Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Reniu może czas zabrac sie za relingi:P co ty na to?? da rade??

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

RENIU WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI URODZINEK DUZO ZDROWIA :drunk: SZCZESCIA POMYSLNOSCI !!!

Opublikowano
:drunk: :drunk: :drunk: RENIU! NAJLEPSZEGO! :drunk: :drunk: :drunk:
Opublikowano

najlepsze życzonka Pawle...

mam pytanko bo zapomniałem wcześniej... widziałem u Was sporo lekcji na Nissanach Micra... rozumiem że powodem jest zakupienie przez WORD takich wozów do egzaminu?

Opublikowano

Dziękuję koledzy :notworthy:

nowekbdg... da radę aczkolwiek bardzo cieżko się je zdejmuje (wnętrze by nic nie połamać) no i potem sporo rzeźby. Chyba wolałbym już kupić oryginalne satynowe a swoje pogonić. Zdaje się Raggaman kombinował z relingami.

GRazny... tak jest, WORD śmiga teraz Micrami, wcześniej były też Corsy. Za moich czasów były Polonezy i Kaszlaki :naughty:

Opublikowano

NAJLEPSZEGO RENIU!!!!!!! :gwizdanie: STO LAT STO LAT NIECH ZYJE RENIU NAM !!!..... :drunk: :drunk: :drunk::kwiatek:

Opublikowano

STO LAT RENIU!!!!!!!!!! :drunk: :drunk: :drunk::rose:

ja właśnie robiłem prawko jak była ta zmiana z Corsy na Micrę... ale egzamin jeszcze na Corsie zdawałem

Opublikowano

Urodziny :good: każdy to powie,

najlepsza okazja by wypić za zdrowie.

Toast za Ciebie, za lepsze czasy,

by nie zabrakło :drunk: i kasy.

Ostatni toast rzecz najważniejsza,

by jutro głowa nie była cięższa.

wszystkiego najlepszego :)

Opublikowano

:bry:

Najlepszego Reniu :drunk: :drunk: :drunk::friends:

Opublikowano

Jeszcze raz dziękuję :notworthy:

A co Wy tak z tym piciem? :mysli::drunk:...... :polew:

Opublikowano

Niedobory :wink4:

Opublikowano

Ja również zyczę wszystkiego najlepszego ;):drunk:

Przy okazji tez poproszę o instrukcje polerowania fajek Reniu, z góry bardzo dziekuję.

Opublikowano

Ja również zyczę wszystkiego najlepszego ;):drunk:

Przy okazji tez poproszę o instrukcje polerowania fajek Reniu, z góry bardzo dziekuję.

:naughty:

Kurcze widze ze to nasz taki trend na Kujawach . W żadnym innym oddziale nie ma tylu wypolerowanych "fajek" :gwizdanie:

Opublikowano

Poszło... tylko ostrożnie z narzędziami, szczególnie mechanicznymi :ad:

Opublikowano

Najlepszego Reniu!!

happy_birthday_080313_1837.jpg[br]Dopisany: 02 Marzec 2010, 14:51_________________________________________________

Opublikowano

Reniu to sa 400zl z czego max 50 wydam na narzędzia i pierdoły 1 dzień roboty żeby zdjąc załozyc je.A czy jak kupie to mi zaloza od razu?? To wole polerke robic w razie czego na alegro za 65 zl sa czarne relingi

Opublikowano

Wszystkiego Najlepszego Reniu :hi: No ja dzis założyłem lampki po sciemce :decayed: Jestem troche zły bo przed lakierowaniem bezbarwnym lakierem i polerowaniem były troche ciemniejsze a teraz jakby wyblakły :gwizdanie: Ale jest lepiej niz było...Jak z czasem bedzie mi sie nudzic to jeszcze trzepne raz ciemniej :kox:[br]Dopisany: 02 Marzec 2010, 17:29_________________________________________________Fotki beda jak przyjdzie czas :tongue4: W niedziele bedzie okazja oberkac w realu w Toruniu na spocie :decayed:

Opublikowano

Reniu to sa 400zl z czego max 50 wydam na narzędzia i pierdoły 1 dzień roboty żeby zdjąc załozyc je.A czy jak kupie to mi zaloza od razu?? To wole polerke robic w razie czego na alegro za 65 zl sa czarne relingi

Spoko, Twój wybór, opcje masz dwie, tylko pamiętaj by nie zepsuć tych co masz, bo będziesz podwójnie w plecy ;)

Nie podrap ich bo wyjdzie ciulówka :confused4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.