Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

wieze ze CAR przyjal moje zaproszenie

Siucek nie martw sie dasz rade :cool1: z tak ekipa ja jest na tym forum to zadne proble z tym ze Ty chyba nigdzie na forum nie szukasz albo nie masz czasu :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

Żeby ta władza dodawała z 50 kucy to bym się cieszył :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30+ to mam jak się nogą odepchnę :polew: Flintstone style biać :>

Nie no mocy nigdy za dużo :naughty: a tak w ogóle to niunia musi zostac wyleczona :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co jej dolega?? moje wirusa w przyszyl sezonie dostanie bo dzis przy 190km/h foru couguar mnie objechal i sie wkurzylem :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Couguar 2.5 ma koników 170 więc to nie wstyd ;) Zrób soft i 160KM masz lekkim leszczem :palacz:

U mnie satndard... ogarnięcie nieszczelnności, wyyebanie kata, egr'a, czyszczenie turbulum plus czary mojego guru od diesli :decayed: Będzie dobrze :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem wiem a zaczal sie za mnie zaberac przy 140km/h i do 190 nie miel szans dopiero powyzej zaczl lekko odchodzic to odpuscialem :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

od poniedziałku jestem posiadaczem A4 B5 1995r 1,6 z sekwencyjnym lpg 163tyś przebiegu klimatronik

w czwartek pękła mi szyba czołowa pech :(,do sprzęgła trzeba się przyzwyczaić wysoko bierze no i zbieżność muszę ustawić nie działa mi regulacja nawiewu góra,dół,kratki a............

podjedz na spota to sprobujemy naprawic nawiew...... razem z majkim mamy juz pewne doswiadczenie w naprawie nadmuchow :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

od poniedziałku jestem posiadaczem A4 B5 1995r 1,6 z sekwencyjnym lpg 163tyś przebiegu klimatronik

w czwartek pękła mi szyba czołowa pech :(,do sprzęgła trzeba się przyzwyczaić wysoko bierze no i zbieżność muszę ustawić nie działa mi regulacja nawiewu góra,dół,kratki ale wszystko jej wybaczam

i chociaż jest to mój 8 samochód to poprzednie przy nim stają się jeżdzidłami

chociaż z astra ciężko było się rozstać po 3 latach

http://www.polskajazda.pl/Samochody/Opel/Astra/27698

http://img534.imageshack.us/img534/8773/dsc3257i.jpg

http://img714.imageshack.us/img714/3042/dsc3258.jpg

jak chcesz szybe to wal na priva

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wieze ze CAR przyjal moje zaproszenie

Siucek nie martw sie dasz rade :cool1: z tak ekipa ja jest na tym forum to zadne proble z tym ze Ty chyba nigdzie na forum nie szukasz albo nie masz czasu :gwizdanie:

Szczerze to naprawdę nie mam czasu jak już wchodze na forum to na 5 minut i oczywiście na ten wątek. Na wstawienie zdjęć z moją furmanką zbieram się od początku roku i nie idzie to na przód ;( . A poza tym jak kiedyś interesował mnie jakiś wątek to zagłębiłem się w temat i szczerze mówiąc nie kumałem o co chodzi. Nie jestem mechanikiem nigdy nie grzebałem w autkach więc niektórych rzeczy kompletnie nie kumam a zadając pytanko na forum od razu otrzymuje odp. [br]Dopisany: 05 Kwiecień 2010, 11:49_________________________________________________Simka Kiero!!!

Jak tam po kolejnym obfitym śniedanku???????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie mase trzeba ćwiczyć :tongue4: Ale dziś niestety musiałem odpuścić sobie troche bo wczoraj z kumplami było :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SIUCEK wiec sprawa wyglada tak jak chyba Reniu pisal musi byc nadal jakas nieszczelnosc ukladu...chlopaki napisali ze bald nie pojawia sie byle skad i trzeba szukac przyczyny a Ty pislaes cos o nieszczlnosci wiec trzeba niestety szukac :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SIUCEK wiec sprawa wyglada tak jak chyba Reniu pisal musi byc nadal jakas nieszczelnosc ukladu...chlopaki napisali ze bald nie pojawia sie byle skad i trzeba szukac przyczyny a Ty pislaes cos o nieszczlnosci wiec trzeba niestety szukac :hi:

Czyli kolejna wizyta u mechanika :( A nie można tak naleźć tą nieszczelność kupić super glue i zakleić dziurkę :decayed:???[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2010, 12:15_________________________________________________Dobra chłopaki nie wiem jak wy ale ja biorę jajeczko z wodą i idę na dwór :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podjedz na spota to sprobujemy naprawic nawiew...... razem z majkim mamy juz pewne doswiadczenie w naprawie nadmuchow :naughty

napewno podjadę żeby nadrobić braki w wiedzy bo dziś zauważyłem ze jeszcze termostat lub czujnik temp do wymiany w trasie wskazówka leży w mieście 70 do 80 stopni 90 w korku

ps jak poprawnie zacytowac bo mi nie poszło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...