Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Powodzenia deszczyk popadal przymrozilo na wojska polskie 3 samochody wyrzucilo na srodku staly szwederko kaufland 2 furki na zkracie wylecialy lodowisko normalnie kujawska jedna furka :polew: Ku przestrodze; :hi:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

do jutra będzie git :good:

Opublikowano

Do :bry: z rańca :wink4:

Opublikowano

Ja dziś mam gości popołudniu, ale jak mnie opuszczą odpowiednio szybko to też się pojawię pod Lidlem :>

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

elo :evil:

Opublikowano

ktos nie potrzebuje zaslepek?

http://moto.allegro.pl/item927867992_zaslepka_nasadka_oslony_silnika_audi_a4_a6_1_9_tdi.html

bo ja bede zamawial to moge wziasc wiecej zeby przesylka taniej wyszla

Zamówiłem ale nie doczytałem, że też bierzesz :wallbash:

Tak w ogóle :bry:

Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 21 Luty 2010, 10:26_________________________________________________

Również nie mam problemu by podjechać gdzieś dalej, niejeden "zamiejscowy" spot zaliczyłem. Dziwię Ci się Majki że tak się napiąłeś i to w moim kierunku. Po prostu w tym tygodniu bardziej pasuje mi spot w Bydgoszczy i tyle. Widać nie potrafisz zrozumieć, że ktoś może mieć inne plany.

grzechu-s4... cały sezon tak właśnie jest, raz Bydgoszcz, raz Toruń i ja nie mam z tym problemu.

więc po kolei cytuje:

-wiem że nie jeden spot zaliczyłes zamiejscowy :good:

-nie napinam się bo jak bym sie napiął kolego to koszulka na klacie by mi pękła :tongue4:

-potrafie zrozumieć że ktos ma inne plany :cool1:

-jesli plany ma się inne to nic na siłę, lepiej pozostać przy planach :gwizdanie:

hmm... a jeszcze wczesniej cos rafi pisał ze nie wie czy sie zjawi bo furkę sprzedał, to ja go zabiorę w razie co, jak będe jechał, mam po drodze przecież :>

pozdrowionka i miłej niedzieli klubowicze :a4fan:

Opublikowano

A Ty wuja Majki jestes dzis?

Opublikowano

hehe majki jest zawsze :cool1:

Opublikowano

hehe majki jest zawsze :cool1:

A Ty wuja Majki jestes dzis?

kukoc ci odpowiedział Petara

Opublikowano

No zawszeto moze nie :gwizdanie: ale ja tam sie za duzo nie odzywam bo ostatnio moja frekwencja spadła :embarrassed:

Opublikowano

No zawszeto moze nie :gwizdanie: ale ja tam sie za duzo nie odzywam bo ostatnio moja frekwencja spadła :embarrassed:

zauważyłem :naughty:

Opublikowano

Myśle ze dzis zawitam :kox:

Opublikowano

Fajno że wszystko gra :naughty:

Dzisiaj jest szansa że w końcu na myjkę zajadę :kox: pierwszy raz tej zimy :dance:

Nowek pisał, że zabiera Rafiego ale czy się dogadali to nie wiem.

Opublikowano

kto wie gdzie dzisiaj jest wulkanizacja czynna??

Opublikowano
http://www.emotoinfo.pl/Tag,wulkanizacja_24_h,9.html

MTM Wulkanizacja, sprzedaż opon. Marynowski

Królowej Jadwigi 11, 85-231 Bydgoszcz

052 322 99 12

lepiej zadzwonić najpierw i zapytać

a po co ci wulkanizacja grzesiek w niedziele ? :)

Opublikowano

fele chce założyć te co kupiłem ,a nie mogę śrub odkręcić we 2 chłopa :wallbash:

Opublikowano
:shocked: to podjedz do mnie ja mam rure 1.5 m gdzies to powinno pójść szybko, a jak nie to zostaje pneumat :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.