Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie tak ale jeśli niezdąze zrobić to może bym wpadł na jakiś spocik niebyłem jeszcze na żadnym bedzie okazja :)i można osłuchać jęsli moge oczywiscie :>

POMPA WSPOMAGANIA :gwizdanie: w ciemno ci pisze, p[rzerabialem to :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

http://allegro.pl/item874202460_audi_s4_quattro_2_7_bi_turbo_avant_oryginal_s4.html Czemu gościa nie było nigdy na spocie :gwizdanie:?? Toruniaki ogarniacie sprzeta??[br]Dopisany: 14 Styczeń 2010, 19:22_________________________________________________http://allegro.pl/item877977499_audi_s4_2_7_biturbo_1999_sedan_polecam.html Ta ma dosc oczojebny kolor co :kox:?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie tak ale jeśli niezdąze zrobić to może bym wpadł na jakiś spocik niebyłem jeszcze na żadnym bedzie okazja :)i można osłuchać jęsli moge oczywiscie :>

POMPA WSPOMAGANIA :gwizdanie: w ciemno ci pisze, p[rzerabialem to :cool1:

sprawdz najpierw poziom plynu, bo moze tylko ubyl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na moje za***isty kolorek :good:, ja takiego poszukiwalam przez dluzszy czas zanim Asie kupilismy... No ale, jak juz taki kolor sie znalazl to cena z kosmosu albo zajechane:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pieknie wyszedl spociki... ja niestety mam problemik z autkiem a wlasciwie chyba z jedna z opon i przemieszczanie sie powyzej 60km/h grozi wstrzasem mózgu.. najprawdopodobniej mam balona...

czekam tylko na odwilz i ogarniam temat..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry:

U mnie na parking wjechała ładowarka i usuwa zalegający śnieg. :dance: Najwyższy kuna czas :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doładowania simplus i mixplus taniej, Rafi zakupił tez ode mnie :gwizdanie: w razie co na priv :cool1: pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doładowania simplus i mixplus taniej, Rafi zakupił tez ode mnie :gwizdanie: w razie co na priv :cool1: pozdrawiam

polecam :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poliftach zazwyczaj w drzwiach pasażera nie ma bębenka zamka ;) Na moje to angol ze zbyt dużymi kołami ;) 19" to moim zdaniem przesada w B5, robi się lekkie przerysowanie.

PS. kolor też mi się nie widzi... to nie jest eskowy Nagaro Blue ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

siemka.i co z tą zmieniarką(Philips 8 x CD)?? nikt nie chce?? jak dają trzeba brać :good: nie chce ani grosza za nią, nie używam jej więc tylko zalega w bagażniku.[br]Dopisany: 16 Styczeń 2010, 14:22_________________________________________________90209_600.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...