Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zuzka a ty musisz sie jeszcze duzo nauczyc...my tu nie z tych co robia tunnig wies ...audi ma dusze...a audi bez znaczka to audi bez tej duszy :polew:[br]Dopisany: 26 Maj 2010, 23:43_________________________________________________Manny bedzie B8 sorry miale nie mowic ale nie wytzrymalem :evil:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Zuzka a ty musisz sie jeszcze duzo nauczyc...my tu nie z tych co robia tunnig wies ...audi ma dusze...a audi bez znaczka to audi bez tej duszy :polew:[br]Dopisany: 26 Maj 2010, 23:43_________________________________________________Manny bedzie B8 sorry miale nie mowic ale nie wytzrymalem :evil:

Wiocha to jest jak część znaczków jest, a części nie ma. Albo wszystkie albo żaden...

Opublikowano

Nowa barwa nowy kolor zielona butelka będzie na nowo.

ps.Jarek leć po zimnego Lecha żeby było co opijać :polew:

Opublikowano

ja jednak preferuję jak jest znaczek audi z przodu i z tyłu ;) ale z tyłu brak innych oznaczeń - rzecz gustu

Opublikowano

Zuzka a ty musisz sie jeszcze duzo nauczyc...my tu nie z tych co robia tunnig wies ...audi ma dusze...a audi bez znaczka to audi bez tej duszy :polew:[br]Dopisany: 26 Maj 2010, 23:43_________________________________________________Manny bedzie B8 sorry miale nie mowic ale nie wytzrymalem :evil:

:wallbash:
Opublikowano

Ale wam słoneczko w głowę przygrzało naprawdę :blink:

Opublikowano

oj :bicz3:

Najważniejsze żeby Jedrzejowi sie auto podobało , nie ingerujmy w jego gust , owszem każdy ma swoje zdanie i nikt nie zabrania w wygłaszaniu go , ale jednak najwazniejsze jest zdanie tego ... co jest włąscicielem tego auta :wink4:

Opublikowano

mądre słowa Kierowniku ;) jak tak dalej będziemy dyskutować o moim znaczku to dojdziemy do strony numer 600 :polew:

Opublikowano
:wink4: , lepiej niech manny mówi tu jak na spowiedzi co z autem? :decayed:
Opublikowano

No dobra, dobra... niech Wam będzie... jutro jadę do elektryka z moim parrotem...

Opublikowano

Będzie nówka... ;)

Opublikowano

no powiedz juz im o tym B8 ale z kiera po prawej stronie :polew:

Opublikowano

no nie no ... wszyscy samochody zmieniają , tylko ja w tyle jestem ;(

Opublikowano

Kierownik ale Ty juz krok do przodu zrobiles...sprzedales Fieste ...teraz trzymam kciuki za szybki zakup :audi: [br]Dopisany: 27 Maj 2010, 00:00_________________________________________________Tomiczka a Ty idz spac bo jutro mi w pracy bedziesz malo wydajny :evil:

:polew: albo nie siedz bo ja mam jutro urlop to mozesz byc zmeczony i nie pracowac :polew:

Opublikowano
:bry:
Opublikowano

a propo znaczka :audi:

ci którzy pamiętają nasza poprzednia audi nie miała żadnego znaczka

287e2d7c0abe899bmed.jpgc622cccecbeb175emed.jpg

i stwierdzam że znaczek :audi: musi być :tongue4: inne nie :decayed:

PS Zuza - nie wiedziałaś jej przypadkiem?? trafiła do ina :tongue4: znak rozpoznawczy brak znaczków- na tyle naklejka a4 :) butelkowa zieleń, ksenony, jasna skóra ;)

Opublikowano

Znaczek :audi: musi być!

Opublikowano

No Many widzę że w profilu zniknęły wszystkie oznaczenia modelu (poza spalaniem) więc czuję że będzie zmiana modelu a nie tylko malowanie :gwizdanie:

PS. ostatnio widziałem Cię na Dworcowej ok 16.

Zuza... posłuchaj starszych :naughty: znaczek musi być, to znak dla innych że jedziemy czymś konkretnym a nie rowerem z parasolem. Taki znaczek to powód do dumy :cool1:

Opublikowano

Paweł przyjdzie i na Ciebie kolej(na zakup :audi: ) Wogóle to dzień dobry wszystkim :hi:

Opublikowano

Bry... :kawa:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.