Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

na moje to takie spam jak jest teraz jest spoko ;) ale co racja to racja... czasem naszej organizacji brakuje trochę do ideału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze gada , polać mu :drunk:

Dzisiaj był kompletny kataklizm, ale nastepnym razem bedzie trzeba to ogarnąc :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

nudą zawiewa na spotach że szok.monotonia gorsza jak w czeskim filmie.ile można stać przy samochodach i nic innego nie robić.niech będzie ciepło co chociaż kiełbache bedzie można wpierdzielić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie trzeba to zmienić :disgust:

Oczywiscie tez z tego miejsca bardzo chciałbym pozdrowić grzegorza (gurban6) i rownież pogratulować mu samochodu , szkoda tylko ze nie bylo blizszej okazji na obejrzenie go dokladniej . Doszły do klubu 2 nowe b5 polifty :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie trzeba to zmienić :disgust:

juz lepiej nic nie zmieniajcie, bo widze ze wyobraznia młodzieńcza was ponosi :tongue4::polew:

narazie jeszcze sie czuje na siłach żeby młodzieńcze zapały temperować, także nie goraczkowac się za bardzo :tongue4:

Grzechu nie pisz że Nudą zawiewa skora Cię nie było, jakos wiara dziękowała za spota i zodowolona była :good:

gdy jeszcze tu wiekszości z was nie było, starszyzna spoty robiła i jakoś nikt nie narzekał, raz były tylko spotkania, raz były grile a i popijawki sie zdarzały :gwizdanie:

DOBRANOC :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

Grzechu nie pisz że Nudą zawiewa skora Cię nie było, jakos wiara dziękowała za spota i zodowolona była

pokaż mi gdzie ja napisalem ze chodzi o dzisiejszy spot!! jak masz problemy ze zrozumieniem niektórych zdan to ich nie komentuj...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie trzeba to zmienić :disgust:

juz lepiej nic nie zmieniajcie, bo widze ze wyobraznia młodzieńcza was ponosi :tongue4::polew:

narazie jeszcze sie czuje na siłach żeby młodzieńcze zapały temperować, także nie goraczkowac się za bardzo :tongue4:

Grzechu nie pisz że Nudą zawiewa skora Cię nie było, jakos wiara dziękowała za spota i zodowolona była :good:

gdy jeszcze tu wiekszości z was nie było, starszyzna spoty robiła i jakoś nikt nie narzekał, raz były tylko spotkania, raz były grile a i popijawki sie zdarzały :gwizdanie:

DOBRANOC :naughty:

Majki zrozum to ze nie każdy ma jaja żeby coś napisać.Sa od nie dawna i jeszcze im się nie znudziło.CO maja mówić...Uciekasz od tematu zamknołes temat i dalej będzie tak samo...Faktycznie lepiej :polew: Cos trzeba czasem ustalić a nie tylko przyjeżdżać się spotykać.Grille były całe 2 popijawa cała jedna od kiedy ja jestem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie ja czekam az sie zbierzecie na jakies piwko konkretne, bo jak tak dalej pojdzie to ja fure sprzedam i juz nie bede mogla z Wami na piwko skoczyc :( ustalcie jakis termin konkretny! zebym wiedziala jak sie dostosowac;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

Panie i Panowie ja czekam az sie zbierzecie na jakies piwko konkretne, bo jak tak dalej pojdzie to ja fure sprzedam i juz nie bede mogla z Wami na piwko skoczyc :( ustalcie jakis termin konkretny! zebym wiedziala jak sie dostosowac;)

pamietam ze w bilarda mielismy sie zmierzyć :hi:[br]Dopisany: 30 Maj 2010, 23:55_________________________________________________na jakis % wypad najlepiej po 10 ...co jeszcze w portfelu coś tam szeleści, bo potem to kurzy sie tylko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze gada , polać mu :drunk:

Dzisiaj był kompletny kataklizm, ale nastepnym razem bedzie trzeba to ogarnąc :wink4:

:polew: :polew: :polew: na stacji w stzyzawie powiedzilem do rafiego ze poprowadzi nas droga na Toruni i co...i kierownik musial pokazac ze ma 125km i wydarl pierwszy i piskiem opon wiec gdzie tu mowa o jakiejs organizacji jak sie mlodziez przed szereg wystawia :polew: :polew: :polew:

PS. Nowek nie goraczkuj sie...nastepnym razme sie cos zorganizuje i bedzie git...tego roku to jeszcze nawet paru dni pogody nie bylo i jak pada to ciezko cos organizowac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

na stacji w stzyzawie powiedzilem do rafiego ze poprowadzi nas droga na Toruni i co...i kierownik musial pokazac ze ma 125km i wydarl pierwszy i piskiem opon wiec gdzie tu mowa o jakiejs organizacji jak sie mlodziez przed szereg wystawia :polew: :polew: :polew:

Kieras ma jeszcze noge do fiesty przyzwyczajona :polew:[br]Dopisany: 31 Maj 2010, 00:07_________________________________________________

Przynajmniej młodzież próbuje coś dopiąć do końca...

i tu ma Nowek racje...zorganizował zamówienie ramek i smyczy?? szybko i skutecznie :notworthy:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej młodzież próbuje coś dopiąć do końca...Artur wejdź na Poznań czy wa-we i zobacz foto ze Spotow... i wtedy :mysli:

byle Nowek w poznaniu i niczym wielkim tamten spot od naszego sie nie roznil ... a co do mlodziezy to pewnie ze kazdy ma racje glosu...sam jestem swiezy w klubie a4...z tym ze nie zawsze jest tak jakbys sobie to wymarzyl... poprostu nastepny spot sie zorganizuje lepiej i bedzie :good: a dzisiejszy i tak byl mega udany bo pogoda nas zawiodla a autek bylo jak nalezy

I na kolejny wyjazdy jeden wyznaczony gosc jedzie przodem i jego sie trzymamy a nie jakies mijanki itd...kto wycisnie wiecej...spytaj Tomka jak rowniotko sobie wracalismy i bylo ok...

Nie zpominajmy ze Majki jest prezesem sekcji kuj-pom i sluchajmy sie jeden osoby a nie...jakies rewolucje...i jeszcze jedno jak komus spoty stane nie odpowiadaja to przeciez na lince go na spota nie ciagniemy :polew:[br]Dopisany: 31 Maj 2010, 00:15_________________________________________________a i co do ramek i smyczy to ja kiedys na luczniczce sie pytalem komu zamowic i temat ucichl a ja 5lat nie mam zeby sie 100razy pytac...jak widzieliscie ja juz smigam z ramkami klubowymi... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

i jeszcze jedno jak komus spoty stane nie odpowiadaja to przeciez na lince go na spota nie ciagniemy

rozumiem że do mnie pijesz tylko zabraklo odwagi żeby to napisać :baseball:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...