Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

napisz mi na priv nr koma

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Mi to bez roznicy moge podjechac.Mam propozycje dla chetnych zrobimy spot w bydgosczy a potem mozemy zabrac sie do torunia z wujkiem majkim na jakies jedzonko albo na taras widokowy.Kto by jechal??Drugie pytanko kamere wziasc bo frekwencja sie zapowiada spora:P :naughty:

Opublikowano

Bierz ;) Ja wezmę aparacik...

Opublikowano

Jest juz jakas lista chetnych bo tak sie zastanawiam czy sie nie wybrac :D

Ps. ma ktos pomysl jak szybko wbic 50 postow... nie moge zamiescic ogloszenia ze sprzedam samochod bo mi brakuje 30 postow :polew:

Opublikowano

Spot Niedziela 21.02.2010 godz. 18

Bydgoszcz, dolny parking Tesco, sektor 4

1. Reniu

2. jedrekx

3. Kierownik

4. manny90

5. Grzechu (jak mechanik raczy zrobić autko)

6. Kukoc

7. Wanted

8. Petara

9. Tomek4don( jak wymienie przewód hamulcowy z przodu to też zawitam, bo dzis pęk wąż mi niestety)

Opublikowano
Ps. ma ktos pomysl jak szybko wbic 50 postow... nie moge zamiescic ogloszenia ze sprzedam samochod bo mi brakuje 30 postow :polew:

Tylko działy techniczne naliczają posty więc czytaj i odpowiadaj :wink4:

Opublikowano

No. Grześka miętusek teraz wygląda kozacko, że aż sam nie mogę wyjść z podziwu :naughty:

Grzesiek daj szybko fotki :decayed:

Opublikowano

Spot Niedziela 21.02.2010 godz. 18

Bydgoszcz, dolny parking Tesco, sektor 4[/b][/color]

1. Reniu

2. jedrekx

3. Kierownik

4. manny90

5. Grzechu (jak mechanik raczy zrobić autko)

6. Kukoc

7. Wanted

8. Petara

9. Tomek4don( jak wymienie przewód hamulcowy z przodu to też zawitam, bo dzis pęk wąż mi niestety)

10. karolusss (na 85%)

11. ...

Opublikowano

Kierownik jesteś Bogiem...uświadom to Sobie!! WIELKIE DZIĘKI!!

695a10dd04fab341med.jpg

f58a51467c6c71cdmed.jpg

Opublikowano

Fela miażdży suty :kox: Jeszcze tylko troche niżej jak by stała to juz konkretnie :cool1:

Kierownik jesteś Bogiem...uświadom to Sobie!! WIELKIE DZIĘKI!!

:good: no problem od czego sa kumple :decayed:

Opublikowano

Kierowniku wszystko przede mną :good:

Opublikowano

A jak sie na nich jezdzi ? znosi samochód ?

Opublikowano

jak dla mnie to nawet lepiej niz na tamtych,no i mam preteks żeby wolniej i ostrożniej jeździć :naughty:

Opublikowano

No tak jak ci pisalem smsa , lepiej nawet w samej kwestii bezpieczenstwa abys zajechał gdzies do wulkanizatora aby wyważył ci te felgi bo nigdy do końca nie znasz ich historii :)

Opublikowano

wygląda fajnie, obadamy dziś na żywo... teraz gleba -30mm i będzie git!

Opublikowano

tak jest Kierowniku :wink4:

Opublikowano

Dokładnie -30 to idealny kompromis , nie powinno być ani za sztywno ani za miętko

Grzesiek a jak twojej kobiecie sie fela podoba ? :naughty:

Opublikowano

na razie śpi :polew:

Opublikowano

no i jak tam ? co tu taka cisza ? :wink4:

Opublikowano

Frekwencja była zawodowa :) Oby tak zawsze :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.