Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

rozmawialem dzis z majkim i tez mu pasuje sobota godz.17:30 - tylko gdzie sie spotykamy? pod luczniczka czy pod tesco bo wiadomo pozniej cos sie wymysli :gwizdanie:

Spotkamy się pod Łuczniczką i zabiore Was w nowe miejsce :cool1:

Uuuuuuuuu....... jakaś niespodziewanka?[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2010, 11:35_________________________________________________Reniu! Uchyl rąbka tajemnicy, bo

NIEWYCZYMIE rormalnie no.

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

FSZCZYM SIEM, FSZCZYM SIEM :kox:

Powiedzmy, że zabiorę Was na taras widokowy :przebiegly:

Opublikowano

I to już jest coś. To sobie powidoczymy, a dziewczyny powidokują :kox::good:

Opublikowano
:no: więcej nie powiem :stop:
Opublikowano

No nic, trzeba się niestety udać, na 8 godzin do pracy, pod rządami "Arturusa Tyranusa".

Do miłego.......... :hi:

Opublikowano

Panie i panowie mam nowa propozycje spedzania wolnego czasu na spotach :)

Jako ze jestem amatorem wedzenia (nie mylic z :pali:) pomyslalem sobie ze jak ktos chcialby zjesc powiedzmy baleron, szynke, boczek, wedzone udka albo inne czesci kurczaka zrobione samemu! To chetnie zapraszam w jakas sobote czy niedziele na dzialeczke badz gdziekolwiek indziej (mam przenosna wedzarke) mozna posiedziec pogawedzic a przy okazji zrobic sobie prezent i nie chodzic przez tydzien do sklepu po "sliska" wedline :polew:

A tak wygladaja przykladowe wedzonki

http://zapodaj.net/06084c6787a1.jpg.html

Jakby co wiecej info na gg albo PW bo troszke pracy trzeba wczesniej wlozyc zeby potem wyciagnac takie miąsko :D

Opublikowano

Kurcze,ale apetycznie wyglądają :good: Pracowałem kiedyś w masarni.Muszę kolegę pochwalić za kształt i kolorek :good:

Opublikowano

głodny się zrobiłem :gwizdanie: :) musi być bardzo smaczne

Opublikowano

Kurcze , a mialem przestać cwiczyć mase ... a przez karola to chyba znowu zaczne :tongue4:

Opublikowano

Kurcze,ale apetycznie wyglądają :good: Pracowałem kiedyś w masarni.Muszę kolegę pochwalić za kształt i kolorek :good:

Dziękuję, miło mi to słyszeć (a nawet widzieć)

głodny się zrobiłem :gwizdanie: :) musi być bardzo smaczne

Ojj uwierz ze jest, w ten weekend wlasnie bede pierwszy raz w tym sezonie wedzic :) Zamieszcze potem moze jakas fote zeby znow slinka pociekla :naughty:

Kurcze , a mialem przestać cwiczyć mase ... a przez karola to chyba znowu zaczne :tongue4:

Ja zawsze mowie ze musze dbac o linie, oczywiscie zeby nie spadla za bardzo :polew:

Opublikowano

FSZCZYM SIEM, FSZCZYM SIEM :kox:

Powiedzmy, że zabiorę Was na taras widokowy :przebiegly:

na ten parking na dachu supermarketu nas zabierasz?? :polew:
Opublikowano

Milcz prześmiewco lepiej się zajmij zajawką :kox:

Opublikowano

Pany ja w sobotę .... jestem pewniak , tylko autko trzeba by opłukać trochę :wink4:

Opublikowano

Kierownik a nie widze Twojego nabytku w dziale B5...czemu sie nie chwalisz...tylko nie pisze ze nie masz foto bo hjakies masz na bank :tongue4:

Opublikowano

brudne auto ... foty jakies tam mam :decayed: ... ale do d*py jakości ... :decayed:

U mnie muszą być koks :>

Opublikowano

Milcz prześmiewco lepiej się zajmij zajawką :kox:

już zrobiłem ideał i co....czemu najwięksi artyści są doceniani dopiero po śmierci :polew:
Opublikowano

Grześ ... gdzieś tak pędził :decayed:

Opublikowano

na shopping :decayed:

zapomniałem zapachu waniliowego do autka kupić :wallbash:

Opublikowano

a mnie na orlenie , kolo chcial wycykac ... policzył mi zamiast LPG ... ON ... no myslalem ze go przez lade wyciągnę :disgust:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.