Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

ja teraz zarażam, wiec lepiej sie pojawiac nie bede;)

Jak bedzie cieplej to musimy sie na jakiegos browara wszyscy wybrac :> tylko, ze wtedy zamiast swoich bryk wezmiecie ze soba swoje dziewczyny/narzeczone/żony. Kurde, tylko kiedy to w koncu bedzie cieplej... :disgust:

Wczoraj w końcu ten normalny dowód rej. odebrałam, 3 dni po czasie, bo skleroza nie boli;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

Wszyscy? Niewykonalne :tongue4: Miało być już kilka big spotów i niewiele z tego wyszło ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja ogarnąłem dzis sobie do konca wskaznik doładowania :decayed:Prawie do konca bo w przyszlym tygodniu jak bedzie obity materiałem to zrobie na cacus :polew: No ale wracaja do sprawy heh..Jak jest nowy gadzet to trzeba go wypróbowac :kox: Heh 1,2,3,4 turbo slicznie dmucha...1.5,1.6,1.7 :shocked: i Notlauf :polew: Nosz kurde mowie o co kaman...druga próba....To samo :wallbash: Mowie tak nie moze byc do domku po laptoamacik podłączam vaga sprawdzam błędy a tu patrze jeden sie namalował...Skasowałem i sobie mysle trza by dynamiczne zrobic...1 próba to samo...błąd równiez wyskoczył...2 próba to samo... :confused4: 3 próba...No jest ok :evil: heh Wyglada na to ze chyba uprawiam PSJ i za bardzo dbam o dmuchawke :polew: Widzisz Reniu mówiłem Ci ostatnio na spocie ze czasami to szatan z niej był :kox: a ona takie przeładowanie miała :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za browarem i bilardem ;) A czy będę na spocie nie wiem, zależy jak się z robotą wyrobię. Mam nadzieję, że uda mi się zawitać, chociaż na chwile.

Rafi, masz jeszcze te programy na myjnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dziś odpadam... nie wyrobię się po prostu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto jest za spotem dzisiejszym??[br]Dopisany: 06 Styczeń 2010, 13:42_________________________________________________cisza i cisza to chyba ja i reniu tylko.... :gwizdanie:[br]Dopisany: 06 Styczeń 2010, 14:34_________________________________________________może jakas sesja zdjeciowa w ladnych miejscach np myslecinek starowka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

ja chciałbym przyjechać....ale nigdy nie wiadomo co wypadnie(jak się ma małe dziecko tak jest niestety :confused4:).jak nic nie wypadnie to jestem obecny....kiedyś musi być ten drugi raz :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...