Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:bry:

niestety spodni nie dowiozę na spota gdyż... zostały wszystkie sprzedane... jedyne co mi zostały to Wranglery W33 L32 i W33 L34, jakaś jedna para którą ma Nowek i jedna para którą ma Felipe. Sorry :/ Blondi praktycznie na całej Fordońskiej jest ograniczenie do 50, tylko w niektórych miejscach jest 70...

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a po ile masz te wranglery i jaki krój bo akurat ci został mój rozmiar W33 L34 :decayed:

Opublikowano

wranglery 100 zł, model Texas

Opublikowano

8259bbb317c2d245.jpg

Zmieniamy kółka ;) D3B4 muszę obczaić te fajki, za***iście to wygląda.

Opublikowano

jednak sie wtrzymam ze spodniami.

dj biniek czyżby juz nie zapowiadali śniegów :decayed:

Opublikowano

:bry:

ja dziś zamulilem ze światłami o 5 rano jak ciemno jeszcze było :polew: całą trase fordon -wyścigowa bez światełek śmigałem...a zastanawialem się co mi z przodu awaryjne migaja ludzie :polew:

...obyło się bez mandatu :gwizdanie:

Opublikowano
dj biniek czyżby juz nie zapowiadali śniegów decayed

Dzisiaj w mojej dzielnicy było prawie 15 stopni na plusie, więc myślę ,że będzie git. Do Bydgoszczy na razie nie jeżdżę więc dziur się nie obawiam. :evil:

ja dziś zamulilem ze światłami o 5 rano jak ciemno jeszcze było

Zdarza się, ja kiedyś tak w Toruniu jechałem i jak wyjechałem poza miasto gdzie nie paliły się latarnie, jechałem jeszcze 100-150 metrów i prawie przywaliłem w przystanek... teraz już zawsze mam włączone światła :gwizdanie:

Uzupełniajcie Kochani profil z Naszymi buźkami, bo jak na razie jest 6 osób. Proszę prezesa Majkiego aby zareagował.

Opublikowano

w bydzi nie ma dziur,są tylko kawałki asfaltu :polew:[br]Dopisany: 19 Marzec 2010, 18:36_________________________________________________czasami taka mała dziura sie trafi,ale felgi nie uszkodzisz

nowy.jpg

Opublikowano

jestem w szoku! jechałem dziś ulicą Akademicką i... załatali dziury!!!!!! :shocked: i to nawet całkiem przyzwoicie bo jest prosto! :> Fordońską koło Hondy i Volvo też łatali więc może w końcu będzie w miarę normalnie! :dance:

Opublikowano

I jak tam panowie :cool1: ?? Jaka zapowiada sie frekwencja na niedzielny spocik :gwizdanie: DOPISYWAĆ SIĘ ŁADNIE .......... :a4fan:

Opublikowano

jestem w szoku! jechałem dziś ulicą Akademicką i... załatali dziury!!!!!! :shocked: i to nawet całkiem przyzwoicie bo jest prosto! :> Fordońską koło Hondy i Volvo też łatali więc może w końcu będzie w miarę normalnie! :dance:

najgorsze to są te studzienki,dziure można załatać ,ale studzienki nie ma szans usunąć[br]Dopisany: 19 Marzec 2010, 19:23_________________________________________________

I jak tam panowie :cool1: ?? Jaka zapowiada sie frekwencja na niedzielny spocik :gwizdanie: DOPISYWAĆ SIĘ ŁADNIE .......... :a4fan:

coś kiepsko klubowicz(k)om idzie to zapisywanie się :gwizdanie:
Opublikowano

u mnie na osiedlu wyciągali studzienki, które się pozapadały

Opublikowano

na głównych drogach raczej nie wywalą studzienek,a są co 3 metry po 2 obok siebie :wallbash:

Opublikowano

wyciągali w sensie, że podnosili je do góry po tym jak się zapadły :tongue4:

Opublikowano

wyciągali w sensie, że podnosili je do góry po tym jak się zapadły :tongue4:

:przebiegly:
Opublikowano

ten fordonski Carofour zaczyna byc niezlym namierzaczem klubowiczów :naughty:

Wczoraj Siucek , Dziś tomek4don kto jutro ? :>

Opublikowano

ten fordonski Carofour zaczyna byc niezlym namierzaczem klubowiczów :naughty:

Wczoraj Siucek , Dziś tomek4don kto jutro ? :>

mnie spotkasz jak już to w galerii pomorskiej...bo mają parking strzeżony :cool1:
Opublikowano

Spot niedziela 21.03.2010 Bydgoszcz

1. Reniu

2. Manny

3. Grzechu4don

4. ArturB6

5. d3b4 (?)

6. Tomek4don

7. jedrekx

8. ...

No to jest ostatni zapis :gwizdanie: jedziemy dalej ludzie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.