Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

było zaje... Karkówka uszami wychodzi...szkoda ze piwka do tego nie mogło być... :chytry: Ważne ze Ladies sobie pogadało :polew:Wpada ktoś na piwo?? :naughty:

Nowek na nastepny raz daj swojej dziewczynie audi poprowadzic, a Ty sobie piwko wypijesz :>

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a propo FLAG klubowych

http://www.a4-klub.pl/smf/klubowa_flaga_samochodowa_ii_tura-t86678.0.html

tu są :good: zawsze mozna napisać do nike21 i zobaczyć czy jeszcze są aktualne

i zamówić grupowo z jedną przesyłką albo odebrać w Poznaniu :tongue4:

i wtedy do Piły można jechać z flagami :)

:bry:

no takie flagi są akurat jak zjezdzamy sie na spota np...

ja komplet chyba se zamówie prawa i lewą

jak ktoś chetny jest to niech sie podłączy do mnie

ja zamówie i sie rozliczymy potem

czekam na propozycje

pozdrowionka dla wszystkich

Opublikowano

Majki ja również piszę się na flagi, komplet(prawa,lewa)

ps.

Dzięki za grilla było zajefajnie!!!!!

Opublikowano

Majki ja również piszę się na flagi, komplet(prawa,lewa)

ps.

Dzięki za grilla było zajefajnie!!!!!

ok

juz mam w pamięci

:good:

Opublikowano

No to jest nas dwóch. Agdzie pozostali...... :cool1: :gwizdanie:

Opublikowano

pewnie niedlugo sie odezwie reszta zalogi

dlugi weekend jest i ... :naughty::drunk::sex::sexinbed::radocha::dance2::drinks:

wiesz jak jest :good:

Opublikowano

jak bym miał gdzie te flagi założyć to też bym zamówił sobie kpl

Opublikowano

Tomek4don, usiadłem ci dzisiaj na d*pie zieloną Octavią i mykałem za tobą Czerwonego Krzyża, Nasypową, Nakielską, Bronikowskiego i Mińską :D Pozdro!

Opublikowano

a nie lepiej jedna własna klubowa flagę taka metrowa?? albo dwu i do anteny cb zawiesić jak jedziemy??[br]Dopisany: 03 Maj 2010, 16:41_________________________________________________culebra muerta mas grande del mundo

Ale musicie na full screnie ogladac:)

Opublikowano

a nie lepiej jedna własna klubowa flagę taka metrowa?? albo dwu i do anteny cb zawiesić jak jedziemy

też myślałem o jednej wspólnej...bo przypałowo będzie jak na każdym samochodzie po dwie flagi bedą
Opublikowano

Manny fotka grupowa wyszła strasznie elegancko :kox:

Opublikowano

chyba nikt z was nigdy nie jechal autem z metrową flagą :polew:

powodzenia, ale jak kto woli :gwizdanie:

ja w kazdym bądź razie ogarniam sobie małe delikatne i nie uwazam ze jest to przypał, siucek z resztą też, także moja oferta jest nadal aktualna jak ktos sie zdecyduje :good:

A TYMCZASEM W CZASIE POBYTU W BARCINIE ZORGANIZOWAŁEM SPOTA DLA NOWEGO KOLEGI (http://www.a4-klub.pl/smf/profiles/ciurmen-u49791.html) KTÓRY NIEDAWNO ZAKUPIŁ SOBIE AUDICZKĘ B5 I CHWALI SOBIE :good:

JA O WAS TEŻ DOBRZE MÓWIŁEM :tongue4: ŻE W PORZO ZIOMKI JESTEŚTA :naughty:

7b027e140956c0damed.jpg

Opublikowano

Manny fajne foty :good:

PS. wstawiaj fotki jako .jpg a nie .png. Są kilkakrotnie lżejsze.

Opublikowano

JA O WAS TEŻ DOBRZE MÓWIŁEM :tongue4: ŻE W PORZO ZIOMKI JESTETA :naughty:

7b027e140956c0damed.jpg

trudno żebys odważył się mówić inaczej :baseball:
Opublikowano
58314298335b7082.jpg
Opublikowano

:sarcastic:

w kałuży widać Tablice , jak by ktoś miał kogoś w Wydziale komunikacji lub policji ... to zaraz byśmy poznali tą panią :polew:

Opublikowano

NIKOMU SIĘ NIC NIE STAŁO,AŻ TRUDNO UWIERZYĆ, CUD!!!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.