Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADP] moja a4


Gość peter19854

Rekomendowane odpowiedzi

Gość peter19854

wiatm

posiadaczem jestem a4 od piatku ma przejechane 154000km ksiazka serwisowa do pazdziernika tego roku (ks.serwisowa jest sprawdzona)na wyposazeniu elektryczne szyby,szyberdach lusterka no i tak to jak we wszystkich standart:)teraz sa kola zimowe na stalowych felgach a tak mam 17 cali od audi alu felgi kolor kremowy:)

dolaczam fotki ,srodka dodam pozniej jak doladuje baterie do aparatu

1-1.jpg

2-1.jpg

3-1.jpg

4.jpg

5.jpg

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolor rewelacyjny i mało spotykany ;) jak włozysz 17 na wiosne to troche chyba bedziesz musial ja obnizyc bo może wysoko stać.

Jak na rocznik autka to przebieg ciekawy..., ale skoro mowisz ze sprawdziłes dokładnie to :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość peter19854

z ta antena nic nie poradze zostanie dziura (cala instalacja jest do telefonu) dzis bylem na przegladzie jutro jade na celny do ilawy powoli czas przerejestrowac :) a mam takie male pytanko lampy przednie bym chcial zmienic jak maja z roku 2000/2001 a maja tam tez halogeny przeciwmgelne w tych kloszach? bo ja mam w tych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna :th: kolorek fajny

Ja mam ten sam rok i ten sam silnik tylko że dwa razy większy przebieg ..realny :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ciekawa a4 , ciekawy kolor , wyglada na zadbana , moze garazowana, bo lakier wyglada tak dosc dobrze.

przydalo by sie pomalowac czarne elementy , dokladki klamki lusterka , wieksza felga , lampy przednie i tylnie po 2 lifcie no i moze szybki . reszta jak uwazasz. wrzuc jakies fotki ze srodka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka , nom kolorek taki jak mój tylko ze moja 1.8 , zmien lampy przednie na Valeo to zobaczysz jak autko bedzie sie prezentowac. chcesz to luknij na moja :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak kupiłem auto to miało już pomalowane, gdzie niegdzie się łuszczy bezbarwny , ale narazie nie zawracam tym sobie głowy ;) . pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość peter19854

aha , lusterka i klamki mazne na wiosne ,patrzalem za przednimi swiatlami z Valeo na niemieckim ebay kosztuja w granichac 270zl-320zl ale to poswitach bo teraz pociagnie mi kase na zarejestrowanie 750zl :) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: GRZESIEK

Czesc ja mam taka samą kolorek i silnik ten sam.

Jestem bardzo zadowolony rok temu ja sprowadziłem z niemiec na blacie ma teraz 187000 ale silniczek rakieta jak na tą pojemność nie jedno auto wymięka przy nim, i nie wierz kolego że ktoś bedzie ci wmawiał że bedzie ci palić ponad 10 bo to czysty absurd one palą w granicach 8 może 9 /100km. przynajmniej moja .

:notworthy:pozdrawiam i życze powodzenia

foto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolorek piekny - fajna baza do modyfikacji.

ja bym wymienił lampy (przód-tył) na nowsze modele np do przodu ori po II lifcie i do tyłu tez ori po II lifcie, jeśli chcesz mieć ładne autko seryjne. Jeśli chcesz iść w stronę tuningu, to do tyłu polecam LEDy - pięknie wyglądają szczegołnie w nocy.

No i podstawa to ładna ALU fela minimum 17" :thumbup:

No i grill z przodu bym wymienił na inny, np od S4 lub RS4, lub taki jak mam u siebie bez znaczka, cały czarny...

klamki i dokładki zderzkaów też bym pomalował (ja u siebie zrobie to na wiosnę) Klamki są lakierowane, więc wystarczy je zmatowić do malowania i farba nie zejdzie. Natomiast dokładki do zderzaków trzeba pomalować podkładem do plastików, potem baza i zabezpieczyć lakierem bezbarwnym i będzie pieknie... :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...