Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

u mnie w pracy nuda, także kubek kawy w dłoni ;):) Pozdrawiam :)

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

żeby było ciekawiej niż o kawie to macie :tongue4:

WSTĘPNA LISTA POZNAŃ 25.04.2010

1.Grzechu

2.

Opublikowano

nie za wcześnie jeszcze na listę? jeszcze ponad tydzień..

Opublikowano

to dopiero wstepna...także można tam nabazgrolić procentami na ile kto by jechał i takie tam :gwizdanie:

Opublikowano

żeby było ciekawiej niż o kawie to macie :tongue4:

WSTĘPNA LISTA POZNAŃ 25.04.2010

1.Grzechu

2.

2. ArturB6

Opublikowano

WSTĘPNA LISTA POZNAŃ 25.04.2010

1.Grzechu

2. ArturB6

3. jedrekx - 50%

Opublikowano

jeśli uda mi się wymienić rozrząd do tego czasu to pojade

WSTĘPNA LISTA POZNAŃ 25.04.2010

1.Grzechu

2. ArturB6

3. jedrekx - 50%

4. damian - 50%

Opublikowano

Tak wyglądała wcześniej lista chętnych :gwizdanie: Ja oczywiście wybieram się :cool1:

25 KWIECIEŃ 13:00 WYJAZD Z BYDGOSZCZY NA SPOT DO POZNANIA

1.Tomek4don

2. ArturB6

3. Reniu

4. jedrekx (50%)

5. majki

6. Kierownik (75%) wg mnie i tak za wcześnie puszczać liste ...

7. Manny

Opublikowano

zapomniałem dodać że składka na wyjazd to 20zł od osoby(ja jestem skarbnikiem)...pieniądze przeznaczone będą na szczytny cel (zalanie mojego baku :polew:)

Opublikowano

to jak pojedzie 20 osób to za 400zl chcesz zalać :kox:

Opublikowano

to jak pojedzie 20 osób to za 400zl chcesz zalać :kox:

mam 2 baki do zalania,jeden na shellu a drugi w monopolu :tongue4:
Opublikowano

ty za 50zl powinieneś obrócić :tongue4: + monopol 50 i starczy

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: wy to macie pomysly [br]Dopisany: 14 Kwiecień 2010, 18:20_________________________________________________kto mi pozyczy 18" zebym zobaczyl jak moja na nich stoi :gwizdanie:
Opublikowano

Panowie szukam dobrego i niedrogiego lakiernika, który pomaluje mi dolne dokładki w kolor nadwozia. Niestety u mnie w mieście takiego nie ma, a często bywam w Toruniu, więc może ktoś z Was niedawno malował i mi kogoś poleci? Będę wdzięczny, pozdro

Opublikowano

w Bydgoszczy moge Ci zalatwic

Opublikowano

no wiesz ... jednak nie wiele osób ma u nas na kujawach felgi 18" :naughty:

Opublikowano

no walsnie nowek bede sie musial do Ciebie odezwac :cool1:

Opublikowano

No to przyznali mi zderzak do wymiany opona z felga dokładka zderzaka i zawieszenie prawe ale dopiero jak pojadę na geometrie i podnośnik oszacują straty zawieszenia. :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Opaki :) a ja mam pytanko, nie pomógłby któryś z was wystawić mojej czarnulki w dziale sprzedaży? Z racji tego że pewnie nieszybko osiągnę kosmiczną ilość postów (50) żeby móc samodzielnie wystawić ogłoszenie ktoś z was kto ma już ich 50 i więcej mógłby wstawić tam posta. Ja bym przesłał zainteresowanej osobie tekst + zdjęcia :)

Pomożecie? ....

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.