Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Reniu fotki number one :good:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

THX :hi:

Dropsone, zrobiłem czystkę w skrzynce, spróbuj teraz.

Opublikowano

spocik ekstraklasa!! :notworthy:

fotki miodzio :good:

WIELKIE DZIĘKI

Opublikowano

ano super super :)

no i z tego co mi wiadomo ustanowilismy nowy rekord hehe ktos policzyl fury?

Opublikowano

RENIU jak zawsze - fotki piekne :cool1: - DZIEKUJEMY :notworthy::good:

Spocik jak wiemy :good:

Opublikowano

Kochani, mam pomysł! Często ktoś nowy pojawia się na spotach, ja nie nadążam za wszystkimi, kto jest kim tongue (pewnie nie tylko ja mam ten problem), tak więc proponuję aby założyć temat w którym każdy wstawi zdjęcie swojego bolidu i swojej buźki, jeden członek = jedna odpowiedź. I przy okazji zrobiłby się taki spis powszechny klubowiczów A4 z Kuj-Pom. Co Wy na to?

jestem za..ale widze że temat utknął w miejscu :gwizdanie:
Opublikowano

Binek to co to za problem załóż nowy temat, trzepnij sobie zdjęcie przy twoim aucie , wstaw i tak po kolei każdy :kox:

Opublikowano

kur.. szkoda, że nie mogłem jechać ;( przy takiej frekwencji musiało być zajeb*ście... no nic.. mam nadzieję, że na następnym spocie będzie tak samo lub jeszcze więcej ludzi..

Opublikowano

kur.. szkoda, że nie mogłem jechać ;( przy takiej frekwencji musiało być zajeb*ście... no nic.. mam nadzieję, że na następnym spocie będzie tak samo lub jeszcze więcej ludzi..

no..tylko droga do Torunia kosztowała mnie większe spalanie,bo musieliśmy gonić A4 2.8 litera :polew:

istny wyścig szczurów :polew: kilka razy mi mrugali z naprzeciwka jak wyprzedzałem :polew:

Opublikowano

Przynajmniej auto Ci jechało... u mnie z Filipem turbo powiedziało: pier***le, nie pompuje i tyle było z wyprzedzania :wallbash:

Petara użył magii i z powrotem było już normalnie, tak czy inaczej Audiczka musi odwiedzić lekarza.

Opublikowano

znam ten ból Reniu :confused4:

Opublikowano

Reniu zdjęcia :good:

Opublikowano

ja na nastepny raz proponuje puscic nowka przodem, tak zebym nie widziala jak on wyprzedza, bo jeszcze kurde zawalu dostane

Opublikowano

Dzięki za spot panie i panowie ;) Było :kox: Klub się rozrasta i bardzo dobrze.

Opublikowano

ja na nastepny raz proponuje puscic nowka przodem, tak zebym nie widziala jak on wyprzedza, bo jeszcze kurde zawalu dostane

my z Rafim mieliśmy przyjemność wracać z nowekiem do domu. wszystko co mógł to wyprzedzał :> ale było :good:

Opublikowano

Młody i gniewny :evil:;)

Opublikowano

Ja jechalem do torunia max 100 z torunia 80 moze... :no::embarrassed::evil:

Opublikowano

Masz licznik w milach? :mysli::polew:

Opublikowano

Ja jechalem do torunia max 100 z torunia 80 moze... :no::embarrassed::evil:

:polew: ja miałem czasami 150km/h....a cały czas Cię goniłem :polew: koledzy b6-kami też ostro cisneli :naughty:
Opublikowano

no grubo bylo pa bank !! sekcja kuj-pom mocno sie rozrasta :hi:

PS. Daras chciales mi uciec w drodze powrotnej ?? :evil:

gdzieżbym smiał..... ale tempo mielismy dobre

No i wszystkiego najlepszego dla naszych dziewczyn:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.