Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no to paaa :lazy:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Mam nadzieję, że nie będzie jutro dużo do nadrabiania :gwizdanie: :polew:

Opublikowano

manny ja czesto kompa na noc zosatwiam wiec mozesz dzis nie pospac :polew:

Opublikowano

:bry:[br]Dopisany: 31 Maj 2010, 07:57_________________________________________________tyle stron :kox: i znowu nic konkretnego :mysli:

WIEC WEZME SPRAWY W SWOJE RECE I ZAPROPONUJE NA NASTEPNY SPOT w zaleznosci od pogody :

1.KREGLE W GALERII POMORSKIEJ

2.GRILLA W STRZELCACH LUB NA PIECKACH

bedzie juz po 10-tym wiec kaska w portfelu bedzie :wink4:

CO WY NA TO :hi: mozemy oczywiscie dokonac zmian co do dnia spotu bo np, zuzie weekend odpada ale kregle mozemy zrobic np w piatek 11.06.10

wiec piszcie co komu odpowiada i jaki dzien to wybierzemy optymalna wersje aby bylo jak najwiecej osob :hi:

Opublikowano
:bry:
Opublikowano

Oczywiscie tez z tego miejsca bardzo chciałbym pozdrowić grzegorza (gurban6) i rownież pogratulować mu samochodu , szkoda tylko ze nie bylo blizszej okazji na obejrzenie go dokladniej . Doszły do klubu 2 nowe b5 polifty :decayed:

:hi: Paweł jeszcze będzie okazja.Może za dwa tygodnie w Bydgoszczy.

Ale rozpisaliście sie :naughty: Tyle tego że jeszcze nie czytałem gazety :cool1:

Opublikowano
:bry: No to kawka :kawa:
Opublikowano

:bry:[br]Dopisany: 31 Maj 2010, 07:57_________________________________________________tyle stron :kox: i znowu nic konkretnego :mysli:

WIEC WEZME SPRAWY W SWOJE RECE I ZAPROPONUJE NA NASTEPNY SPOT w zaleznosci od pogody :

1.KREGLE W GALERII POMORSKIEJ

2.GRILLA W STRZELCACH LUB NA PIECKACH

bedzie juz po 10-tym wiec kaska w portfelu bedzie :wink4:

CO WY NA TO :hi: mozemy oczywiscie dokonac zmian co do dnia spotu bo np, zuzie weekend odpada ale kregle mozemy zrobic np w piatek 11.06.10

wiec piszcie co komu odpowiada i jaki dzien to wybierzemy optymalna wersje aby bylo jak najwiecej osob :hi:

Ja jestem za grillem i kręglami. :) Bez różnicy pogody

Ps.To se poczytali... :naughty:

Opublikowano

Niech ktos ogarniety zalozy nowy watek z glosowaniem

1. Kregielnia

2. Grill

3. Scianka wspinaczkowa

4. Squash

5. Qady

6. Paintball

7. Szachy w parku pod wierzbami

8. Boisko i kosz, siatka, pilka etc.

9. Parking pod Tesco

10. Makao albo Wojna pod tymi samymi wierzbami co szachy :D

11. itd itd.

:polew:

Opublikowano

Jestem za poz. 10 :polew:

Opublikowano

Kutfa zapomnieliście o bierkach :wallbash:

Opublikowano

ja proponuje kartingi pod tesco...fajna zabawa :gwizdanie:

Opublikowano

No dzień dobry ....

gratuluje wytrwałości w pisaniu.. ja już dawno spałem o tej godzinie...

Niestety na spota nie dotarlem bo po sobotnich zawodach mialem w niedziele takie zakwasy ze się nie moglem ruszać... dzisiaj jest troche lepiej ale i tak maxx.

Co do treści tutaj zamieszczanych to mnie to cieszy, że "nowe" osoby chcą coś zaproponować. fajnie się czyta takie koncepcje a znając nieco niektórych wiem że część z nich wejdzie w życie.

np wspinaczka na sciane to fajna zabawa.. mialem kiedys przyjemnosc spróbować i bylo fajnie (nie wspiąłem sie jednak za wysoko ;) )

mnie to sie marzy spocik gdzie bede mogl nakrecic filmik jakimś lepszym sprzetem niż telefon... np taki spocik jak zrobiliśmy na pasie.. włączając przejazd który porównując z ostatnimi był bardzo spokojny..

Opublikowano

Robił ktoś fotki wczoraj? :mysli:

Opublikowano

majki zuza i ktoś jeszcze[br]Dopisany: 31 Maj 2010, 10:31_________________________________________________Panowie może ktoś od was by chciał bo szkoda mi psiaka...Labrador z rodowodem papiery do wyrobienia 400zl Tak to jest jak ktos bierze psa a nie ma kasy i czasu na niego...

vGu0A.jpg

vGBv0.jpg

vGD_9.jpg

Opublikowano

majki zuza i ktoś jeszcze[br]Dopisany: 31 Maj 2010, 10:31_________________________________________________Panowie może ktoś od was by chciał bo szkoda mi psiaka...Labrador z rodowodem papiery do wyrobienia 400zl Tak to jest jak ktos bierze psa a nie ma kasy i czasu na niego...

To jest do oddania? czy do oddania za 400zl?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.