Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No widziałem te ogłoszenia wstawione przez kolegów. Nie powiem......

RS4 jaknajbardziej. Nie zastanawiaj się Kieras :good:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

W końcu ojciec przekazał mi auto i mogłem do Was dołączyć. Myślę, że jeszcze nieraz dane mi będzie spotkać się z Wami. Dzięki za wczoraj.

Pozdrawiam :>

Opublikowano

Ekipa kujawsko-pomorska rośnie w siłę widzę :D

Opublikowano

Ekipa kujawsko-pomorska rośnie w siłę widzę :D

jeszcze trochę a lotnisko będziemy wynajmować co 2 tygodnie żeby się pomieścić :polew:
Opublikowano

Why co dwa tygodnie??? Do Torunia nikt z Was nie jeździ?

Opublikowano

Why co dwa tygodnie??? Do Torunia nikt z Was nie jeździ?

bo spoty są co 2 tygodnie...raz Bydgoszcz, raz Toruń(czyli w Bydgoszczy widzimy się teoretycznie raz w miesiącu) :cool1:
Opublikowano

Z tego co sięgam pamięciom co 2 tyg ustaliliśmy ze względu na tegoroczną "srogą" zimę i ciągle opadającą frekwencje , ale wydaje mi się ze jak nadejdą znowu ciepłe dni ( :> ) to będą spoty i co tydzień :wink4:

Opublikowano

Z tego co sięgam pamięciom co 2 tyg ustaliliśmy ze względu na tegoroczną "srogą" zimę i ciągle opadającą frekwencje , ale wydaje mi się ze jak nadejdą znowu ciepłe dni ( :> ) to będą spoty i co tydzień :wink4:

z tego co ja pamiętam to spoty zaczęły się co 2 tygodnie bo była lepsza frekfencja po dłuższej przerwie :gwizdanie:
Opublikowano

Witamy Max !! :notworthy:

Opublikowano

No i często zdarazją się spontaniczne spoty :P

Opublikowano

No i często zdarazją się spontaniczne spoty :P

noo bywają :naughty:

myślę że optymalnie za 2 tygodnie będzie toruń tym razem :good:

potem zobaczymy :mysli: czy co tydzień większeść będzie chciała :gwizdanie:

pozdrowionka :notworthy:

Opublikowano

ja jestem chętny zawsze na spota kiedy mogę :) tym bardziej, że ekipa nam się rozrasta. jakbyśmy tak całą ekipą sie zebrali.... to byłoby mega...

P.S. po burzliwej popołudniowej rozmowie widzę, że nastała wieczorna cisza ;)

Opublikowano

hehe.. manny a widzisz.. .zawsze sie pare groszy przyda :>

zostalo mi jeszcze troche kalendarzyków klubowych jakby był ktos chetny ...

Opublikowano

Wszystkiego najlepszego Tomek! ODnosnie folmaru to Marcin wlasciciel to moj znajomy...Sam u niego przyciemnialem no i chyba Tomek tez o ile dobrze pamietam procz niego kilku moich znajomych.W kilka autek jak pojedziecie to mysle ze uda sie za 400 za cale auto bez szyby czolowej przyciemnić :kox: Chętni??

Dzieki Wszystkim za życzona :hi:

Opublikowano

Witam :hi::bry:

jestem nowy i chciałbym się pochwalić :tongue4:

Moja a4

pozdrawiam i do zobaczenia na spotach :)

Opublikowano

Nie przedstawiłeś Pani ze zdjęć... witaj na forum :hi:[br]Dopisany: 18 Maj 2010, 01:36_________________________________________________

P.S. po burzliwej popołudniowej rozmowie widzę, że nastała wieczorna cisza ;)

Chyba pogoda zwyciężyła klubowiczów, eh...

Opublikowano

Panie ze zdjęć to moja ukochana :)

a czarny golf III GTI to jej pojazd

Opublikowano

Witaj Durek :hi:

PS lepiej wywal te znaczki S4 z diesla (w temacie "moja A4" napisałeś że z klapy wywalasz tylko :wink4:) :cool1:

jeden u nas właśnie ściąga bo zrozumiał że nie wypada :evil:[br]Dopisany: 18 Maj 2010, 07:06_________________________________________________

zostalo mi jeszcze troche kalendarzyków klubowych jakby był ktos chetny ...

ja kilka sztuk chętnie wezme :good:
Opublikowano
:bry:
Opublikowano

siemasz Rafi :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.