Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

ale na mobile de widziałem b6 na 20 i wyglądał godnie
Wiesz jakie drogi są w de :cool1: Od granicy na takich byś do nas nie dojechał :>

Do Porsche to była by profanacja :naughty: choć tu może strzelam... nie wiem jakiej firmy montują w prosiakach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę znaleźć reniu twoje VT jakiego robiles dla nosba jak szukał felg , jak gdzies go masz na dysku to weź tu podrzuć , może jakoś karol i grzechu sie przekonają że robią robotę :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj że Nosb ma konkretną glebę i konkretną motorownię.

To podobnie jak z kobietami... nie każdej lasce pasuje miniówka i bluzka odkrywająca brzuch :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapomniałem że Iverson ma te felgi też :kox: :gwizdanie:

a3d3S.jpg dPg2S.jpg EjYb0.jpg RysDS.jpg

Jak dla mnie to robote robią , ale niestety boje sie tej szerokości (245 szerokość opony na tej aukcji :co: )

[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2010, 16:08_________________________________________________wiadomo że do takiej feli gleba musi być :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest kilka fotosów jak siedzi ta fela na sedanie , ale najbardziej kozacki jaki widzialem to VT renia jak robil dla Nosba :kox:

Tak na szybko :wink4:

ElvsA.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

wiem wiem :wink4:[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2010, 17:39_________________________________________________wszyscy trzymajmy kciuki za Inter Mediolan w LM!! :thumbup:[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2010, 18:55_________________________________________________od 6 minuty 1-0 :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosiaki są fajne ale bez gleby i naciągniętej opony będzie lipa:

51298300.jpg

14196472.jpg

2liten.jpg

1liten.jpg

72365705.jpg

tu na większym bracie:

a6felgiporsche2.jpg

a6felgiporsche3.jpg

a6felgiporsche1.jpg[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2010, 19:17_________________________________________________A tu mój VT dla Nosb'a:

nosbprosiaki2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem , nie orientuje sie , ale może ktoś mi powie czy zakłady wulkanizacji normalnie naciągną takie kapcie , czy to jest extra płatne ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam się szczerze że u wulkanizatora byłem raz w zyciu :embarrassed: i to jeszcze za dzieciaka , wiec kompletnie nie znam sie na czynnosciach zwiazanych z "wulkanizacją" ... owszem wiem co to jest opona , znam paramtetry i budowe ale za cholere tam mnie jeszcze nie zawiało :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

Przyznam się szczerze że u wulkanizatora byłem raz w zyciu :embarrassed: i to jeszcze za dzieciaka , wiec kompletnie nie znam sie na czynnosciach zwiazanych z "wulkanizacją" ... owszem wiem co to jest opona , znam paramtetry i budowe ale za cholere tam mnie jeszcze nie zawiało :gwizdanie:

to nie rzucaj kamieniami w tą samochodówke, tylko uczyć się :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam warsztatu wulkanizacji , temat ogumienia mam juz dawno za sobą :naughty: musiałbym sie kiedys wybrać do wulkanizatora , bo wkońcu lacze przy tym parchwiaku trzeba na letnie zmienić :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...