Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

Ja niestety nie dałem rady..późno z pracy wróciłem.

Ale mam za to nowy nabytek( taki mały UP do fury).

Oto on:

P1010834.JPG

P1010835.JPG

Co prawda jest od A8 i jest troszkę zajechany,ale myślę ze dam rade dopasować i troszkę odnowić(nikt nie mówił ze będzie łatwo).Ma urwane mocowanie,wiec tylko dorobić nogę do tunelu i będzie fajnie (mam nadzieje).

Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wolałem samochodu już nie ruszać, bo jutro wędruje na poprawki do Konarzewskiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spot calkiem calkiem 3 osoby; :naughty::shocked:[br]Dopisany: 02 Grudzień 2009, 22:03_________________________________________________http://i241.photobucket.com/albums/ff55/bard_album/Jan%202009/GTR/BLACK/R0013995-2.jpg dla wtajemniczonych ze spota 4 sztuki +4 opony michelina sports 300 funtow czyli jakies 1200+200 za dowoz pod dom oplaca sie:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie był spot A4 klubu :P Raczej spot A4 Avant klubu :P Jeszcze inaczej. A4 Avant 1.9 TDI Power Klubu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety nie dałem rady..późno z pracy wróciłem.

Ale mam za to nowy nabytek( taki mały UP do fury).

Oto on:

P1010834.JPG

P1010835.JPG

Co prawda jest od A8 i jest troszkę zajechany,ale myślę ze dam rade dopasować i troszkę odnowić(nikt nie mówił ze będzie łatwo).Ma urwane mocowanie,wiec tylko dorobić nogę do tunelu i będzie fajnie (mam nadzieje).

Pozdrowionka

ale on jest za szeroki i nie wejdzie między fotele
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ nowekbdg... bardziej widziały by mi się ze srebrnymi środkami, ogólnie ładne koło :good:

@ strobo... jestem ciekaw jak wyjdzie :mysli: wstawisz pojedynczy? :ad:

@ dzisiejszy_spot... frekwencja nie była oszałamiająca, ale daliśmy radę :hi:[br]Dopisany: 02 Grudzień 2009, 23:58_________________________________________________

17 225;]

Tu są 18"

http://s241.photobucket.com/albums/ff55/bard_album/?action=view&current=310520081221.jpg

no chyba że gościu ma pełną rozmiarówkę :gwizdanie:

Znalazłem... koło nazywa się Inovit GTR Black/ Silver a na aucie wygląda tak (tu chyba 18" jak nie lepiej)

a3bok.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strobo jakby cos poszlo nie tak z montażem to mam niepotrzebny czrny tunel, ogolnie tez mi sie wydaje ze bedzie zaszeroki ale jak uda Ci sie go wrzucic to bedzie kox

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ strobo... jestem ciekaw jak wyjdzie mysli wstawisz pojedynczy? ad

niestety nie da się go rozdzielić.on taki jest w całości.

strobo jakby cos poszlo nie tak z montażem to mam niepotrzebny czrny tunel, ogolnie tez mi sie wydaje ze bedzie zaszeroki ale jak uda Ci sie go wrzucic to bedzie kox

Mam nadzieje ze pójdzie jak najbardziej po mojej myśli i nie będę musiał nowego tunelu brać :decayed:

Co do szerokości, to jest troszeczkę za szeroki,ale to kwestia 3cm.lekko zagina boczki fotela(myślę ze do przeżycia.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...