Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Rafi najlepszego:) zapraszam na :drunk: daleko nie masz :naughty:[br]Dopisany: 06 Maj 2010, 21:47_________________________________________________felgi jak od vectry gts :no:

no nowek teraz zes blysnal wiedza na temat wzorow felg :evil::polew: a w Poznaniu byles i felgami Bart-s`a sie zachwycales :polew: :polew: :polew:

Jedrej bedzie 18" :cool1:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Rafi... sto lat i audi b6 3.0 :)

a swoja drogą to przypominam ze jesli ktos ma ochote by jego data urodzin byla widziana w kalendarzu klubowym to prosze info na priv.

niestety takiej wiadomosci nie dostalem od Rafiego ani Psoci wiec ich tam niema.... na razie :)

Opublikowano

NAJLEPSZEGO RAFI! STO LAT!!!!!! :szukaj::drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk::banan::banan1::banan3:

Opublikowano

U mnie dzisiaj mały jubileusz :kox:

Witaj Reniu 07 Maj 2010, 11:41

Pokaż wszystkie nieprzeczytane tematy.

Pokaż wiadomości od ostatniej wizyty.

Pokaż nowe odpowiedzi na twoje wątki.

Czas zalogowania w sumie: 100 dni, 2 godz. 49 min. :cool1:

Opublikowano

:bry: rafi ma kaca zapewne :naughty:

Rafi w pracy ostatni dzień, a potem 14,15,16 maj - więc na grilla nie przyjedziemy.

Opublikowano

U mnie dzisiaj mały jubileusz :kox:

Witaj Reniu 07 Maj 2010, 11:41

Pokaż wszystkie nieprzeczytane tematy.

Pokaż wiadomości od ostatniej wizyty.

Pokaż nowe odpowiedzi na twoje wątki.

Czas zalogowania w sumie: 100 dni, 2 godz. 49 min. :cool1:

ja tego nie qmam.... jestem prawie ciagle zalogowany na tej stronie od 2007 roku czyli obok filipa najdluzej z naszego wątku i mam dopiero 5 dni. :thumbdown:

Opublikowano

Bo to jest czas aktywności na forum. Jeżeli Twoja bezczynność na forum jest dłuższa niż 15 min to po odświeżeniu strony (czyt. kliknięciu w jakikolwiek link) nie będzie dodawał czasu.

Opublikowano

na tą chwilę mam tyle: 23 dni, 15 godz. 36 min. - data rejestracji 3.11.2007

Opublikowano

Bo podajze to jest na ip...Albo jak sie wylogujesz i na nowo od odpoczatku elci...

Opublikowano

dziekuje wszystkim za zyczenia :hi:

Opublikowano
  • Autor

newman faktycznie jako "dziadki" ja mam 11dni jakas pomyłka

Opublikowano
:bry: co tu taka cisza
Opublikowano

:hi:

pewnie wszyscy "weekendują" , kożystając z okazji chce powiedzieć że dziś zamieszcze swoje zdjęcia z poznania i z całej trasy, nie wiem mozę napisze relacje z niej :wink4:

Opublikowano

kierownik czekamy :decayed:

Opublikowano

Ja jeszcze mam fotki z grilla ;P Dorzucę, jak znajdę czas, ostatnio ciężko...

Opublikowano

Ja jeszcze mam fotki z grilla ;P Dorzucę, jak znajdę czas, ostatnio ciężko...

no właśnie gościu :tongue4:
Opublikowano

Bo podajze to jest na ip...Albo jak sie wylogujesz i na nowo od odpoczatku elci...

Nic podobnego, wcześniej pisałem jak jest liczony czas obecności na forum.

To jest czas aktywności na forum. Jeżeli Twoja bezczynność na forum jest dłuższa niż 15 min to po odświeżeniu strony (czyt. kliknięciu w jakikolwiek link) nie będzie dodawał czasu między kliknięciami.

newman faktycznie jako "dziadki" ja mam 11dni jakas pomyłka

Statyści tak mają :tongue4:

Opublikowano

Relacja napisana , zdjecia wstawione , życzę miłej lektury :wink4::decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.