Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ale się napaliłam na te szybki...

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

u mnie to była pierwsza modyfikacja :naughty: nie licząc bum :decayed:

Opublikowano

Nie no modyfikacji bum nie polecamy nikomu... no chyba, że byłyby motorem korzystnych zmian ;)

Opublikowano

no u mnie właśnie był (ale nikomu go nie polecam) - w sumie dzięki temu miałem pieniądze na szyby i zaczynałem zbierać na black pakiet

Opublikowano

I nasuwa się odwieczne pytanie, na które żaden mędrzec nie znalazł odpowiedzi:

Skąd wziąć mamonę??? :polew:

Opublikowano

No szybki przyciemnione piecowo fajna sprawa, ale zdecydowanie za droga. Również jestem zwolennikiem wszystkich szyb przyciemnionych, albo pozostawienie "czystych".

Znowu mi osłona opadła z jednej strony. Chyba muszę kanał w garażu wybudować :P

Opublikowano

ja tez sie czaje powoli na przyciemnianie... i takze myslalem o fordonskiej...

to piecowe to fajna sprawa ale koszta nie na moja kieszeń..

Opublikowano

ja tez sie czaje powoli na przyciemnianie... i takze myslalem o fordonskiej...

to piecowe to fajna sprawa ale koszta nie na moja kieszeń..

Jestem ci krewny jeszcze 15 zł, może to coś zmieni i walniesz piecowe :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

100 lat Tomek :drunk:

Opublikowano

Patrzę na moje konto w banku i widzę same zera...szkoda, że nie ma nic przed nimi... :confused4:

Moge Ci wplacic zetke :) znikna zera ale za to bedzie 1 z przodu :naughty:

Opublikowano

Super Karol, dzięki... gdyby tak od każdego po zetce :mysli:, to może na litr ON by się zebrało...[br]Dopisany: 17 Maj 2010, 17:12_________________________________________________by the way, chciałabym logo klubu na samochód, jak mogę takie zamówić?

Opublikowano

Super Karol, dzięki... gdyby tak od każdego po zetce :mysli:, to może na litr ON by się zebrało...[br]Dopisany: 17 Maj 2010, 17:12_________________________________________________by the way, chciałabym logo klubu na samochód, jak mogę takie zamówić?

tutaj mozesz zamówić

http://www.a4-klub.pl/smf/klubowa_naklejka_foliowaix_tura-t130035.0.html

albo popytaj się może ktoś jeszcze ma w zapasie :)

a w ogóle dzisiaj przyszła mi koszulka a4-klubu po 3 tygodniach....

Opublikowano

Czy ktoś z klubowiczów ma do odsprzedania naklejkę klubową, będę bardzo wdzięczna !!!

Opublikowano

Grzesiu , bryczka ładna ale to 125 koni : ( , przejechać sie zawsze można :decayed: ( ale te 125koni ;( )

nie bądź takim rasistą samochodowym :polew:
Opublikowano

ja miałem naklejki, ale dałem moje Binkowi na pierwszym moim spocie... może jeszcze jakieś ma

Opublikowano

Czy ktoś z klubowiczów ma do odsprzedania naklejkę klubową, będę bardzo wdzięczna !!!

powinienem chyba jeszcze cos mieć :gwizdanie:[br]Dopisany: 17 Maj 2010, 18:12_________________________________________________WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO TOMEK :good::drunk:

Opublikowano

Majki, odkupię od Ciebie na najbliższym spocie, jeżeli zechcesz się podzielić...

Opublikowano

Wszystkiego najlepszego Tomek! ODnosnie folmaru to Marcin wlasciciel to moj znajomy...Sam u niego przyciemnialem no i chyba Tomek tez o ile dobrze pamietam procz niego kilku moich znajomych.W kilka autek jak pojedziecie to mysle ze uda sie za 400 za cale auto bez szyby czolowej przyciemnić :kox: Chętni??

Opublikowano

No wymiękam Kierownik :polew: Musisz wiedzieć, że kolejka do mnie długa w oczekiwaniu na sponsoring i na serwisowanie. Mam jeszcze córeczkę, która już zapowiada, że za dwa lata, też chce jeździć audiczką. Wtedy już chyba na A8 przeskoczę :polew:

Ale czy to ładnie tak, mieć 3 samochody AUDI, kiedy inni nie mają żadnej???

Opublikowano

... kiedy inni nie mają żadnej???

hola hola :wink4: jeszcze trochę to i wszyscy będą mieli :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.