zmarzł :>

:kox::good:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
:good: gratuluję autka, zwłaszcza 4x4 i pomysłów na modzenie .
Opublikowano
  • Autor

:good: gratuluję autka, zwłaszcza 4x4 i pomysłów na modzenie .

a dzięki, dzięki :>
Opublikowano
  • Autor

Fajna sztunia :) co to jest za gwint? :decayed:

TA Technikx
  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

małe SPY foto:dancing:

DSC00140.jpg

Opublikowano

fajny wzorek:thumbup1:

Opublikowano
  • Autor
fajny wzorek:thumbup1:
mój własy:thumbup1:

---------- Post added at 19:14 ---------- Previous post was at 18:58 ----------

kupowałeś gotowca czy sam rezałeś wzorek?

sam:dancing:

Opublikowano

no to szacun, za***iście to wszło, i dobrze ze nie poszedłeś na łatwizne i kupiłeś gotowca:thumbup1:

Opublikowano
  • Autor
no to szacun, za***iście to wszło, i dobrze ze nie poszedłeś na łatwizne i kupiłeś gotowca:thumbup1:

dzięki, zobaczymy jak wyjdzie na aucie:eusathink:

Opublikowano
no to szacun, za***iście to wszło, i dobrze ze nie poszedłeś na łatwizne i kupiłeś gotowca:thumbup1:

dzięki, zobaczymy jak wyjdzie na aucie:eusathink:

kwestia co obkleisz

Opublikowano
  • Autor
no to szacun, za***iście to wszło, i dobrze ze nie poszedłeś na łatwizne i kupiłeś gotowca:thumbup1:

dzięki, zobaczymy jak wyjdzie na aucie:eusathink:

kwestia co obkleisz

jedynie dekory, bez konsoli środkowej, ta pójdzie zapewne w czerń

Opublikowano

a ty dalej inwestujesz w ta padake :facepalm:

hahah poka fotke jeszcze raz tego spy foto bo cos nie dziala :dancing:

Opublikowano
  • Autor
a ty dalej inwestujesz w ta padake :facepalm:

hahah poka fotke jeszcze raz tego spy foto bo cos nie dziala :dancing:

jak nie widać? a teraz?

image.jpg

image.jpg

image.jpg

Opublikowano

wczesniej trzeba było prawym kliknać i przejdź do obrazka itp, teraz widac miniaturki:whistling:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.