Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
białe

damn Right! :decayed:

2 głosy na białe:decayed:

3:decayed:

jak mi stickery sie nie podobaja wogole to te fajnie tu wygladaja ;)

Opublikowano
  • Autor
białe

damn Right! :decayed:

2 głosy na białe:decayed:

3:decayed:

jak mi stickery sie nie podobaja wogole to te fajnie tu wygladaja ;)

jednym się własnie podobają, a inni jak widzą robią:facepalm: niestety taki urok stickerów

---------- Post dopisany at 21:20 ---------- Poprzedni post napisany at 21:18 ----------

co do fel to bałem się że będą ocierać, ale narazie jedna z tyłu wali o plastik nadkola na dołach bo się poluzował

Opublikowano

a jakie masz parametry???

Opublikowano
  • Autor
a jakie masz parametry???

narazie opona 18/235/40 fela ET 32 i 8,5 cala

Opublikowano

215 bys musial zalozyc ;)

Opublikowano

to z przodu Ci nie obciera??? takie same parametry mam z przodu i jak by był taki kapieć to na bank błotnik wytnie, felga wystaje:decayed:

Opublikowano
  • Autor
to z przodu Ci nie obciera??? takie same parametry mam z przodu i jak by był taki kapieć to na bank błotnik wytnie, felga wystaje:decayed:

nie obciera, w 4 osoby jechaliśmy i 5 koł w środku i tylko ta z tyłu zawadzała o plastik

Opublikowano

to dziwne bo u mnie wyraxnie koło wychodzi z nadwozia:jerk: a tez mam z przodu et32

Opublikowano
to dziwne bo u mnie wyraxnie koło wychodzi z nadwozia:jerk: a tez mam z przodu et32

dziwne, ale póki co nic nie obciera może przy agresywniejszej jezdzie coś sie bedzie działo

Opublikowano
  • Autor
to dziwne bo u mnie wyraxnie koło wychodzi z nadwozia:jerk: a tez mam z przodu et32

dziwne, ale póki co nic nie obciera może przy agresywniejszej jezdzie coś sie bedzie działo

zobaczymy, narazie jest ok, nieprawdaż Michale:decayed:

Opublikowano
to dziwne bo u mnie wyraxnie koło wychodzi z nadwozia:jerk: a tez mam z przodu et32

dziwne, ale póki co nic nie obciera może przy agresywniejszej jezdzie coś sie bedzie działo

zobaczymy, narazie jest ok, nieprawdaż Michale:decayed:

prawdaż, prawdaż jakby co to ja zabieram :decayed:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
to dziwne bo u mnie wyraxnie koło wychodzi z nadwozia:jerk: a tez mam z przodu et32

dziwne, ale póki co nic nie obciera może przy agresywniejszej jezdzie coś sie bedzie działo

zobaczymy, narazie jest ok, nieprawdaż Michale:decayed:

prawdaż, prawdaż jakby co to ja zabieram :decayed:

:polew:

---------- Post dopisany 11-05-2012 at 15:19 ---------- Poprzedni post napisany 15-04-2012 at 22:12 ----------

dzisiaj wpadły nowe oponki NEXEN N9000 215/35/18 :banan:

http://postimage.org/image/jysl6n2lh/

http://postimage.org/image/w1xwu7dnp/

image.jpg

image.jpg

---------- Post dopisany at 15:19 ---------- Poprzedni post napisany at 15:19 ----------

Opublikowano

Czyli obcierało:polew::polew::polew::polew: skoro taki nagły przeskok, juz nie ma mowy o podjeżdzaniu pod kraweżnik, tylko prostopadle:banan:

Opublikowano
  • Autor
Czyli obcierało:polew::polew::polew::polew: skoro taki nagły przeskok
nie obcierało własnie, fulda ku*wa strasznie głosne gówno jest
Opublikowano
:naughty:
Opublikowano
  • Autor
:naughty:
tylko teraz kuźwa lekka koza jest, ale nie che bardziej zjeżdzac na gwincie bo u wulkanizatora ledwo z podnośnika zjechałem:kwasny:

jak mieli zakładać opony to mówili że nie wejdą:grin:

Opublikowano

to było szarpnac sie na 215/40:grin: to chciałeś naleśnik i teraz jeżdzić nie mozesz :P GRN daje sobie rade:decayed:

Opublikowano
  • Autor
to było szarpnac sie na 215/40:grin: to chciałeś naleśnik i teraz jeżdzić nie mozesz :P GRN daje sobie rade:decayed:
ja też dam, przynajmniej się naciąg zrobił:decayed:
Opublikowano

poka fote

Opublikowano

dobra padaczka ale pokaz ja na tych podrobach bbsow ;p

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.